Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Dede'den gelme motorcular...

Motovento
    REKLAM ALANI
    kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı fusuy364 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de dededen, babadan motorcuyum. dedem bizi çok küçük yaşlarda ön tarafa otuttururdu. ara sıra direksiyonu verirdi. tabi motor yandan sepetli. sonradan da babam motor alınca(o da sepetli) ilkokuldan itibaren sürmeye başladık.
    dedem de 60-70 model rus planet vardı. babam da 92 de HHH rus motoru aldı. hala kullanıyoruz.
    hh rus çiftmiydi o motor gibi gaz yiyen motor görmedim ben yaa bide duman atar oh mis

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:51 ----------

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cüneyt usta motorun üstündeki ahmet amcamı
    evet enes öndeki babam nasıl çıkmış ama direksiyonuda tutmuş daha hastalık bu olsa gerek iki amcamın oğullarında motor hasatalığı var bendekinide biliyon zaten
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    büyükbabam motorcuymuş hiç tanıma fırsatım olmadı çok küçükken rahmetli olmuş geçirdiği bir trafik kazası sonucu tüm vücut felç öyle 2 yıl yatmış sadece konuşabiliyormuş,onun kardeşide yani babamcamda motorcuydu onu tanıma şansım oldu bi bmw r26 sı bide vespası vardı hatırlıyorum sonra rahmetli oldu,babamda motorcuydu planet-jawa/cezet 350-mz i ve Suzuki Gn 250 si kullandığı motorlar ve bundan 4 yıl öncesine kadar aktif kullanıcıydı,56 yaşında bıraktı kazasız belasız...bende 13 yıldır kullanıyorum keza kardeşimde öyle...gerçektende kuşaktan kuşağa genler yolu ile geçen bir hastalık...eminim benimde çocuklarım yada yeğenlerim kız veya erkek nolursa olsun onlarada geçecek bu gen...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizim ailenin tek çürük yumurtası benim.

Benden başka motosiklet kullanan yok.

fusuy364 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hh rus çiftmiydi o motor gibi gaz yiyen motor görmedim ben yaa bide duman atar oh mis [COLOR="Silver"]
    tek silindir,tek egzos bizimki. 350 cc. yokuş yukarı canavar. istersen 3 kişi bin. sepete 200 kilo yük yükle, bana mısın demiyo. daha doğrusu bu eskidendi. şimdi perporansı düştü biraz.her tarafı titriyo. sepet çıkacak gibi oluyo. korkuyorum sürerkenevet, dumanı da felakettir
    Cesaret insanı zafere, kararsızlık tehlikeye, korkaklık da ölüme götürür.Yavuz Sultan Selim
    Cesaret on kısımdır, biri korkmamak, dokuzu dikkat ve ihtiyattır. Hz.Ali

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim ailenin tek çürük yumurtası benim.

Benden başka motosiklet kullanan yok.
    artık sizdeki hastalıkta senden başlar o daha iyi benim bi kanu dedem vardı bizdeki ilk motorcu oymuş der senin torun
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    bende dede den babaya motorcuyum en yakın zamanda fotoğrafları yükleyeceğim

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler