Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Abiler Motor Nasıl Kullanılır?

Motovento
    REKLAM ALANI
    bywords24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 250R
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakışıklı çağlayanda bir sürü motorcu var ama bir kısmı cidden yaramaz sana baştan söyleyeyim ve çoğunuda tanırım...( burda kimse üzerine alınmasın ) Serseri olmak yada kaçak motorcu olmak başka bir şey heveslenip büyükleri örnek alarak motosiklet kullanmayı öğrenmek sonrasındada belki hayatının bir parçası haline getirmek başka bir şey.Lütfen bu ayrıma dikkat et geziler sırasında seni artçı alırım ama önce artçılık eğitimide almalısın netive itibariylşe motosiklet çok çok çok tehlikeli,bir şeydir ama eğitimle anca bu tehlikeyi azaltırsın derim...Bu tehlikede hep senin hatalarından değil türkiye fiziki koşullarından kaynaklanmaktadır aslında...Sevgilerimle biraz eğitim al artçım olursun ara sıra .....
    Abim HakLısın ÇağLayanda Bir Sürü Motorcu Var Ama Hiç Biri Para Etmez Üstelik Benim Çevremdede Hiç MotorsikLet KuLLanan Yok DeniLebiLecek Kadar Az Abim Ben MotorLara Cok Fena HevesLendim Söz Veriyorum Sana Sözünden Çıkmam Eğitim Almak Şart Ama Bu Eğitimi Verebilecek Kadar Tecrübeli + Güvenilir Kişiler Yok Bilmiyorum Abi Bence Sen İyi Birisin Kim Eğitim Verir Ki Keyfinden BöyLe Bir Teklif Etmen Benim İçin Çok GüzeL Bir Duygu Motorda Senin Sürüsüne Bakar Ve Hafızama Atarım Abim Nede OLsa Beyin Bedava DeiLmi ?[COLOR="Silver"]
    Alem Duruşuma,Kızlar Vuruşuma Hasta

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı bywords24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abim Ozaman Senden Bir İyilik İsteyecegim İstanbulun Neresinde Oturuyorsun Artçı Olarak Ögrenilir Dedin Ya Boş ZamanLarında Bana Motor KuLLanmayı ÖgretebiLirmisin Çevremde Motor KuLLanan Kimse Olmadıgından ÖyLe Bir Şansım Yok. + Cok HevesLiyim
    güzel kardeşim profil bilgilerimde mailim, skype adresim var...benimle irtibata geç ulaşılabilir bilgilerin bendede olsun...haftasonları günü birlik uzun yol gezi vs.yaptığım zaman şartlarda uygun olduğunda seni haberdar ederim seve seve öğretirim kullanmayı...seni önce iyi bir artçı yapar sonrasına bakarız olur mu?

ayrıca burdanda belli bir yaş grubundaki arkadaşlara (30 ve üstü özellikle) böyle genç,kanları kaynayan arkadaşlar için ara ara ,zaman zaman şartlar ne zaman olgunsa tecrübelerini artçı olur, trafiğe kapalı alanda kullandırmak olur paylaşmalarını yardımcı olmalarını teklif ediyorum...abilik böyle bişey,motorcunun motorcudan başka dostu olmaz diyorum...

serimotorcu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Racer 200 S
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster

arkadaşım motosikleti tabikide ehliyet kullanmıyor fakat o belge senin işin ehli olduğunun bir kanıtı ispatıdır...sen ne kadar iyi motor kullanırsan kullan ehliyetin yoksa kanun önünde o işin ehli değilsindir olamazsın da...olası bir kazada 100% suçlu,hele hele Allah göstermesin yaralanmalı yada ölümlü bir kazaya karıştığın anda adam öldürmeye teşebbüsten yargılanır hayatını sona erdirirsin...çok cahil kelamlar bunlar...genç arkadaşlara kötü örnek olmakla beraber iyi bir motosiklet sürücüsüne bu aletin felsefesine yakışmaz.

Ben motor kullanmayı öğretme bakımından ehliyetin ne faydası var dedim birdaha oku istersen
    Diğer sebepleri herkes biliyor yorumların hepsini okursan onlara bir lafım yok dedim.Allaha şükür cahilde değiliz ...
    Hayata Vizö'RR'deN Bakmak AyrıcalıktıR...

0 Rh (-)

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Alıntı bywords24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kinetic Ne Abi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:37 ----------

Peki Diyelim Aldım Motora El Koyarlarmı Ceza Yazarlarmı Zaten Cok Uzaga Gitmicem Evden Okula Okuldan Eve
    hep böyle olur zaten...evden okula- okuldan da eve
    kendini kandırıyorsun kardeş.
    Ailenin de kararına da şaşırdım doğrusu?? seni pek sevmiyorlar anlaşılan?? benim oğlum 24yaşında ve üzerine titriyorum bisiklete binse dahi, bırak uygun sürücü belgesi olmadan motosiklet kullanmayı??

Biraz daha sabret ve sürücü belgeni al..Polis af etmiyor artık..kıymetli parana yazık olur.
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

bywords24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki 250R
    Tamam Abi Saolasın Kararımı Verdim Zaten Bu Sene Eylülden Sonra Yazılcam Kursa ;)
    Alem Duruşuma,Kızlar Vuruşuma Hasta

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim agustosta git bi sürücü kursuna ugra . sanırım diger sınav aralıkta yapılır. eger yazılı sınava kadar yaşını doldurmus olursan ehliyetini ala bilirsin . ben b sınıfı almak icin gitdim sınav 24.08 deydi benim dogum günüm 25.08 oldugu icin kacırdım a2 alıyorum inş. yaşını doldurmayı bekleme git yazıl . fiyatlar artmadan . hem yasın dolana kadar kurs ücretini yavaş yavaş ödersin . hemde herşey üst üste gelmez kardeşim . ilk olacagı icin scooter kullanmanı tercih ederim yinede sen bilirsin . k.i.b

murat0642 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bide bana ulaşırsan sevinirim

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler