Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Ankara'da moto eğitimi veren yer???

Motovento
    REKLAM ALANI
    HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    Eğitim veren kuruluşlar bu konuda seni bilgilendireceklerdir. Eğitimdeki durumuna bakıp, sana bu kadar yeter veya yetmez derler...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı HTBAYDAR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğitim veren kuruluşlar bu konuda seni bilgilendireceklerdir. Eğitimdeki durumuna bakıp, sana bu kadar yeter veya yetmez derler...
    HTBAYDAR yardımların ve önerilerin için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Arora Beatrix 150
    Merhaba bende yeni motorsiklet alacağım yakın zamanda, henüz ehliyet aşamasındayım ekim ayında sınava gireceğim sanırım ehliyeti almam kasımı bulur, ama bu arada boş durmayıp motor eğitimi almak istiyorum, istediğim motor honda cbr 125 r bundan dolayı bnede istanbulda honda eğitimi almak istiyordum ancak imkanlar kısıtlı istanbula gidip gelmek orda bu eğitimi almak zamanım buna yetmez Ankarada yaşayan birisi olarak. Atom karıncayı düşünüyorum ama ulusanıda değerlendireceğim fiyatları konusunda bir bilgim yok, sizlerden bu konuda birde atom karıncada kendi motorunuzla diyor 10 saat eğitim benim henüz bir motorum yok acaba bu 10 saati sonraya ertelesek olurmu ki gerçi sizlerde bu konuda benim gibi tam bilmyebilirsiniz ama yinede danışıp bir ön fikir edinmek istedim, teşekkürler.

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Selamlar, konuyu hortlatıyorum ancak Ulusan Batıkent'ten Birlik mahallesine taşındığı için sormak istiyorum. Egitim için birlik yada incek tarafına gitmek istemiyorum açıkçası. Yenimahalle, Batıkent, Eryaman civarında kendi motosikletleri ile eğitim veren bir yer var mı? Temmuz ayında eğitim alıp akabinde kendime bir motosiklet almak istiyorum.. Bu konuda öneriniz olursa sevinirim. Eğitimi, kurum yada şahıs veriyor olabilir, yeter ki gerekli eğitimi veriyor olsun.. Teşekkürler..

Okan Sinan Ocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW K1200GT (Helga) BMW S1000XR M Sport
    Alıntı atiTheSun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamlar, konuyu hortlatıyorum ancak Ulusan Batıkent'ten Birlik mahallesine taşındığı için sormak istiyorum. Egitim için birlik yada incek tarafına gitmek istemiyorum açıkçası. Yenimahalle, Batıkent, Eryaman civarında kendi motosikletleri ile eğitim veren bir yer var mı? Temmuz ayında eğitim alıp akabinde kendime bir motosiklet almak istiyorum.. Bu konuda öneriniz olursa sevinirim. Eğitimi, kurum yada şahıs veriyor olabilir, yeter ki gerekli eğitimi veriyor olsun.. Teşekkürler..
    A2 ehliyetiniz varmı ?
    deniz best bunu beğendi.
    DAHA GİDİLECEK ÇOK YOL ,ÖĞRENECEK ÇOK ŞEY VAR

atiTheSun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB125E Beyaz'2012
    Belirtmeliydim.. Malesef henüz yok. 30 Haziran'da yazılı sınava giriyorum ve bu egitimi açıkcası hem ögrenmek, hemde direksiyon sınavı için istiyorum. Kurs gerekli egitimi vermiyor. Bu egitimi trafikle sorun yaşamamak için trafige kapalı bir alanda almam gerekiyor..

mst250R - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ulusan motordan eğitim almak istiyorum kimle irtibata geçebilirim ?
    4 teker bedenimi 2 teker ruhumu taşır...

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Hocam Facebook sayfasını takip edersen Okan Sinan hoca var kendisiyle irtibata geç oldukça alakalı ve işin ehli ben de eğitimimi kendisinden alıcam

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    tekrar uplatıyorum.sınav 16sında en geç 2 ay sonra ehliyet elimde.Ankarada eğitim veren bi kurum var mı acep?fiyatı makul olacak ...

Motosikleti
    Hyosung gv250
    Okan hoca var Ankara MT üyesi dir kendisi.pek çoğumuz ondan aldık eğitimlerimizi.Facebook taki sayfadan kendisi ile tanışıp irtibat kurabilirsiniz. https://www.facebook.com/groups/162405583878884/

Motosikleti
    GTR 1400
    konuyu bir hortlatam

ulusan motora kayıt yaptıracam. konuştum. 12.08.2013 itibari ile fiyatlar:

ehliyet (B Ehliyetiniz olsa bile ) : 450 TL

Eğitim : 600 TL

Bu fiyatar tek seferde öderseniz geçerli. Ayır Ayrı öderseniz 1200 e geliyo...

Yazılı sınav kalkmış B ehliyeti olanlar için. Sadece pratik var.

Motosikleti
    ŞİMDİLİK YOK
    Asıl konuyu ben hortlattım a2 ehliyetim var fakat motor almadan önce iyi bir eğitim almak istiyorum tavsiye edeceğiniz yerler var mı teşekkür ederim.

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı warilux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl konuyu ben hortlattım a2 ehliyetim var fakat motor almadan önce iyi bir eğitim almak istiyorum tavsiye edeceğiniz yerler var mı teşekkür ederim.
    Ben ehliyet için kursa yazılmıştım âmâ eğitimi özel ders alarak yapmak istediğim için araştırmıştım.
    Ankara'da çok fazla seçenek yok,ben Kaan Tuna'dan ders aldım,kendisini tavsiye ederim,motosiklet konusunda uluslararası geçerli eğitici belgesi olan bir arkadaşımız,eğitim sırasında sabırlı ve güleryüzlü.
    Iletişim bilgileri arama motoruna ismini yazınca çıkıyor.

Motosikleti
    ŞİMDİLİK YOK
    Alıntı Motun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ehliyet için kursa yazılmıştım âmâ eğitimi özel ders alarak yapmak istediğim için araştırmıştım.
    Ankara'da çok fazla seçenek yok,ben Kaan Tuna'dan ders aldım,kendisini tavsiye ederim,motosiklet konusunda uluslararası geçerli eğitici belgesi olan bir arkadaşımız,eğitim sırasında sabırlı ve güleryüzlü.
    Iletişim bilgileri arama motoruna ismini yazınca çıkıyor.
    Teşekkür ederim Motun

Motosikleti
    Henüz yok
    Alıntı warilux adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teşekkür ederim Motun
    Rica ederim,araç kullanımında edinilen alışkanlığı sonradan değiştirmek çok zor o yüzden temeli doğru almak önemli.

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Konu hortlasın 😬 Forumdaşlar sağlık sorunları nedeniyle iş hayatına biraz ara verdim. Bu arayı eğitim alarak değerlendirmek istiyorum. Ankara'da önereceğiniz Kişiler veya kurumlar var mıdır ? Mümkünse uygun fiyatlı ( işsizim çünkü ) 😁

aodabasi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Alıntı ViraneDervis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konu hortlasın �� Forumdaşlar sağlık sorunları nedeniyle iş hayatına biraz ara verdim. Bu arayı eğitim alarak değerlendirmek istiyorum. Ankara'da önereceğiniz Kişiler veya kurumlar var mıdır ? Mümkünse uygun fiyatlı ( işsizim çünkü ) ��
    tam isabet oldu bende konu açma niyetindeydim aynı şekilde bende takipteyim şimdiden

Motosikleti
    Yamaha MT 07 Matt Grey
    Alpha Motor Akademiyi öneririm.

Murat Turgut ve Kaan Tuna eğitim veriyor. İkisinin de Enduro Şampiyonlukları var, ikisi de kibar ve alçak gönüllü insanlardır.

http://alphamotosikletakademisi.com/iletisim/ Tel: 0532 441 2915

Ben ehliyet ( A sınıfı ), ADAC Kapalı Alan ve Yol Eğitimini Kaan Hocadan aldım, gayet memnun kaldım, önerdiğim tüm arkadaşlar da memnun kaldı.

bkaraca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DUCATI MONSTER 696
    Bende araştırırken Atom Karınca Soner hoca hakkında çok fazla olumlu şey duydum.

a2mtsk.com 'a da sorulabilir.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler