Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Test Motosikleti Hakkında !!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motoran sitesindeki resimlerde motor üstden ekzantrikli.İkinci el ve bayilerdeki ilanlara ait gerçek resimlerdeki motor aksamı iticili.Şimdi benden bir puan böyle eksi yedi.İkincisi kasa ve motor kanuni windy125 in( ''S'' degil)aynısı.Far ve jantlar mondi MC....Fason ötesi bir motor.Sıfır km WİNDY150 veya DİRİFT tavsiyemdir.Depo çökse çamurluk kırılsa bulamazsın.Maşa yamulsa muadil aramaya cıkarsın.Tabiki para senin.Motorsiklet zaten maceradır.Önemli olan maceraya nereden veya nasıl başlayacagın.Zaten doğru yolu bir şekilde bulacaksın.Şansın bol yolun açık olsun.Rasgele...........Ve satıcının iki ilanı var ikisinde de kmler sıfır km ye yakın.(Çakallık sezdim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emre_tnl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "bende de cbf 150 var 200 gördüm "desem inanmıcağın gibi bunada inanma! böyle motorların yapıcağı 100-120 maksimum o da redline hattında
    Kahya Motorumu Hazırla Çıkıyorum!

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Yapar bence. Kamyon artı bir karış sürüşte veya yokuş aşağı CBF 150 130'u rahat yapıyor, devir kesiciye giriyor. Büyük ön dişli veya küçük arka dişli ile anlık 150 de yapılır. Mühim olan anlık 130 görmek değil, sabit 130 gidebilmek. CBF 150'nin sabit yol hızı 110. Bu motorun da sabit yol hızı olsa olsa 100'dür.

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    o zaman benim 1. vites 125 cc desene , ulem kazık yemişiz be
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman benim 1. vites 125 cc desene , ulem kazık yemişiz be
    Ben de hep 2'ye atıyorum, 125cc Çin malı reyzingim var sanıyorum.

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Beyler konu hort olucak ama izmirde oturan biri varsa gelsin birebir test edelim hatta gps i ile gelsin iki kişi 130 görmesse motor onundur ama görürse depomu fuller (17lt) 140ta kesiciye giriyor biraz eğimli yolda 140 ı cidden görüyor ama düz yol artcılı veya tek 133 yaptı gps te ben 72 kiloyum artçı 60. ybr cbf dersen toz yutuyor ciddiyim biraz titreşim olsada ha birde 23000km deyim. bunu bi çinli yaptı düşünün :D

ferdinandd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC S
    Alıntı Wazaa.35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler konu hort olucak ama izmirde oturan biri varsa gelsin birebir test edelim hatta gps i ile gelsin iki kişi 130 görmesse motor onundur ama görürse depomu fuller (17lt) 140ta kesiciye giriyor biraz eğimli yolda 140 ı cidden görüyor ama düz yol artcılı veya tek 133 yaptı gps te ben 72 kiloyum artçı 60. ybr cbf dersen toz yutuyor ciddiyim biraz titreşim olsada ha birde 23000km deyim. bunu bi çinli yaptı düşünün :D
    Bisiklet ile 172 km/h yapanda var ama olay durabilmekte. Nedir şu 125 cc commuterlerin yok yere çektiği
    Yaşasın MEKANIK, kahrolsun elektronik | Yaşasın METAL, kahrolsun plastik | Yaşasın TORK, kahrolsun beygir | ...

Wazaa.35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnnova 125 (7.000km) 07
    Alıntı ferdinandd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bisiklet ile 172 km/h yapanda var ama olay durabilmekte. Nedir şu 125 cc commuterlerin yok yere çektiği
    Anlıyorum bi motorcuya yakışmayan şeylerden biri motosikletine eziyet etmektir ama inan tecrübesiz biri değilim ama bazende denemek lazım nasıl nerde ne yapacağımı biliyorum hep sakinde kullanılmaz ki şimdi diceksin 125cc bu eti ne butu ne dogrudur işte insan zevk alıyo böyle motorlarla krankta sarsa kolda cıkarsa evimde halledebileceğim şeyler anlıcagın eşeğim olarak kullanıyorum ha dersenki apaçisin yanlış düşünürsün motorum iyide olsa kötüde olsa ekipmanım ve lastiklerim en iyisidir emin ol aslen supermoto kullanıyorum yılların emektarı var garajımda ama parça sıkıntım var idare ediyoruz bunlarla.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)