Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

ilk motosiklet kazalarımız

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    eki elinle sper yapsaydın bide:D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    250nk
    Alıntı ademacar1963 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eki elinle sper yapsaydın bide:D

siper et siper :D

feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    Alıntı 3onur5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

siper et siper :D
    neyi siper edeceğiz.
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    Alıntı feliçita adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyi siper edeceğiz.
    cem yılmazın arog filmini izlemedin galiba:D

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    İlk kez 13 yaşımdayken (vayy bee 21 sene olmuş ) abimin puch ile kumlu zeminde ön fren azizliğine uğrayıp yeri öpmüştüm (o gün bu gündür ön freni kullanacağım zaman hemen yol durumuna bakarım) akabilinde jawa ceylan ile pamukbanka girdim (tek teker yapmaya çalışırken sanırım gaz takılı kaldı motorun önü kalktı indi bi dahada durmadı zaten bankanın kaldırımına çarptı motor kaldı ben kaldırımdan sürünerek bankanın açık kapısından içeri daldım ) sonra kasıtlı olarak tofaş bayisinin vitrininden içeri girdim gene jawa ceylan la (ah mavişim benim ne çekmişti benden) sonra 93 TS 350 çift silindir jawa (yeni almıştık sıfırdı :( ) mıcıra kapılıp uçurumdan aşağı uçtuk (bende gene bi şey yok abimde muhtelif kırıklar vardı) 93 ten beride vukuatımız yok maşallah arkadaşlar Allah kimseye kaza vermesin inşallah..
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    2011cbf150 ve mr150 vulture.
    ben de yaptığım kazaları anlatacaktım ama,düşündüm hangi birini anlatayım.
    en iyisi motorda yeni arkadaşlara deneyimlerimden yola çıkarak birkaç önerim olsun.
    kask zaten olmazsa olmazlardan.
    mutlaka iyi bir eldiven olsun.pozisyonunuz ve yol uygunsa,kaza da kaçınılmazsa yüz üstü düşmeye çalışın.bu şekilde düşerseniz hem takla atmaktan kaynaklanan omuz ve ya omurga gibi hasarlara sebebiyet vermeden eldivenler sayesinde daha çabuk durursunuz.
    önünüzdeki araç ya da araçlar kadar arkadaki aracın ya da araçların sizin seyir durumunuzu bilmesi önemlidir.gözünüz sürekli aynalarda olmalıdır.yani sizin de arkanızdaki trafiği bilmeniz çok önemli.yolcu indirip bindiren otobüs ve ya servis minibüslerine çok dikkat edin.hele kamyonlara tır lara mümkünse yaklaşmayın bile.istediğiniz kadar usta sürücü olun yine de ilk defa bindiğiniz bir motorun acemisi olduğunuzu unutmayın.HERKESE KAZASIZ VE KEYİFLİ SÜRÜŞLER DİLERİM.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)