Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Dıfı Mont...

Motovento
    REKLAM ALANI
    __sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Dıfı mont kullanıp tavsiye eden varmı arkadaşlar,nasıldır alınırmı,kullanan arkadaşlar tecrübelerini paylaşırlarsa sevinirim,artçım için almayı düşünüyorum fiyatı uygun olduğu için ?
    Her asker yeşil bereli olamaz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150 Siyah
    Geçen sene aldığım ve hala kullandığım bir tane var bende. Yanlış hatırlamıyorsam 350-400 arasında bir fiyata almıştım. Özellikle kışın kullandım ve kışın kullanırken içindeki Astar beni hiç üşütmedi. Yağmura da epey dayanabiliyor. Hemen içine geçirmiyor mont. Beni kullanırken en çok rahatsız eden şey en son boyun bölgesini birbirine tutturan cırt cırt kısmı hep hareket halinde kurtulup kafasına göre takılmasıydı. Rüzgardan kaska çarpmaya başladığı zaman sinir bozucu olabiliyor ama bunun bir sebebi yaz kış boyunluk olmadan binmiyor olmam da olabilir. Polar boyunluk biraz daha baskı yapıyor olabilir gibime geliyor. Onun haricinde şimdi içlik kısmını çıkararak kullanıyorum. Tişört ile bu havalarda kullanılabiliyor ama benim kullandığım modelde havalandırma girişleri olmadığı için ya kollardan, yada göğüs kısmında fermuarları gevşeterek havalandırmayı sağlayabiliyorum. Yazlık kullanım için düşünülüyorsa direk fileli versiyonlarına bakmakta fayda var. Birde iç astar sırt ve çevresinde fermuar ile, kol kısmında ise çıt çıt ile tutturulmuş. Çıkarırken dikkatli olmak lazım, çıt çıt kısmını tutan bez kopmaya çok müsait.

Sonuç olarak ama verdiğin paraya değer mi? bence değer. Ben biraz kullandığım kıyafetleri haşat ederek kullanan biriyim. Çok titiz bir insan değilim diyelim bu konularda, bana gayet iyi bir şekilde dayandı. Konfor olarak insanı rahatsız etmiyor. sonbahar, kış ve baharda 4 mevsim olanları rahat rahat kullanılabiliyor. Yazın için ama bence hava kanalları olan fileli versiyonları daha mantıklı.

Aklıma gelmişken: Sırt kısmında jel, omuz ve dirseklerde normal koruması var. Bel ve kol kısmından mont daraltılabiliyor.
    Olgun YAZICI
    Beylikdüzü/İSTANBUL

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Esime almistim bir tane, hayli iyi bence. Tavsiye ederim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    Alıntı algilama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene aldığım ve hala kullandığım bir tane var bende. Yanlış hatırlamıyorsam 350-400 arasında bir fiyata almıştım. Özellikle kışın kullandım ve kışın kullanırken içindeki Astar beni hiç üşütmedi. Yağmura da epey dayanabiliyor. Hemen içine geçirmiyor mont. Beni kullanırken en çok rahatsız eden şey en son boyun bölgesini birbirine tutturan cırt cırt kısmı hep hareket halinde kurtulup kafasına göre takılmasıydı. Rüzgardan kaska çarpmaya başladığı zaman sinir bozucu olabiliyor ama bunun bir sebebi yaz kış boyunluk olmadan binmiyor olmam da olabilir. Polar boyunluk biraz daha baskı yapıyor olabilir gibime geliyor. Onun haricinde şimdi içlik kısmını çıkararak kullanıyorum. Tişört ile bu havalarda kullanılabiliyor ama benim kullandığım modelde havalandırma girişleri olmadığı için ya kollardan, yada göğüs kısmında fermuarları gevşeterek havalandırmayı sağlayabiliyorum. Yazlık kullanım için düşünülüyorsa direk fileli versiyonlarına bakmakta fayda var. Birde iç astar sırt ve çevresinde fermuar ile, kol kısmında ise çıt çıt ile tutturulmuş. Çıkarırken dikkatli olmak lazım, çıt çıt kısmını tutan bez kopmaya çok müsait.

Sonuç olarak ama verdiğin paraya değer mi? bence değer. Ben biraz kullandığım kıyafetleri haşat ederek kullanan biriyim. Çok titiz bir insan değilim diyelim bu konularda, bana gayet iyi bir şekilde dayandı. Konfor olarak insanı rahatsız etmiyor. sonbahar, kış ve baharda 4 mevsim olanları rahat rahat kullanılabiliyor. Yazın için ama bence hava kanalları olan fileli versiyonları daha mantıklı.

Aklıma gelmişken: Sırt kısmında jel, omuz ve dirseklerde normal koruması var. Bel ve kol kısmından mont daraltılabiliyor.
    verdiğiniz bilgiler için sağolun,2 hafta içinde almam lazım ama daha karar aşamasındayım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:55 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Esime almistim bir tane, hayli iyi bence. Tavsiye ederim.
    bende eşim için düşünüyorum,2 hafta sonra uzun yola çıkıcaz Allah izin veririse,sağolun,bide şimdi delta marka bi bayan montu buldum acaba o nasıldır,ucuz bişey almak istiyorum çünkü dainese deri mont almıştım hanıma,çok ağırdı rahat hareket edemiyodu,bide herzaman giymiyo oyüzden ucuz bişeylere bakıyorum
    Her asker yeşil bereli olamaz

Motosikleti
    S3
    Difi marka montu kesinlikle tavsiye ediyorum. Bende deri montu var ne su geçirdi nede rüzgar bu zaman a kadar 0 sıkıntı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)