Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

artçı 10 yaşında çocuğunuz olursa:(:(

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kütahya -- Afyon arasında artçısı ile birlikte uyuyan arkadaşım var benim. :D Sonuç asfalttan çıkarak atılan taklalar,ambulans,ellerden çıkartılan çakıllar,kaskların olay yerinden çalınması(veya hastaneye getirilmesinin unutulması), motorun pert olması...
    Bkz.; drumtoens

Bu olaya gülebildiğim için çok mutluyum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:18 ----------

Ahaaaa linkini de bulduuuumm.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...ginc-kaza.html
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    akinosan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xl650 Transalp
    Belki biraz fazla tedbirlilik gibi gelecek ama, iki oğlum var, ikisini de kendi başlarına motosiklet kullanacak derecede olgunlaşıncaya kadar artçı olarak motora bindirmeyi düşünmüyorum. Bence küçük yaşta bir çocuğu motosiklette artçı olarak taşımak, göze alınamayacak kadar büyük bir risk. Bu ülkede motoru paranoyak gibi kullanmak lazım.

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    10 yasinda bi cocuk ben motorla giderken arkamda kalabilirse ben bu motoru birakirim.

Saka bi yana bana gore artci almak zaten sakincali, hele bi de 10 yas cok erken Allah korusun trafik okuz dolu bisey falan olur.
    We are many...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu hafta sonu , gri cbr 600 f in arkasında bahsi geçen yaşlarda hiç korumasız bir çocukla tam korumalı kullanıcısı E-5 ten ilerliyorlardı.

motorda olduğum için resim çekebilecek şansım olmadı ancak buradan o gri cbr 600 f sürücüsüne yuuhhh ohhaaa çekiyorum
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

Lütfen beni yanlış anlamayın söylemeden geçemicem, ben öyle yolda arkasına önüne ufakcık çocukları bindiren arkadaşlara bi yuh çekiyorum içimden. Koruma vs. ne olursa olsun, 2 teker üstündeyiz çok iyi motor kullanılıyor olabilir ama unutmayın ki bu ülkede azrailden farksız Taksici, minibüs ve bayan şofrlerimiz var!

merlin34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Nexus 500
    Abi senin motorda yatak mübarek Ben gördüm resimlerinizi bende alacağım :D Honda > FES 250 Foresight 13000 km de :D

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    evli değilim çocuğum yok:(
    eskiden motor varken yolda giderken, çocuklar arabadan izlerdi...
    onlara el sallardım...
    mutlu olurlardı...
    şimdi tersi oldu ben arabadan motorculara el sallıyorum...

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    benimki 4.5 yaşında. Aramıza biner. Ben önde hava yastığı,hanım arakada. Köy içinde bineriz. Uzun yol değil.

turkish39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3 İ EVO
    Benim velet 1.5 yaşından beri bana kene gibi yapıştı bırakmıyor.Şu an 8 yaşında.Tek başıma nadir kullanıyorum motosikleti.
    [IMG][/IMG]

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)