Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

soyuldum!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    entrasan bir hırsızlık olayı ile karşı karşıyayım...bugün işyerime yakın bir yerde parketmiş olduğumun motorumun topcase i açılmış karıştırılmış...içinde kullanılmamış 0 yedek kask,eldiven,kullanılmamış 0 ipone büyük boy zincir temizleme spreyi ve yine kullanılmamış 0 ipone zincir yağı vardı...herkimse şerefsiz, zincir temizleme spreyini almış gitmiş hiç bi anlam veremedim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TAYFUNBORA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm 690 Sm
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    entrasan bir hırsızlık olayı ile karşı karşıyayım...bugün işyerime yakın bir yerde parketmiş olduğumun motorumun topcase i açılmış karıştırılmış...içinde kullanılmamış 0 yedek kask,eldiven,kullanılmamış 0 ipone büyük boy zincir temizleme spreyi ve yine kullanılmamış 0 ipone zincir yağı vardı...herkimse şerefsiz, zincir temizleme spreyini almış gitmiş hiç bi anlam veremedim...
    O kadar şey varken siprey alıp giden hırsız şerefsiz değildir.Melektir melek

Şaka bir yana çok geçmiş olsun.Çok ilginç bir durum
    https://www.youtube.com/user/funtay34
    http://instagram.com/tayfunboralegend/
    https://www.facebook.com/tayfun.bora

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    büyük ihtimal küçük bir çocuk yapmıştır sadece spreyi aldığına göre onuda boya sanıp almıştır emin olabilirsin
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Gecmis olsun burdada genelde ilk once benzin deposuna saldiriyorlar
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    belki o an cok ihtiyacı vardı xD

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı TAYFUNBORA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O kadar şey varken siprey alıp giden hırsız şerefsiz değildir.Melektir melek

Şaka bir yana çok geçmiş olsun.Çok ilginç bir durum
    eyvallah Tayfun...o melek bana 50 tl e mal oldu

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük ihtimal küçük bir çocuk yapmıştır sadece spreyi aldığına göre onuda boya sanıp almıştır emin olabilirsin
    büyük ihtimalle olabilir,haklısın...ama kilitli topcase i nasıl açmış ona şaştım.

Alıntı ysn17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gecmis olsun burdada genelde ilk once benzin deposuna saldiriyorlar
    e tabi benzin artık altın değerinde...yaşasın AKP

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    topcaseyi açmak çok kolay herhangi küçük bir anahtar bütün top caseleri açıyor deneyebilirsin
    biz burda iddiaya girdik bir dolap çekmecesi anahtarıyla bir kaç topcaseyi açtı arkadaş
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    kask çalınması çok yaşanan bir olay...... ama bayadan belli duymamıştım ilginç...küçük çocuk işi olabilir....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Hirsizin yasi belli olmaz, icinde sahsi esya vardir dusuncesi ile acilmis olabilir. Ama gorunku hirsizlar nelere tenezzul ediyor artik. Istanbulda insan guvenligi cok dusuyor gun gectikce.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    geçmiş olsun.
    öyle bir devir ki motoru park etdiğim yerde görünce seviniyorum.

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun. Burada olsa topcaseyi sökerlerdi heralde Yaşadığım yer site olmasına rağmen bir kaç ufak olay ben de yaşadım. Başlığı görür görmez aklıma benzin aldıktan sonra cüzdanı cebe koyuşum aklıma geliyor.
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    topcaseyi açmak çok kolay herhangi küçük bir anahtar bütün top caseleri açıyor deneyebilirsin
    biz burda iddiaya girdik bir dolap çekmecesi anahtarıyla bir kaç topcaseyi açtı arkadaş
    evet haklısın...topcase üreticilerini daha sağlam kilit sistemleri yapmaya davet ediyorum

Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kask çalınması çok yaşanan bir olay...... ama bayadan belli duymamıştım ilginç...küçük çocuk işi olabilir....
    venom marka kask vardı gecen hafta almıştım kız arkadaşım için para eden bi o bide eldiveni vardı onları es geçmiş zincir spreyi ile kurtuldum,sevinsemmi üzülsemmi bilemedim

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hirsizin yasi belli olmaz, icinde sahsi esya vardir dusuncesi ile acilmis olabilir. Ama gorunku hirsizlar nelere tenezzul ediyor artik. Istanbulda insan guvenligi cok dusuyor gun gectikce.
    gerçekten öyle...istanbul nasıl bir şehir oldu olma yolunda ürkütücü...10 yıl içinde paçayı kurtarmaktır niyetim bu şehirden...İzmir yada Antalya Kaş'a yerleşecem yapacam bunu...

Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun.
    öyle bir devir ki motoru park etdiğim yerde görünce seviniyorum.
    al bendende o kadar...günü zararsız ziyansız kapamak büyük karmış gibi geliyor hergün bir mesele...

Alıntı TutkuluAcemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun. Burada olsa topcaseyi sökerlerdi heralde Yaşadığım yer site olmasına rağmen bir kaç ufak olay ben de yaşadım. Başlığı görür görmez aklıma benzin aldıktan sonra cüzdanı cebe koyuşum aklıma geliyor.
    referans için tşk dostum.demekki neymiş motosiklet sahibi isen Kartal'da ikamet etmemek gerekmiş.aklımın bir kenarına yazdım bunu..

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON
    Olur böyla vakalar türk polisi yakalar

Geçmiş olsun...
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

bywords24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 250R
    ÖnceLikLe Geçmiş OLsun Abi..
    Abim Sen Yine 50 TL'yLe Yırtıp Motorun Gitmedigine Şükret Allah Korumuş Seni (:

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:33 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bunlara Tenezzül EtmeLeri Daha İyi Ya Motor Kask Eldiven Vs Gitse Dahamı İyiydi Kücük BirşeyLe Kurtarmak Herzaman İyidir ;)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:36 ----------

Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olur böyla vakalar türk polisi yakalar

Geçmiş olsun...
    Abi Beni Artçı Olarak Gezidiricenmi Şişli End. Okuyorum
    Alem Duruşuma,Kızlar Vuruşuma Hasta

Motosikleti
    Artık Yok...
    geçmiş olsun arkadaşım ben durduğum her yerde diske kilidi takıyorum arkadaş manyakmısın diyor iki adımlık yere gidicez iki dakkalık işimiz var altı üstü olsun diyorum milletinin gözünün önünden çalıyorlar motorları..

yalnız bazı motorcularada müstahak diyorum adam hava civa olsun diye ara gazlar veriyor piyasa yapıyor sonra motoru mimlenip çalındımı vah başıma gelenler şerefsiz hırsızlar deniyor.. birde kilitlemeden markete bile girip çıkdığında motorunu bulamayanlar var takıcan kilidi arkadaş 3 dakka 5 dakka ..

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı logaritma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun arkadaşım ben durduğum her yerde diske kilidi takıyorum arkadaş manyakmısın diyor iki adımlık yere gidicez iki dakkalık işimiz var altı üstü olsun diyorum milletinin gözünün önünden çalıyorlar motorları..

yalnız bazı motorcularada müstahak diyorum adam hava civa olsun diye ara gazlar veriyor piyasa yapıyor sonra motoru mimlenip çalındımı vah başıma gelenler şerefsiz hırsızlar deniyor.. birde kilitlemeden markete bile girip çıkdığında motorunu bulamayanlar var takıcan kilidi arkadaş 3 dakka 5 dakka ..
    hava civa yapan motorcularada müstahak değil aslında onlarada yazık..ben olaya heves, heves değilse sonradan görme o da değilse kişiliğin oturmaması gözüyle bakıyorum...motorcu adam efendi olmalıdır...ama içindeki serseriyi korumalıdır.iyi harmanlamalıdır bu iki unsuru...

erketeye yatanlar var özellikle lüks semtlerde büyük ve pahalı motorları kovalıyorlar..organizeler,park eden kamyonetleri içinde hazır bekleyen 3-5 kişi motoru kaldırıp yüklemek için,gözcüsü ve motosiklet şöförünü park edip ayrıldığı yerden itibaren takip eden bi diğeri sonrası sinyalizasyon çalışması...sonuç anında görüntü!!! dikkat edelim arkadaşlar...

Motosikleti
    Aprilia RS "08
    Geçmiş olsun....

Sıfır bir i phone(telefon) dururken gitsin neden zincir temizleme yağını alsın dedim salak hırsız sonradan çaktım olayı

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı OguzhanCBR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun....

Sıfır bir i phone(telefon) dururken gitsin neden zincir temizleme yağını alsın dedim salak hırsız sonradan çaktım olayı
    dostum süpersin kahkaha attırdın bana akşam akşam,sen beni güldürdün Allah'ta seni güldürsün, emi! cbr in şimdiden hayırlı olsun...

innovacı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda 600rr
    geçmiş olsun

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    gecmıs olsun en azından 50tl ıle olayı kurtarmıssın bence bunada sukur etmelısın dıye dusunuyorum :D

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)