Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

YUKİ 125-7 motorsikletim var çekişten çok düşük ne yapabilirm.

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    YUKİ YK125-7
    YUKİ marka motorsikletim var 125cc çekişten düşük diğer motorlara göre örneğin kanuni bs-125 modelleri gibi...mesela kanuni ile 2 kişi bir yokuşu 3 le çkarken ben yokuşun sonuna doğru 1'inci vitese bile düşüyorum..bunun sebebi ne olabilir.? motorsiklet sağlıklı normalde fakat çekişten şikayetim var arka dişli 38 ,dişliyi büyütsem bu kez de hızdan düşecek bu çekişi etkileyen ne olabilr ? tek kişi çok memnunum çekişten fakat 2 kişide çok pusuyor..şimdiden yardımlarınızı ve önerilerinizi bekliyorum..teşekkürler arkadaşlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    kardeş sen kendin dediğinden yazdım senin motorun arkası 38 likse 2 kişi çekişten düşer kanuninin arka dişli 41 lik olması gerek o yüzden iyi çeker
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    YUKİ YK125-7
    Alıntı fat280 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen kendin dediğinden yazdım senin motorun arkası 38 likse 2 kişi çekişten düşer kanuninin arka dişli 41 lik olması gerek o yüzden iyi çeker

anladım kardeşim sağolasın başka bir sorun varmı acaba diye merak ettim ...olur ya bir arkadaşımızdada vardır aynı durumda olan yardımcı olabilir diye düşündüm.. teşekkürler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)