Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2. El motor alıcam YARDIM!

Motovento
    REKLAM ALANI

ARkadaşlar İzmirde yaşıyorum. 2. el 125zn alıcam cok hosuma giden bi motor =)
    Ama sitelere bakınca örn: km:4000 gibi yazılar görüyorum. Bu 'km' nedir daha ilk defa motor kullanıcam ehliyetine falan gidicem. Alıcaksam km kaça kadar alayım? ve ehliyet kaç ayda alınıyo eğitim süreciyle birlikte. Bu tür sorularım var lütfen cevaplarsanız sevinirim. Simdiden teşekkürler =)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    AguilaNegra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Km : motosikletin toplam aldığı yoldur. Düşük km li motosikletler daha az kullanılmış demektir buda tercih sebebidir genellikle.Ehliyet kurslarıda mesela temmuzda ders başlar ağustos sonu gıbı sınava girersin. Sen ehliyetini falan al kaskını herşeyini tamamla motosiklet en kolayı oluyor ondan sonra bütçene göre birşeyler bakarsın.
    Müsait bir yerde öleceğim.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    yaşın kaç?

Haklısın Aguila. Teşekkürler verdiğin bilgi için.
    Yaşım 17.
    Bir sorum daha olucak. Bi ilana baktım mesela adam km'nin karşısındaa 70651 bu yazıyor.
    Bu km 125 zn ye göre cok mu fazla? yada bununla ılgılı bılgı verebılırmısnız ? (iyi mi kötü mü)

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    makinanın modeli nedir? ona göre yorum yapılır. fakat 70 binde ki bi motosikletin motoru yorulmuştur artık.
    16 BH 631

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    bak kardeşim
    o km dediğin şey motorun nekadar yol kat ettiğini gösterir
    70bin diğil 20bin bile fazladır o motorlar için
    anladın

151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    motosikletin üretim yılı nedir?
    16 BH 631

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    eğer ilgilenirsen bakımını aksatmadığın sürece uzun yıllar binebileceğin seni üzmeyecek bir scooter ım var..enduro için değiştiriyorum bir incele ;)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...1967609/detay/

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    bi gözat bakalım İZMİRE NAKLİYE BENDEN......!!!!!!

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...6262241/detay/

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı Thyphon94 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haklısın Aguila. Teşekkürler verdiğin bilgi için.
    Yaşım 17.
    Bir sorum daha olucak. Bi ilana baktım mesela adam km'nin karşısındaa 70651 bu yazıyor.
    Bu km 125 zn ye göre cok mu fazla? yada bununla ılgılı bılgı verebılırmısnız ? (iyi mi kötü mü)
    markası modeli ne olursa olsun scooter da 70651 km almaktansa paranı yolda bir dilenci yada evsize ver hiç olmazsa hayır duasını alırsın,öteki türlü beddua eder günaha girersin uzak dur,amannn!!!

ayrıca madem ilk tecrüben olacak mondial filan hiç bulaşma al bi activa,cygnus yada beat yada aprilla yada an 125 vb.en azından motosiklet hevesinden soğuma kopma...

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial filan hiç bulaşma al bi activa,cygnus yada beat yada aprilla yada an 125 vb.en azından motosiklet hevesinden soğuma kopma...
    yıllardır büyük makinelerimin yanında işe gidip gelmek için kullanırım çinlileri,bakımını aksatmazsan yağını suyunu eksik etmezsen hiçte motorsiklet hevesinden soğutmaz seni emin ol ;) 150zc topıgınde yapmış olduğum 3 uzun yol yazım var..kullanmadan,motorsiklet anlayışından ve beklentileriniz kadardır çinli motorlar..ben iyi baktım,severek bindim ayrım yapmadım ve inanın o kadar uzun yol yaptım scooter ile!ve 1 kere yolda kalmışlığım yok..sanırım buda dediğim gibi motorsiklet anlayışlarımızdan kaynaklanıyor.

ilk tecrübe için en ideal motorlardır aslında çinliler,çünkü hem parçlaları ucuzdur,hemde motorsiklet ile yol tecrübesini en ucuz şekilde yaşamanızı sağlar..iyi ve bilinçli kullanıcısı uzun yol da yapar,nasıl olsa çinli ziyniyetindeki kullanıcı ise sehır içinde bile yolda kalır...

saygılar..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)