Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

200cc ve Üzeri Racing ÖNERİLERİZİ BEKLİYORUM

Motovento
    REKLAM ALANI
    just_life - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer
    Kanuni servislerini MeTaL biraz hafife alasada Türkiye de en yaygın servis ağı ve yedek parcası olan bir markadır sonucta. Ben piyasaya henüz girmemiş bir motor için bu kadar emin konuşmazdım bugün kawa bayisinden geldim adamların Zelasun ile bir baglantılarının oldugunu sanmıyorum. Yanlış bilgilendirmek istemiyorum kimseyi seçim yine arkadaşımızın olsun ben kanuni kullanıcıs olarak servisteki ilgiden memnunum.
    \'\'Sadece ileri gitme riskini alanlar, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenir\'\'

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    melbur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    1-zealsun 200gs
    2-kanunİ Racer 200cc
    3-hyosung 250cc 2 Sİlİndİr
    4-honda Cbf 250cc (pek Racİng GÖrÜnÜmÜnde DeĞİl Ama)
    5-honda Cbfyİ Koyduk Madem Bİde Suzukİ Gs500 Var
    6-bİrde Er5
    [B][CENTER]MoToRiZe 07 Antalya[/CENTER][/B]
    [CENTER]HIZLI YAŞA GENÇ ÖL Kİ CESEDİN YAKIŞIKLI OLSUN[/CENTER]

Güner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Superlight 150
    Metal Arkadaşım emeklerin için gerçekten teşşürler yarın ilk iş olarak şu servis meselesini konuşucam doğru olup olmadığını eğer doğruysa hiç süphesiz alıcam hemen ama değilse artık kanuni mecburum Bu arada melbur motorun hakkında bilgi verrirsen sevinirim (zealsun) birde bence cift disk çok gereksiz birde servis ağı nasıl? şimdiden teşşkkürler
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    Metal-hyosung Taivan Değil Güney Kore Malidir.

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    MeTal'cim sen motordan daha iyi anlıyorsun, ama sanırım Twister ve Comet de racing değil, naked. Arkadaş racing demiş Ayrıca 2. el Hyosung bulmak sanırım pek kolay olmaz, zaten az satılan bir motor. Hem 5000'e Comet alırsa bu arkadaş (veya ben) eğer motora yeni başlıyorsa, ki isminin altında motoru olduğu yazmıyor, kaska, monta, plaka/ruhsata nasıl para bulacak? Hyosung 250 Comet de 250R da Twister da çooook güzel araçlar, bugün bir şekilde 10.000ytl kazansam yarın GT250R alırım, ama maalesef 5000ytl bütçe yetmiyor.

Zealsun ZS 200 GS:

Overall dimension:2010×760×1080 mm
    Wheel base:1360 mm
    Dead weight:150 kg
    Max speed: 120 km/h
    Loadage:150kg
    Tyre dimension:
    former/110/70-17 * back/140/70-17
    Brake type: former:disc* back:disc
    Cylinder capacity: 196.4 ml
    Max power:10.8/8000±500 kW/rpm (14.4hp/8000rpm)
    Starting method:electric/kick start
    Max.toque:13.0/6500±500 N.m/rpm
    Clutch type: manual.wet.multi-disc
    Engine type: single cyclinder.4stroke.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    usta 5000tl ye ucuz yollu bişe bulamazsın.bikaç seçenekten başka seçenek yok gibi.ha alırım zealsun diyosan sen bilirsin.bende keeway almayı düşünüyodum.ama sende biliyo ve anlıyosunki para kolay birikmiyo.bu çin motorlarınında ikinci eli ve sağlamlığı malum.satmak istediğinde baya değer kaybetmiş olarak karşına çıkacak.paran ziyan olmuş olacak bence.ben bu düşüncelerle keeway den vazgeçtim.şimdi twister düşünüyorum.ha motor alana kadar fikrim gene değişebilir,ama bu deişiklik çin malı harici bişe olması yönünde olmasını isterim.sanada tavsiyem honda dır.motor gücü hyosung a göre bikaç hp düşüktür ama honda dır sonuçta.

MeTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı just_life adlı üyeden alıntı
    Kanuni servislerini MeTaL biraz hafife alasada Türkiye de en yaygın servis ağı ve yedek parcası olan bir markadır sonucta. Ben piyasaya henüz girmemiş bir motor için bu kadar emin konuşmazdım bugün kawa bayisinden geldim adamların Zelasun ile bir baglantılarının oldugunu sanmıyorum. Yanlış bilgilendirmek istemiyorum kimseyi seçim yine arkadaşımızın olsun ben kanuni kullanıcıs olarak servisteki ilgiden memnunum.
    Abi Kawasaki zaten Zealsun a bakıyor demedim ki be iyi oku yazdıklarımı! Ayrıca Kanunin yedek servisi çok yaygın haklısın mesela bizim mahalledeki buzdolabı tamircisine bile Kanuni servisliği vermişler . Tam karşısındaki bisikletcidede var! Kimisi servisten memnun kimisi değil. Ne demişler 10 parmağın 10 u da bir değildir.

Alıntı melbur adlı üyeden alıntı
    4-honda Cbf 250cc (pek Racİng GÖrÜnÜmÜnde DeĞİl Ama)
    5-honda Cbfyİ Koyduk Madem Bİde Suzukİ Gs500 Var
    6-bİrde Er5
    O saydığın motosikletler zaten Racing değil arkadaşım . Naked.

Alıntı Güner adlı üyeden alıntı
    Metal Arkadaşım emeklerin için gerçekten teşşürler yarın ilk iş olarak şu servis meselesini konuşucam doğru olup olmadığını eğer doğruysa hiç süphesiz alıcam hemen ama değilse artık kanuni mecburum
    Rica ederim. Önemli olan bilmek değil paylaşmaktır. Ne de olsa hepimizin içinde bir motosiklet aşkı olduğu için buradayız ve bu aşkın ateşinin yanlış seçimler sonucu sönmesini istemeyiz ...
    Eşini Seviyorsan, Onun (2 teker) Hayallerini de Seveceksin.

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    Alıntı melbur adlı üyeden alıntı
    Metal-hyosung Taivan Değil Güney Kore Malidir.
    Haklısın birden aklım benim Kymcoya kaymış . Düzeltiyorum ...

Motosikleti
    Superlight 150
    Herkese şimdiden çok teşşürler emekleriniz için. Devamını bekliyorum gerçekten çok işe yarıyor.
    [COLOR="Blue"][/COLOR]'Kadınlara güvenmek saflık, nefret etmek ise sanattır.'[FONT="Franklin Gothic Medium"][SIZE="2"][/SIZE][/FONT][I][/I]

crazy_devil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDIAL MCT 250
    Ya bi sus be bi sus metal ya bi sus yaaa. ne çok konuştun sen yaaa Bak senin yüzünden adamlar motor almaktan falan vazgeçcekler Karıştırdın heriflerin kafasını abicim yaaa Ya sizde gidin alın kardeşim bi mondial rahat edin hahahahahaha aman diyeyim sakın öyle bir hataya düşmeyin Valla benim pek bi fikrim yok arkadaşlar ya bu konuda. Ne desem şimdi.Yok yok boşverin en iyisi siz motor falan almayın Bekleyin abi biraz,daha cevaplar yağar biraz sonra bu topice. Hadi kalın sağlıcakla.

Motosikleti
    Superlight 150
    Arkadaşlar crazy devilin yorumu üzerine mondial alıyorrum kararımı verdim İşin mübalası herkesin yorumu gerekli

Motosikleti
    Artık Yok ama Olacak ...
    crazy_devil nickin sana gitmiş abi . Güner öyle birşey yaparsan gözüme gözükme ...

Motosikleti
    Superlight 150
    YAPARRIMM PİSKOPATLIK YAPIP MONDİAL ALIRIM Ya forumdaki arkadaşlar lütfen sizde yorum yapan arkadaşlar gibi emek verin 'bugün bize yarın size'

Motosikleti
    Suzuki GSX R 1000
    ArkadaŞlar Şu Zealsun Konusuna Bİ AÇiklik Getİrmek İstedİm.ben Aldim Ve Kullanicisiyim 1220 Km Oldu Ayrica Yenİ Motorcu DeĞİlİm Bu YaŞima Kadar Motorlarin Tepesİnde Gezdİm(aİleden Kaynaklaniyor)ben Bu Motoru Antalya Yamaha Bayİsİnden Aldim Ve Alirken Sordum Nasil Bİ Marka Dİye Zealsunun BayİlİĞİnİ Öncelİkle Yamahalara VermİŞler.ayrica Adamin DedİĞİ Yamahaya Yan Sanayİ ParÇa ÜretİyormuŞ Bu Fİrma.(bİldİĞİnİz Gİbİ Yamahanin ÇoĞu Modelİ Çİnde Üretİlİyo)ben Motordan Memnunum En Fazla 150 Yaptim ÇekİŞİ Ve GÜcÜ Harİka Ayrica Sİze Tavsİyem Fotolara Aldanmayin Gİdİn Bİde Zealsuna Yakindan Bakin Farki Kendİnİz GÖreceksİnİz.tŞkler Ayrica Metal ArkdaŞim Ben O Naked Modellerİnİ Sadece O Fİyata BulabİledeĞİ İÇİn Verdİm Yaninada Yazdim Racİng DeĞİl Dİye.saygilar

ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    melbur arkadaşım bende geçen pazar yakında inceledim zealsunu gerçekten hoşuma gitti. aklımdan geçiriyorum alsammı diye? yedek parçaları nasıl acaba bunların. cbr125 le arasında çok fark var. boyutları daha iyi zealsunun. ayrıca lastik ebatları beygir gücü ve torku daha iyi. bi de vibrasyonu nasıl motorun uzun yolda. çok soru sordum biliyorum ama uzun yola dayanır mı diye merak ediyorum şimdiden saol
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler