Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1.izmir motosiklet festivali duyurusu (emkb)

Motovento
    REKLAM ALANI
    orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ OLARAK ,ÜYE KULÜPLERİMİZİN 2011 MOTOSİKLET FESTİVAL TARİH VE PROGRAMLARINI DUYURMAYA DEVAM EDİYORUZ..

FESTİVALLER İLE İLGİLİ AYRINTILAR HERBİR FESTİVAL KOMİTESİNDEN GELDİKÇE ETKİNLİK İÇİNDE YAYINLANACAKTIR.. ÖNCELİKLE TÜM FESTİVALLERİN BİZE BİLDİRDİĞİ TARİH YAYINLANACAK VE 2011 SEZONUNDA FESTİVAL ÇAKIŞMASI YAŞANMIYACAKTIR.

SAYGILARIMIZLA.
    EGE MOTOSİKLET KULÜPLERİ BİRLİĞİ.

İZMİR MOTOR KULÜBÜ BAŞKANI AKIN ZORLULAR IN MESAJI ;

İzmirde yapmayı hedeflediğimiz festival hepimizindir, bu anlamda görüşleriniz eleştirileriniz katkılarınız çok önemlidir. Bu organizasyon İzmir Motor Kulübü başarısı olarak değil izmirli motorcuların başarısı olarak anılmasını istemekteyim saygılarımla.

1.İZMİR MOTOSİKLET FESTİVALİ PROGRAMI ,İZMİR MOTOR KULÜBÜNDEN GELDİĞİ ANDA YAYINLANACAKTIR.

Arkadaşlar .. geri sayım başladı. İzmir için bir ilk olacak. Organizasyon,sposor arayışları, sahne alacak amatör gruplar... kısacası her türlü desteğe ihtiyacımız var. Tüm fikirlerinize açığız..

Link : https://www.facebook.com/home.php#!/...26247427457769
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Reklam yasak diye biliyorum ! Admin'ler ilgilenirler senle .

Bu arada ben de katılıyorum çok iyi bir organizasyon olacak ama Yamanlar biraz küçük gelmez mi bize ? Emiralem falan da olabilirdi .
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650
    çok güzel olacağından eminim bnde katılırım

orbues - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki V Strom DL 650
    Alıntı BurakASLAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Reklam yasak diye biliyorum ! Admin'ler ilgilenirler senle .

Bu arada ben de katılıyorum çok iyi bir organizasyon olacak ama Yamanlar biraz küçük gelmez mi bize ? Emiralem falan da olabilirdi .
    Bunu reklam olarak görmemek lazım. Bu bir duyuru. İzmirli Motosiklet kullanıcıları için önemli bir duyuru ve destek isteği çağrısı. Ben burada herhangibir şey satmıyorum ki....
    YAŞ 35 YOLUN YARISI DEDİLER. BENDE KALAN YOLU MOTOSİKLET İLE GİTMEYE KARAR VERDİM.
    Keeway Superlight 150 - (2006) / Kawasaki ER-5 - (2005) / Suzuki V Strom DL650 - (2007)

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    nasip kısmet katılmayı istediğim fakat katılamayacağım bir festival...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)