Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ek-5 formu ve dosya (?)

Motovento
    REKLAM ALANI
    alijian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf250l
    merhaba arkadaşlar:
    b sınıfı ehliyet almak üzere sürücü kursundan belgelerimi aldım. emniyetin sayfasından randevu alırken gerekli belgeler listesinde "şöförler cemiyetinden alınacak ek-5, ek-18, ek-2 formları ve dosya" ibaresi karşıma çıktı. kurstan aldığım belgeler içinde ek-2 ve ek-18 formları var ancak bu ek-5 denen form yok. bunu ve dosyayı emniyetten mi verecekler yoksa söförler cemiyetine gidip almalı mıyım.kurstan açıklayıcı bir bilgi alamadım.teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    şoförler cemiyetinde alacaksınız o belgeyi. dosya ile birlikte tabi.

sanırım bu şoförler cemiyeti nerededir nerede bulunur? senin bu yüzden kafan karıştı hocam. trafik müd. tam karşısında, yanında, sağında, solunda, hemen yamacında, kısaca çok ama çok yakınında olur. gösterirler sana merak etme.

abolgi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 (GRİ)
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şoförler cemiyetinde alacaksınız o belgeyi. dosya ile birlikte tabi.

sanırım bu şoförler cemiyeti nerededir nerede bulunur? senin bu yüzden kafan karıştı hocam. trafik müd. tam karşısında, yanında, sağında, solunda, hemen yamacında, kısaca çok ama çok yakınında olur. gösterirler sana merak etme.
    hatta ve hatta orada dosyanın doldurulması da küçük bir ücret karşılığı yapılmaktadır. sanırım 5 liraydı.
    Tekerlek döndüğü sürece hedefine varırsın. Önemli olan hedefe ulaşabilmektir, erken varmak değil. CBF 150[/COLOR]

Motosikleti
    crf250l
    bilgi için teşekkürler...

ertanos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya 125t(siyah) (sattı)
    doldurulması ücretli doğru ama el yazısı ile doldurulabilir diye biliyorum. ben öyle yapmıştım sorun çıkmamıştı. sorup emin olmak gerekir. her yerde farklı uygulamalar var malesef. kolay gelsin.

Motosikleti
    crf250l
    Alıntı ertanos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    doldurulması ücretli doğru ama el yazısı ile doldurulabilir diye biliyorum. ben öyle yapmıştım sorun çıkmamıştı. sorup emin olmak gerekir. her yerde farklı uygulamalar var malesef. kolay gelsin.
    yarın gidince emniyetin ordan sorup soruşturup bulucaz bakalım.saolun..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)