Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalyada HONDA Servis Problemi...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar Antalya Gibi Biyerde Yaşıyorum Yaklaşık 15 Yıldır Ki Burası Türkiyenin Turizim Kalbi Yılda Binlerce Turist Hem Arabasıyla Hem Motosikletiyle Girip Çıkıyor Ve Antalyada HONDA YETKİLİ Servisi Yok En Yakın Servis İlçesi Olan ALANYADA Bulunuyor Ben Kendim Honda CBR125 Kullanıcısım Ve Antalyada Motorumu Göstere Biliceğim Usta Bulamıyorum Antalyada Yaşayıp Da Sağlam USTA Tanıyan Varsa Bana Önerirse Memnun Olurum ???
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Antalyanın merkezinde (ilçelerinde değil) honda yetkili servisi vardı, ben 2008 yılında 1,5 yıl kaldım antalyada, beatımın bakımını orada yaptırmıştım, kapandımı ki yoksa?
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

Antalya gibi bi yerde elbette sağlam bi usta vardır sanırım....
    Motosiklet bir yaşam tarzıdır

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı ntticaret adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalyanın merkezinde (ilçelerinde değil) honda yetkili servisi vardı, ben 2008 yılında 1,5 yıl kaldım antalyada, beatımın bakımını orada yaptırmıştım, kapandımı ki yoksa?
    Dediğin Servis Eski Honda Bayii Akdeniz Motor Orası Geçen Sene Kapandı Hondayı Arayıp Sordum Onlar Antalyada Yok Dedi En Yakın Servis Antalyanın İlçesinde Alanyada Var Dediler.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:01 ----------

Alıntı Blacklove16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Antalya gibi bi yerde elbette sağlam bi usta vardır sanırım....
    Ben 15 Yıldır Bulamadım Yada Bana Denk Gelmiyor Çevremdeki Herkez Çocuklugumdan Beri Motora Biniyor Çogu Kurye Arkadaş Hiçbiri Gittikleri Ustalardan Memnun Deiller Özellikle Japon Markalarında HONDA-YAMAHA-KAWASAKİ Vs Vs. Konusunda Tam Donanımlı Birisi Olduguna Ben Şait Olmadım.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Finikeye giderken sol tarafta kumluca sanayisinin içinde zeynel usta var.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Finikeye giderken sol tarafta kumluca sanayisinin içinde zeynel usta var.
    Hocam Güvenilirmidir Birde Bana Tam Adres Olarak Dükkanın İsmi Vs. Verirsen Motoru Komple Bakıma Sokucam Çünki Bu Aralar

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yaklaşık 2 sene önce vardı, şimdi ordan ayrılan birisi açmış 75. cumhuriyet lisesi karşısında var
    arızan ne motorda
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam Güvenilirmidir Birde Bana Tam Adres Olarak Dükkanın İsmi Vs. Verirsen Motoru Komple Bakıma Sokucam Çünki Bu Aralar
    Ben kumluca motorize timinde askerlik yaptim. zaman zaman finike bölgesinede biz bakardik, bakim onarim komutanligi uzak oldugu icin, cogu zaman motorlari zeynel ustaya götürürdük, zaten bakim onarim komutanliginda motordan anlayan adam yoktu. hic bi sıkıntı yaşamadik. Tam olarak adresi bilmiyorum geçmiş zaman, ama kumluca sanayinin icindeki tek motor ustasi o zaten.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    alanyaya gel kardeş hem tanışırız da :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı kartalizma07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaklaşık 2 sene önce vardı, şimdi ordan ayrılan birisi açmış 75. cumhuriyet lisesi karşısında var
    arızan ne motorda
    Dedigin Yer Galiba Özgür Motor Olması Lazım.Motorda Bir Arızam Yok Ufak Bi Subab Sesi Var Gibi Genel Bi Bakıma Sokucam O Yüzden Araştırma Yapıyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:32 ----------

Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alanyaya gel kardeş hem tanışırız da :D
    Kısmetse Tabili Zaten Bu Gidişle Öyle Olucak Gibi Alanya Servisine Gidicek Gibiyim İşte Vakit Problemim Var İŞten Dolayı O Yüzden Pek Ayarlama Yapamıyorum.

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş gelecek olursan tanışalım mutlaka profilimde iletişim bilgilerim var oradan alabilirsin
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hondaya neler oluyor

kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bizim bi usta var yıllardır gideriz sağlam iş yapar ama
    bu aralar ilgisiz gibi tuhaf gibi zoraki iş yapar oldu istersen git görüş adımı ver seni çok övdü dersin müsaitse ilgilenir.
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)