Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar nakliye şirketi tanıdığı olan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Başlıkta belirttiğim gibi abilerim istanbuldan manisaya motosiklet getirtmek istiyorum , bunun bana maliyeti ne olur onu öğrenmek istiyorum .
    saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxi97 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '12 SYM GTS 250i '10 YBR125City, '10 Mondial 150ZC
    orta halli bir otobüs firmasıyla götürebilirsin. 1 bilet fiyatına ya da şöförlere 20şer lira verirsen bu iş olur. adamlar zaten asgari ücretle çalışıyor.

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Alıntı maxi97 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    orta halli bir otobüs firmasıyla götürebilirsin. 1 bilet fiyatına ya da şöförlere 20şer lira verirsen bu iş olur. adamlar zaten asgari ücretle çalışıyor.
    Buda olabilir ama pek bu nakliye işiyle ugraşmadığımda istanbul'da yaşayan arkadaslar yardımcı olabilirse bu konuda daha bir rahat cıkabilirim yola . Benimde aklımdan geçti ama kalmışmıdır hala bu şekilde kabul edebilen firmalar

Free_AnGeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Geçen Bir Arkadaşım Söylemişti. İstanbuldan Motoru almış lakin bayi Edirneye KAdar getiremediği için Ve nakliyede Bayya pahalı olduğu için oda Kamyoncu bir abi ile anlaşmıştı.
    Motor Alındıktan sonra bir kaç gün bayide kalmış daha sonrasında KAmyoncu abide Edirneye Mal Almaya giderken onu motoruda kamyona koymuştu .

Ne kadar para verdi bilmiyorum ama Bu da bi seçenek
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Alıntı Free_AnGeL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen Bir Arkadaşım Söylemişti. İstanbuldan Motoru almış lakin bayi Edirneye KAdar getiremediği için Ve nakliyede Bayya pahalı olduğu için oda Kamyoncu bir abi ile anlaşmıştı.
    Motor Alındıktan sonra bir kaç gün bayide kalmış daha sonrasında KAmyoncu abide Edirneye Mal Almaya giderken onu motoruda kamyona koymuştu .

Ne kadar para verdi bilmiyorum ama Bu da bi seçenek
    Burdaki nakliyecilere bi danışmayı düşünüyorum yarın , en kötü ihtimalle o seçenek var dediğin gibi

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    LüleBurgazdan tekirdağa Eşya getirttim ..

Mecburen Ve zamanım kısıtlı olduğu için 1200 lira nakliye parası verdim ...

Birdaha Nakliye ve Nakliyeci ile İş mi Sırtımda taşırım daha iyi .!
    ''Bir adamı sabah gördüğümde tesadüf olarak kabul ederim, öğlen aynı adamı bir daha görürsem kuşkulanırım. Akşam karşılaştığımızda tereddütsüz silahımı çekip vururum. Tesadüflere inanmam '' Al Capone

Motosikleti
    derbi gpr 125
    LüleBurgazdan tekirdağa Eşya getirttim ..

Mecburen Ve zamanım kısıtlı olduğu için 1200 lira nakliye parası verdim ...

Birdaha Nakliye ve Nakliyeci ile İş mi Sırtımda taşırım daha iyi .!
    Oha o kadar ücret alıyorlar mı ya insaf , ben motora binip gelsem masrafım kaç lira olur acaba 300 lirayı bulur galiba 600 km burdan istanbul

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Malesef Alınıyor.

Gerçi Beni Zor zamanımda Yakaladılar .Pek araştırma Fırsatım olmada 2 kişi ile konuştum Mecburen biri ile anlaştık 1200 lira Yol + 2 adet hammal Parası 100 - 100 hammallara desen 1000 lira sadece yol :(

Bu paranın içine dahil değil Lakin Adamlara yemek vs bişeyler Alındı .
    Allah razı olsun eşyalarımın birinde bir kırık çatlak çizik yok ama ....

1200 lirayada karşılığında biri kırılsa onlar parayı değil almak göremezlerdi bile

Hocam Benim tavsiyem iyice sor . yanlış anlama başıma geldiği için Söylüyorum Kötülemiyorum . Herkesin ekmek teknesi herkes bir şekilde para kazanacak .

Lakin işin Nakliye Ye kaldıysa Vay haline Benim başıma gelen seninde başına gelmesin..

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Malesef Alınıyor.

Gerçi Beni Zor zamanımda Yakaladılar .Pek araştırma Fırsatım olmada 2 kişi ile konuştum Mecburen biri ile anlaştık 1200 lira Yol + 2 adet hammal Parası 100 - 100 hammallara desen 1000 lira sadece yol :(

Bu paranın içine dahil değil Lakin Adamlara yemek vs bişeyler Alındı .
    Allah razı olsun eşyalarımın birinde bir kırık çatlak çizik yok ama ....

1200 lirayada karşılığında biri kırılsa onlar parayı değil almak göremezlerdi bile

Hocam Benim tavsiyem iyice sor . yanlış anlama başıma geldiği için Söylüyorum Kötülemiyorum . Herkesin ekmek teknesi herkes bir şekilde para kazanacak .

Lakin işin Nakliye Ye kaldıysa Vay haline Benim başıma gelen seninde başına gelmesin..
    En iyisi ben motosiklete binipte geleyim daha karlı cıkarım bu işten , ayrıca teşekkür ederim bu kadar ilgili davrandğın için ...

Motosikleti
    GT250r '' ReD DraGoN ''
    Alıntı 45gprr125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En iyisi ben motosiklete binipte geleyim daha karlı cıkarım bu işten , ayrıca teşekkür ederim bu kadar ilgili davrandğın için ...
    Önemli Değil hocam bir katkım oldu ise ne mutlu bana ..

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Önemli Değil hocam bir katkım oldu ise ne mutlu bana ..
    Acaba yeme içme burdan otobüs parası geri dönerken benzin parası falan 300 - 350 lirayla yırtabilirmiyim :D

Motosikleti
    CBR 600F
    dostum bende 2-3 içinde motosikletimi bodruma götürceğim.yazın orda çalışcağım için.bizm yakında ambarlar var.oraya gidip araştırcam.manisa içinde sorarım. yarın akşma edindiğm bilgileri yazarım.olmassa motoru kargoya verceğim..

Motosikleti
    Suzuki Gsr 600
    benim çalıştığım yerin nakliye işini yapan bir nakliyeci var haftada 1 veya 2 defa manisa organize sanayi bölgesine mal götürüyor istersen senin için sorabilirim ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    istanbul anadolu yakasındamısın avrupa yakasındamı? avrupa yakasında avcılarda anadolu yakasında samandıra şubemiz mevcut internetten EGE ULAŞIM KARGO diye yazıp iletişim bilgilerini alabilirsiniz. bugün verirseniz hemen yarın motosikletiniz kapıda manisa merkezde şubemiz mevcuttur...

ümit_150_zc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki vstrom 250
    arkadaslar konu dışı ama bu konu baslıgını nasıl açıyoruz

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Alıntı HiAxiSheytan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim çalıştığım yerin nakliye işini yapan bir nakliyeci var haftada 1 veya 2 defa manisa organize sanayi bölgesine mal götürüyor istersen senin için sorabilirim ?
    Hocam sorarsan çok iyi olur . Haberlerini bekliyorum.

Alıntı cengaver29 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbul anadolu yakasındamısın avrupa yakasındamı? avrupa yakasında avcılarda anadolu yakasında samandıra şubemiz mevcut internetten EGE ULAŞIM KARGO diye yazıp iletişim bilgilerini alabilirsiniz. bugün verirseniz hemen yarın motosikletiniz kapıda manisa merkezde şubemiz mevcuttur...
    Motosiklet kadiköyde tam olarak nerede bilmiyorum benim için sorarsanız fiyat konusunda vs cok iyi olur . sizinde haberlerinizi bekliyorum .

Motosikleti
    CBR 600F
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bende 2-3 içinde motosikletimi bodruma götürceğim.yazın orda çalışcağım için.bizm yakında ambarlar var.oraya gidip araştırcam.manisa içinde sorarım. yarın akşma edindiğm bilgileri yazarım.olmassa motoru kargoya verceğim..
    bugün gidip zeytinburnu ambarlardaki nakliyatcılara sordum.
    bitanesi bodruma direk 250 tl istedi:(
    bitane daha buldum.80 tl bodrum, 60 tl MANİSA
    ancak benmki bodruma aktarmalı gidiyormuş.
    otagarada gittim.bi kaçtnaesi motor almayız yasak dedi
    sadece 1 firma var otobüs bagajı uyarsa öle götürceğim

Motosikleti
    derbi gpr 125
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bugün gidip zeytinburnu ambarlardaki nakliyatcılara sordum.
    bitanesi bodruma direk 250 tl istedi:(
    bitane daha buldum.80 tl bodrum, 60 tl MANİSA
    ancak benmki bodruma aktarmalı gidiyormuş.
    otagarada gittim.bi kaçtnaesi motor almayız yasak dedi
    sadece 1 firma var otobüs bagajı uyarsa öle götürceğim
    60 tl manisaya olan nasıl götürücek o iyiymiş ya onunla götürebilirim fakat istanbulu pek bilmiyorum geldiğimde nasıl halledicem yoldaş olabilicek birilerini arıyorum malum otobüsle gelicem iki kişi olarak .

Motosikleti
    CBR 600F
    60 tl manisaya olan nasıl götürücek o iyiymiş ya onunla götürebilirim fakat istanbulu pek bilmiyorum geldiğimde nasıl halledicem yoldaş olabilicek birilerini arıyorum malum otobüsle gelicem iki kişi olarak .
    nerden gelceksin bilmiyorm ama.ambarlar5 cevzlibağa çok yakın.buraya istanbulun heryerinden alternatif ulaşım yoları var.metrobüs tranvay otobüs vs.bende yarın gitceğim içn çok yoğunum.burda sorduğun zamn gösterirler nasıl gitceğini.
    3, peronda pamukkale nakliyat var.orayla görüş. arabaların ve içindekilerin sigortası varmış.aktarmaolmadğı içn sıkntı olmaz

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    Başlıkta belirttiğim gibi abilerim istanbuldan manisaya motosiklet getirtmek istiyorum , bunun bana maliyeti ne olur onu öğrenmek istiyorum .
    saygılar
    naklıye fırması cok almazmı ? ya sen ev tasıyan bırını bulcaksın arkasına motoru atıcaksın yada arkadaslarında dedıgı gıbı orta hallı bır otobus fırmasına uc bes kurus bısey verıp otobusle gotureceksın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)