merhabalar ilk önce herkese kazasız belasız sürüşler dilerim .. aranıza yeni katıldım kusurum olursa şimdiden affola ... arkadaşımın başına gelen olayın aynısı başıma geldi .. hyosung 250 r motorumla yoldayken birden devir aşagı indi sağa çekip baktığımda sanki yağ tahliye tıpası açılmış gibi yağ boşaltıyordu hemen motoru stop ettim ... motorun çalışmasında herhangi bir problem yok ancak arkadaşımın da belirttiği gibi hiçbir şekilde aktarma organlarına güc aktarmıyor .. kütahyada öğrenciyim ve burdaki motorcuların 5 6 tanesine götürdüm hepsi ya hyosung u açmaktan korktu yada yaklaşık 1 ay sonrasına gün verdi (anlamış değilim onu da kapıda 2 scooter duruyor tamir bekleyen.. 1 ay sonrasına gün vermek nedir .s.s.s ).. bende bu mili yerine takmak konusunda kendi başına yapılabileceğim birseymi . böle şeyler az çok elimden gelir .usta ne kadar a yapar ( kargoyla istanbula göndericem ) bunun arasında kararsız kaldıgım için sizlerden bilgi almak istedim şimdiden ilginiz ve görüşleriniz için teşekkür ederim .