Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Ankara'da moto eğitimi veren yer???

Motovento
    REKLAM ALANI
    2move - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dün bi rüya gördüm korktum valla.motoru durduramıyodum çarpacaktım sağa sola.ders almaya karar verdim..
    arkadaşlar,forumlardan araştırdım bulamadım.ANkarada temel sürüş teknikleri dersi veren hoca tanıyomusunuz?varsa telefon &isim alabilirmiiyim?
    YA İSTİKLAL ,YA ÖLÜM ! ! !

Alemin kralı çarşı , herkeze karşı

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bildigim kadariyla motoart diye bi yer var kendisi yamaha bayi. www.motoart.com.tr den ulasabilirsin sanirim. motor egitimi veriyor. bi konus istersen

Tc

çok saol aradım konuştum şimdi.

motoarttan aldığım bilgiye göre motor+yakıt+full korumalar+10 saat eğitim = 250ytl.scooterdan başlatıp vitesliye doğru eğitim alıyoruz..eğitim yeri yıldız.

Ulusan motor(2780757)aldığım bilgiye göre.16 saat eğitim,günlük 2 saat.motor+yakıt+full korumalar = saati 24 ytl.yamaha ybr 125 daha sonra 250cc ama motoru hatırlamıyorum.eğer isterseniz 500 ve 650cc derslerki derslerde kullanılıyor.
    hipodromda eğitim veriliyor
    atom karınca soner eğitim(4993387).motor botu hariç diğer korumalar+motor+yakıt+10 saat eğitim=300ytl. eğitim yeri incek. 5 farklı motor ile eğitim veriliyor.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    çok saol aradım konuştum şimdi.
    Sonucu yaz bari, diğer Ankara lılar da faydalansın.
    bankimuun bunu beğendi.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Aprilla Pegaso,Hyosung 250comet(satılık)
    Bide Ulusan motor var.Ben ehliyeti onlar aracılığıyla alıyorum.Kawasaki bayii.
    Sürüş eğitimleri 350 civarı fiyat var,ben ehliyeti aldıktan sonra onu da düşünüyorum.
    Yeri,İst yolu, Yıldırım sanayi sitesinde

araştırmaya devam ediyorum.yeni yerler keşifedersem sizlere de söyleyicem

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    hortlatıyorum ama başka yerler de bilen var mı?
    facebook.com/kaskafa

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    atom karınca soner'i duydum, tanışmışlığım yoktur.
    http://www.atom-karinca.com/
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

eby78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TNT 25
    Ulusan Motor bu eğitimi veren..Adventure Motorsiklet Eğitim Okulu diye geçer..

Adres ve tüm İletişim bilgilerine bu linkten ulaşabilirsin... Vehbi Ulusan'a ulaşırsan sana her konuda yardımcı olacaktır..benimde eğitim aldığım yerdir,memnun kalırsın..

http://www.ulusanmotor.com/index.php

Motosikleti
    Yok
    fiyatlar hakkında bir bilginiz var mı?
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    Suzuki GSR 600 ABS
    Ankara da eğitim veren Atam Karınca Motosiklet- Soner Tanrıkulu var. Ben motorumu ve ehliyetimi almadan önce ondan eğitim aldım, aynı şekilde en az 10 arkadaşımda aynı yerden kurs aldı.

Merkezi İncek tarafında, telefonu 0 533 474 38 91.

Selamımıda iletirseniz sevinirim .

Yalın

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:27 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 PM ----------

Kurs ücreti 10 saat için 300 Tl diye hatırlıyorum bu arada. ama sürekli danışabileceğiniz ve faydalanabileceğiniz birisidir Soner Hoca.

Motosikleti
    Yok
    KUVVETMİRA,eby78,justyalin teşekkürler
    facebook.com/kaskafa

hortlatıyım

Azadi Hoca : 0 535 230 63 53 - 0 546 673 95 95
    Konusunda oldukça iyidir. Referans öğrencilerinden de hep iyi şeyler duyarsınız...

silentsorrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    Arkadaşlar bu konunun eski bir konu olduğunu biliyorum ama farklı bir başlık açarak gereksiz konu kirliliğine neden olmamak için buraya yazıyorum. Yıllık izne çıkarak İstanbul Honda'dan güvenli sürüş eğitimi almak istiyordum ama bu eğitimi alabilmek için yıllık izin alma hakkımı gelecek yıl elde edeceğimden dolayı o kadar beklemek yerine bana daha yakın olan Ankara'dan eğitim almaya karar verdim. Ulusan Motor'dan dana önce güvenli sürüş eğitimi almış olan arkadaşlardan bu eğitim hakkında daha detaylı bilgi almak istiyorum. Bu konuda bana yardımcı olursanız çok memnun olurum.

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Ulusanı bilen arkadaşlar vardır elbet ama ben atom karıncadan eğitim almayı düşünüyorum. Atom karıncadan eğitim alan arkadaşlarım var gayet memnunlar.
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    cbf 150
    MotoGT önerin için teşekkür ederim. Atom karıncanın sitesini biraz önce inceledim ve bir konu çok dikkatimi çekti ne kadar çalışacaksınız başlığı altında "10 saat kendi motorsikleti ile" diye bir ibare var. Benim bu kursa gitme amacım; daha büyük cc. bir motor almadan önce yeni alacağım motora ufak ufak kendimi hazırlamak. bu 10 saatlik kendi motorumla olacak olan eğitimi cc. büyütme sonrasına ertelemem ve eğitimin bu kısmına yeni alacağım motorla katılmam mümkün olur mu aceba ?

MotoGT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400 [2024]
    Alıntı silentsorrow adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MotoGT önerin için teşekkür ederim. Atom karıncanın sitesini biraz önce inceledim ve bir konu çok dikkatimi çekti ne kadar çalışacaksınız başlığı altında "10 saat kendi motorsikleti ile" diye bir ibare var. Benim bu kursa gitme amacım; daha büyük cc. bir motor almadan önce yeni alacağım motora ufak ufak kendimi hazırlamak. bu 10 saatlik kendi motorumla olacak olan eğitimi cc. büyütme sonrasına ertelemem ve eğitimin bu kısmına yeni alacağım motorla katılmam mümkün olur mu aceba ?
    Benim de düşüncem aynı. Şu ana kadar 250cc ye kadar olan motosikletler kullandım. 4 silindir 600cclik bir motosiklete geçmek için bu eğitimi düşünmekteyim. Yakın zamanda buluşmalarda tanıştığım birisi 2011 Model Honda 600F almış sohbetimizde Atom karıncada sonrasında bu 10 saatlik eğitim diliminde kendi yeni motoru ile eğitim almış. Yani bildiğim kadarıyla evet oluyor..
    2009 Honda Cbr 125r -> 2006 As 200 Gy -> 2010 S&T GT 250R -> 2012 150 MCX RoadRacer -> 2013 Kuba XCG 150 -> 2017 Pulsar RS 200 -> 2024 Dominar D 400

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı MotoGT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim de düşüncem aynı. Şu ana kadar 250cc ye kadar olan motosikletler kullandım. 4 silindir 600cclik bir motosiklete geçmek için bu eğitimi düşünmekteyim. Yakın zamanda buluşmalarda tanıştığım birisi 2011 Model Honda 600F almış sohbetimizde Atom karıncada sonrasında bu 10 saatlik eğitim diliminde kendi yeni motoru ile eğitim almış. Yani bildiğim kadarıyla evet oluyor..
    İnternet sitesindeki forumu doldurarak Soner Beye mesaj gönderdim. Çalıştığım yer yüksek güvenlikli bir kurum olduğu için gün içinde cep telefonu ve kişisel işlerimiz için sabit telefon kullanamıyoruz, bu yüzden internet ortamınden kendisine ulaşmaya çalışacağım. Biraz önce cevapladığın sorumuda yinede Soner Bey'in kendisine sorup sanada buradan haber ederim. Ben kısmet olursa bayramdan sonraki hafta sonu Eylül'ün 3 ve 4'ünde yada yine Eylül'ün 10 ve 11'inde eğitim almayı düşünüyorum.Seninle eğitimlerimiz aynı tarihlere denk gelirse beraber oturup birer çay içeriz inşaallah.

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Soner Hoca (Atom karınca) da Ulusan da (Adventure Motorsiklet Eğitim Okulu) bu işi ciddiye alan, gayet güzel eğitim veren, sonrasında eğitim verdiklerine sahip çıkan, başarılı müesseselerdir.
    Zamanında Kral Taner vardı, yunuslara falan eğitim veren kral bir abimizdi, acayip ileri sürüş eğitimi veriyordu. Malesef Ankaradan taşındı.

Ben en yakın arkadaşlarımdan birini eğitim için Ulusan'a götürdüm, çok memnun kaldı. Soner Abiden eğitim alan da çok sayıda arkadaşım var, hepsi hala yol yapmak istediğinde oraya gidip beraber sürecek adam buluyor.

Bence Ulusan veya Atomkarıncadan birine gönül rahatlığıyla gidebilirsin. Pişman olmazsın.
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Soner Hoca (Atom karınca) da Ulusan da (Adventure Motorsiklet Eğitim Okulu) bu işi ciddiye alan, gayet güzel eğitim veren, sonrasında eğitim verdiklerine sahip çıkan, başarılı müesseselerdir.
    Zamanında Kral Taner vardı, yunuslara falan eğitim veren kral bir abimizdi, acayip ileri sürüş eğitimi veriyordu. Malesef Ankaradan taşındı.

Ben en yakın arkadaşlarımdan birini eğitim için Ulusan'a götürdüm, çok memnun kaldı. Soner Abiden eğitim alan da çok sayıda arkadaşım var, hepsi hala yol yapmak istediğinde oraya gidip beraber sürecek adam buluyor.

Bence Ulusan veya Atomkarıncadan birine gönül rahatlığıyla gidebilirsin. Pişman olmazsın.
    Atom Karınca ve Ulusan'ın web sitelerindeki iletişim formlarını doldurum. İkisiylede görüşmelerim bittikten sonra hangisi benim hedeflerim için uygun gelirse oraya gidip eğitim alacağım. Sonuçta bu sürüş eğitimi meselesi benim için hayati derecede önemli bir konu. Henüz cbf 150 ile 3000 kmlerdeyim, bu yolun büyük çoğunluğunu uzun yolda yaptım ve hala limitlerimi bilmiyorum bu yüzden sağlam bir eğitim almadan kendimi riske atıp limitlerimi öğreneyim derken hayati bir hata yapmakta istemiyorum. Niyetim sport touring ve yüksek cc. bir motosiklete geçmek olduğu için eğitim esnasında limitlerimi öğrenip, düşmekten, motoru yatırmaktan korkmayacağım kendimi sonuna kadar zorlayabileceğim bir kurumda eğitim alabilmek ve bunun içinde hiç bir masraftan kaçmam. 2 günlük bir güvenli sürüş eğitimi benim için yeterli olur mu? Yada siz arkadaşlarımca bu hedeflere ulaşabilmek için ne kadar süreli ve hangi seviyeye kadar bir eğitim almam daha doğru olur ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler