Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kazayı en az hasarla atlatmak için yapılması gerekenler...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Carbon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yol verdim gitti.
    Arkadaşlar,

Pazartesiden itibaren günde 10 saatten fazla motorla trafikte olacağım.Bulunduğum yer çok kalabalık değil, ancak pek tecrübem olmadığı için yapılacakları önceden öğrenmek istiyorum.

Yolda araba sıkıştırdığında, bir arabanın sinyalsiz şeride kırdığında, yağmurlu havada yada yolda giderken su birikintisi görüldüğünde vs. gibi durumlarda motor üstünde ne yapılması gerekir, fren mi yapılmalı,motorun bırakıp yere mi atlamalı, bacakların motor altında kalmaması için ne yapılmalı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arat1969 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 V-Strom
    Alıntı Carbon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,

Pazartesiden itibaren günde 10 saatten fazla motorla trafikte olacağım.Bulunduğum yer çok kalabalık değil, ancak pek tecrübem olmadığı için yapılacakları önceden öğrenmek istiyorum.

Yolda araba sıkıştırdığında, bir arabanın sinyalsiz şeride kırdığında, yağmurlu havada yada yolda giderken su birikintisi görüldüğünde vs. gibi durumlarda motor üstünde ne yapılması gerekir, fren mi yapılmalı,motorun bırakıp yere mi atlamalı, bacakların motor altında kalmaması için ne yapılmalı?
    karışmak gibi olmasın ama bu konuda forumlarda bir yığın topik var... bence biraz sitede dolaş...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)