Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

TVS Apache Rtr 150 dubleks lastik seçimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    motoru yeni aldım arkadaşlar. lastikleri orjinal şambrel, haziran ayının sonlarına doğru izmir e gideceğim lastiğe güvenemediğimden dubleks e çevireceğim fakat pek anlamam bu konulardan hem kuru hemde ıslak zeminlerde yol tutuşu iyi olan ve genel anlamda da dayanıklı bir lastik arıyorum fiyat ön ve arka değişimi için 300-350 tl civarına kadar bir bütçe çıkartabilirim.
    lastik ebatları ön=90/90x17
    arka=110/80x18(opsiyonel)

önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memnun değilmisin lastiklerden, bende gezi yapıcam virajlarda iyi gibi geldi bana
    sibop değiştirerek dubleks oluyormuş lastikler bilgin olsun
    alıcaksan michelin al 90tl idi fiyatı internetten bakmıştım
    veya metzeler al
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    tvs apache rtr150 gri (2011)
    Lastikten memnunum ama uzun yolda yolda birakirmi acaba sikinti burda dubleks hic olmaz lastikciye kadar goturur

umtuls - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ekremz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lastikten memnunum ama uzun yolda yolda birakirmi acaba sikinti burda dubleks hic olmaz lastikciye kadar goturur
    400 km yaptım hıcbır sorun yok lastiklerde. bandırma-izmir. güzel motor. ilk motorum ve ilk defa vitesli motorsiklet kullanıyorum ama arabadan inip ona binmek paha biçilemez bir zevk 3600 verdim ama iyi ki almışım diyorum.daha trafik işlemleri olmadıgı için kapının önünde yatıyor

herkeze allah kaza bela vermesin. dikkat dikkat dikkat hemde çok dikkat

haa bu arada manisa virajlarında oldukça iyidi lastiklerin ve motorun performansı...

balıkesir savaştepe soma yolunda yağışlı bir havada sürüş yaptım tekerlerde kayma gibi bir şey hissetmedim o kullanmaya bağlı fazla arka freni kullanmamak lazım bence
    Hızlı Gidip Durmasını Bilirim Sen bakma Bana ben Rüzgar Gibiyim.

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    güncel. bence apache için en gerekli konu.

tecrübem;
    kuru asfaltta gayet başarılı olmakla beraber,
    ıslak zeminde sıcak asfaltta fena değil fakat eski tip mıcırlı asfaltta berbat. . bu zeminde çok dikkatli olmak gerekiyor. dün neredeyse düşüyordum.

Ayrıca sürüş güvenliği açısından tubeless lastikler çok önemli. hiçbir cisim dış lastiğe girmese bile iç lastiğin kalitesiz oluşu kendiliğinden delinip havanın sönmesine sebep olabiliyor.
    benim gibi şanslıysanız (tam geziye gidecekken akaryakıt istasyonunda patladı) sadece yolda kalırsınız. hareket halindeyken çok çok riskli. abim zamanında jawa'dan düşmüştü bu sebeple. sağ kalçasından bir kilo kadar yağ bırakmıştı asfaltta.
    Hem tubeless lastiği 10 liralık bir icatla hem havasını şişirebiliyor hem de patlağı kapatabiliyorsunuz. lastik nedeniyle yolda kalma ihtimali iyice düşüyor.

tubeless lastik önerilerini ben de bekliyorum.

delileoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    şambriyelli (doğru yazımı budur) lastikler için olan siboptan sıkılan sıvı yamalar mevcut..ride on türünde..dilersen onlardan bi tane al kullan şambriyel patladı mı patlar mı yolda kalır miyim gibi sorularına cevap bulmuş olursun..

soccer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki inazuma
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şambriyelli (doğru yazımı budur) lastikler için olan siboptan sıkılan sıvı yamalar mevcut..ride on türünde..dilersen onlardan bi tane al kullan şambriyel patladı mı patlar mı yolda kalır miyim gibi sorularına cevap bulmuş olursun..
    forumda araştırmıştım o ürünü. tubeless için olduğu bilgisine ulaşmıştım. bi daha bakayım

bisikletçilere bi sor dilersen her aradığın hatta küçük ama önemli bir çok şey forumda yok..kendi gözümle gördüm var yani öyle bir sıvı şambriyel için..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Alıntı delileoo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sibob lastikten ayrılırsa ne işe yarar tubeless lastik şart ama dubleks olmasın tripleks olsun.

Kendi motorumdan çıkardığım lastiktir, hemde en ucuzundan lastik değildi orta kalite bişeydi.

ahanda buldum adi slime buraya bi göz at istersen www.moto-park.com/forum/smf/index.php?topic=57.0

Ben mi aradigimi bulamiyorum yoksa normalde hep boylemidir
    Kos koca antalyada 110 80 18 bulunmazmi yahu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)