Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Yarın için motosikletli kardeşlerime ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    gelemedim malesef
    çıkan karar taksici aleyhine ama keşke ertelenmeseymiş. saldırıda bulundu ve şu an hiçbir ceza ödemedi.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    151rsfa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R
    hadi geçmiş olsun.
    16 BH 631

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gelemedim malesef
    çıkan karar taksici aleyhine ama keşke ertelenmeseymiş. saldırıda bulundu ve şu an hiçbir ceza ödemedi.
    5 sene içinde sineğin kanadını ezse,5 sene içinde birine yan bakıp yanbakan kişi şikayetçi olsa,5 sene içinde en ufak suç bile işlese,5 sene içinde denize çöp atsa yakalansa işte o zaman vay haline o adamın..çünki mahkeme onu şartlı bırakmış...umarım bi hata daha işlemez ..
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

Deli_efe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZR 600 den HONDA CBF 150

Geçmiş olsun.

Arkadaşım çok geçmiş olsun. Hayattasın ya en büyük kazanç bu. Kimse sormamış motorda hasar çokmuydu diye. Keşke oraya giderken, servisten , kaza sonrası yaptığın harcamalarla ilgili fatura kestirseydin. Bunu hakime sunsaydın o bilinçsiz taksiciye ödetirdin bunu. Ceza ertelenmiş. Fakat bu zihniyetteki şahışlar merak etmeyin cezasını eninde sonunda çeker. Benzer olay benim başıma geldi. Adam durduk yere elinde orakla küfrederek üzerime yürüdü, Alkollü olduğunu farkettim. Olay büyümesin diye caydırmak amaçlı silahım var gelme dedim. bu arada da 155 aradım. adam benden sonra 155 aradı polis geldi. karakola aldılar haliyle. adam benim silah çektiğimi söyledi. görgü tanıkları yalanladı. adam alkol muayenesine götürüldü 240 promil alkol. Adamın ifade değişti. karanlıkta ben öyle zannettim falan oldu. Şikayetçimisin diye sordular benden önce o kafayla o şikayetçi oldu. :-)) haliyle bende oldum. 3 ay önce dava görüldü Nazilli adliyesinde. Adliye ye 8 aylık hamile eşiyle birlikte geldi daha yenide sigortalı bir iş bulmuş. Bizde insanız büyüklük yaptık vazgeçtik şikayetçi olmaktan ama hakim kamu davasına çevirdi davayı ve dava dosya masrafları 6 ay ceza verdi. Aynı bu arkadaşımızın davasındaki gibi ceza ertelendi. geçen hafta bir tanıdık. Şahsın aynı şekilde bir olaya karıştığını ve şimdi ceza evinde olduğunu söyledi. Yani huylu huyundan vaz geçmez. CAN ÇIKAR HUY ÇIKMAZ . Böyle şahışların varlığı bizi rahatsız etmeye devam edecek. Bize düşen sakin olup hakkımızı yasal yollardan aramak herkese sorunsuz bir yaşam dileklerimle..
    '' GÖZ OLANI, AKIL OLACAĞI GÖRÜR''

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Hadi geçmiş olsun. Nasıl olduysa hiç erteleme olmadan tek celsede bitti iş.

Bende hepsi ile tanıştığıma memnunum. İnşallah birdahakine daha eğlenceli sebepler için görüşürüz
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Alıntı kefeeee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar taksi sürücüsü 2000 tl ceza aldı. beni yanlız bırakmayan acayip ve myhammer adlı abilerime çok teşekkür ederim. taksici kendini hakime rezil etti. baksana zaten kaskını çıkarmadı biliyo bu işleri demekki dedi. hakimde çıkarsa vurcaktın yani kafasına dedi adam tıkandı falan. bende dedim vurucaktı çıkarmadım. Yaralamaktan 2000tl 5 sene ertelenmiş ceza. Herhangi bir suç işlediğinde cezayı hemen ödemesi gerekicek. hakaretten yemedi bişey çünki ikimizde küfür ettik.
    Çok büyük gecmiş olsun kefeeee,orda olduma senle ailenle ve diğer gelen arkadaslarla tanıştıma memnun oldum.Şansına hakimde iyimiş allah birdaha böle üzüntü göstermesin inşallah..
    hayatta herkes yaptığı seçimin bedelini öder..:cherry:

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    Rica etsem ozelden olayi tam anlatirmisiniz kazadan mahkemenin sonuna kadar cok ilgimi cekti de olay ozelden yada burdan anlatirsanizcok sevinirim
    İkarus

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hadi geçmiş olsun. Nasıl olduysa hiç erteleme olmadan tek celsede bitti iş.

Bende hepsi ile tanıştığıma memnunum. İnşallah birdahakine daha eğlenceli sebepler için görüşürüz

eyüp abi vallahi helal sana,kalktın gittin burda binlerce kişi arasından,şimdi daha bi sevmeye başladım seni =)

yuvacık gezisine geliyosundur umarım ismail abi ben sen bi koalisyon yapıp kaşarlı mantar,alabalık ve salataya saldırı düzenleyelim =)
    Karadeniz - Giresun.

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    tekrar tekrar FLORENCE Myhammer ve acayüp'e teşekkür ediyorum. Motorumun zararının karşılanmaması ayrı bi içime oturdu ama o ayrı mesele tabiki sağlık olsun
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)