Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Su taşıma işi için motor

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı coolizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen beğenmediğin 1.6 99 v-tec cıvıc ı al yanına 2009 dizel era nı koy bakalım kalkıştan 10 saniye sonra cıvıc ı görebilicekmisin önünde sonra toz yutarken kendi kendinbe teknoloji masalları anlat bi rivayete görre era lar ferrarileri bile tokatlıyomuşş emnm sen bile uyuyakalırsın bu masalın yarısında.......kalite konfor sürat arabası değil symbole rakip ticaret arabası era ötesi varmı ya clio yu al koy anca onla yarıştır
    Yaw apachi amca sen ne anlarsın arabadan.Sen git 1.000cc racingle arabanın 2 satte gittiği yolu yarım saatte git.Ne işin olur senin arabayla falan.Adam başlık açmış su taşımak için scooter alıcam diye sen gelmişsin bu başlıkta apaçilikten gelme geçmişinle sallıyosun kafadan.Sen ne anlarsın scooterdan arabadan.Git sen bi tane binlik kawasaki al.İstanbul'dan izmir'e 3 satte git.Yorma kafanı böyle küçük şeylere

Hadi ben kaçtım ....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    honda cbf 150 silver 2011
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw apachi amca sen ne anlarsın arabadan.Sen git 1.000cc racingle arabanın 2 satte gittiği yolu yarım saatte git.Ne işin olur senin arabayla falan.Adam başlık açmış su taşımak için scooter alıcam diye sen gelmişsin bu başlıkta apaçilikten gelme geçmişinle sallıyosun kafadan.Sen ne anlarsın scooterdan arabadan.Git sen bi tane binlik kawasaki al.İstanbul'dan izmir'e 3 satte git.Yorma kafanı böyle küçük şeylere

Hadi ben kaçtım ....
    adam su taşıycam diyoken senin ne işin var ozaman kymco yla burda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:22 ----------

eğer bi cup almış olsaydın türkiyenn en ünlü apaçisii olabilirdin bu saçma tarzla beni destekleyen varmı bu konuda
    ben sınır tanımam ama bütün sınırlar beni tanır........

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Allah'ını seven biri enseme kürek sapıyla vurup öldürsün beni....
    adamın verdiği örneklere bak ya.....
    delirecem...v tech-i neyle ölçüüyor....
    yok viraja girmiş asfalt öpmüş...
    yok ben daha bununla muhattap olmam....

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Yahu şunu ciddiye alıp yazmayın.... Daha çocuk...
    140 olmuş mesaj..... Su dan girdi konu v-tech ten çıktı.. Ne ERA ymış... Mübarek ERASMUS....

Kıçıkırık hyundai yi honda ile kıyaslayan adam.... Nasıl laf anlatabilirsiniz ki?....

Konuyu şikayet edicem..Kitlesinler..... Artık meydan muharebesine döndü.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dışlamakla olmaz topluma kazandırmak lazım aslında ama bunun için çok geç kalınmışş beyin 4 duvar arasında kilitli sonsuza kadr öyle kalıcak sanırım aynı düşüncelerle algıya kapalı anlamak istediğini anlıyo ........günümüzn en büyük ruh hastalığı bu

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    dışlamakla olmaz topluma kazandırmak lazım aslında ama bunun için çok geç kalınmışş beyin 4 duvar arasında kilitli sonsuza kadr öyle kalıcak sanırım aynı düşüncelerle algıya kapalı anlamak istediğini anlıyo ........günümüzn en büyük ruh hastalığı bu
    Tek suçlu var burda.... Milli Eğitim Bakanlığı....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ağalar ben vallah bittim....
    era yı yapan koreliyi getirsek o bile şaşırır...
    la biz bilmeden ne yapmışık derler....

motorcu48 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İNAZUMA keyfiii :DD
    hızlı ve öfkeliyi burda herkez izlemiştir orada ne diyodu japon adam garajda altına bi hyundai vericek değildim diyip aşaladı :D mitsubıshi lanser vermişti drift YAPMASINI öğrensin diye:D era sınıfında gitsin symbol clio albeayla yarışsın :D neyse yaa gülmekte biyere kadar adamın baya bi dili bozuk konu kilitlensin
    Mustafa Kemal Atatürk

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ah be apachi amca asıl seni topluma kazandırmak lazım ama bu yaşa kadar bişey öğrenememişsin.Ben ne desem nafile.Bıkmadın mı racingle arabalara makas atmaktan.Ne güzel 150cc ye dönüş yapmışsın ama yine gözün racingde.Yapışacaksın bi kamyonun arkasına sivrisinek gibi.Ondan sonra jileyle kazıcaklar seni.Gel seni topluma kazandıralım.Hayat güzel , çiçekler böcekler bahar gelmiş.Gel sen vazgeç bu racing sevdasından.Senin yaşındakiler atlamış maxiscootera bakına bakına geziyolar.Senin aklın bi karış havada.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:15 ----------

Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ah be kardeşim bu kadar dövünmene gerek yok.8 valf 16 valf hepsini kullandık.Arada bi fark yok.Honda ne yapmış?8 valfden 16 valfe dönüşen sistem yapmış.iyi halt mı yapmış.Bi moka yaramaz.Eskiden marifet sanmış insanlar ama eskide kaldı artık.Hyudainin teknolojisi çok üstün.Adamlar diğer dizelleri bilgisayara sokuyo 2 sayfa veri çıkıyo.Ama hyundaininkindem 10 sayfa veri çıkıyo.Motora giren çıkan hava motorin bir sürü sensörle ölçülüp beyinde değerlendiriliyo.Üzülme bi gün sende km'de 40 kuruş yakan arabandan kurtulup 20 kuruş yakan daha performanslı bir dizele geçersin.

Motosikleti
    KYMCO NUN RACİNG MODELLERİ NERDE ÇOK KONUŞMA DA LİNK AT BAKALIM GÖRELİM TEKNOLOJİYİ HADİ BUYURR

[QUOTE=AmonRA34;2360830]Ah be apachi amca asıl seni topluma kazandırmak lazım ama bu yaşa kadar bişey öğrenememişsin.Ben ne desem nafile.Bıkmadın mı racingle arabalara makas atmaktan.Ne güzel 150cc ye dönüş yapmışsın ama yine gözün racingde.Yapışacaksın bi kamyonun arkasına sivrisinek gibi.Ondan sonra jileyle kazıcaklar seni.Gel seni topluma kazandıralım.Hayat güzel , çiçekler böcekler bahar gelmiş.Gel sen vazgeç bu racing sevdasından.Senin yaşındakiler atlamış maxiscootera bakına bakına geziyolar.Senin aklın bi karış havada.[COLOR="Silver"]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:15 ----------

ewet ama burgmanla majesty le geziyo benm yaşımdakiler kymcoya bincek cAHİL yaşı çookk geride bırakıyolar ASKERE GİDİNCE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [QUOTE=coolizma;2361639]KYMCO NUN RACİNG MODELLERİ NERDE ÇOK KONUŞMA DA LİNK AT BAKALIM GÖRELİM TEKNOLOJİYİ HADİ BUYURR

Ah be apachi amca asıl seni topluma kazandırmak lazım ama bu yaşa kadar bişey öğrenememişsin.Ben ne desem nafile.Bıkmadın mı racingle arabalara makas atmaktan.Ne güzel 150cc ye dönüş yapmışsın ama yine gözün racingde.Yapışacaksın bi kamyonun arkasına sivrisinek gibi.Ondan sonra jileyle kazıcaklar seni.Gel seni topluma kazandıralım.Hayat güzel , çiçekler böcekler bahar gelmiş.Gel sen vazgeç bu racing sevdasından.Senin yaşındakiler atlamış maxiscootera bakına bakına geziyolar.Senin aklın bi karış havada.[COLOR="Silver"]

ewet ama burgmanla majesty le geziyo benm yaşımdakiler kymcoya bincek cAHİL yaşı çookk geride bırakıyolar ASKERE GİDİNCE
    Ah ulan ah ne milletiz yahu.Ayranımız yok içmeye , tahteravanla gidiyoz zıçmaya.8 bin TL'lik xciting250 , 13 küsür bin TL'lik xciting500'den bahsediyoruz.Adam kalkmış 24 bin liralık burgmandan , 30 küsür bin liralık yamaha t-maxdan bahsediyo.Önünüze satış rakamlarını koyuyoruz hala daha suzuki , yamaha diyosunuz.Var mı bu markalara bu kadar para döken bi tane enayi.Koskoca Türkiye'de sıfır çekiyo o bahsettiğin modeller.Eskiden fiyatları uygundu alan aldı.Şimdi ikinci el piyasasında onun bunun elinde kilometresiyle oynana oynana yalama oldu onlar.Kimse ikinci elini de almaz oldu.Sen hala daha hayaller aleminde uçuştasın.Burgmanın , yamahanın yerini xciting aldı.Sen hala daha uykudasın.Atı alan üsküdarı geçti.

Motosikleti
    [QUOTE=AmonRA34;2361661]
    KYMCO NUN RACİNG MODELLERİ NERDE ÇOK KONUŞMA DA LİNK AT BAKALIM GÖRELİM TEKNOLOJİYİ HADİ BUYURR

Ah ulan ah ne milletiz yahu.Ayranımız yok içmeye , tahteravanla gidiyoz zıçmaya.8 bin TL'lik xciting250 , 13 küsür bin TL'lik xciting500'den bahsediyoruz.Adam kalkmış 24 bin liralık burgmandan , 30 küsür bin liralık yamaha t-maxdan bahsediyo.Önünüze satış rakamlarını koyuyoruz hala daha suzuki , yamaha diyosunuz.Var mı bu markalara bu kadar para döken bi tane enayi.Koskoca Türkiye'de sıfır çekiyo o bahsettiğin modeller.Eskiden fiyatları uygundu alan aldı.Şimdi ikinci el piyasasında onun bunun elinde kilometresiyle oynana oynana yalama oldu onlar.Kimse ikinci elini de almaz oldu.Sen hala daha hayaller aleminde uçuştasın.Burgmanın , yamahanın yerini xciting aldı.Sen hala daha uykudasın.Atı alan üsküdarı geçti.
    yaa daha hala konuşuyosun bana bitane kymco racing göster de alalım çok met ettiiğn markadan ozaman hani en iyi motorlar onda ya yoksa sadece çocuk scooter i maxi scooteri mi yapıyo o marka üzerinde 200 yazanları biile 160 cc hangi enayilere kakalıyolar çok açık :D

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155

Kardeş.
    Bak kullandıgın kelimeler çok yanlış.
    Uslubunu biraz düzelt.
    Bu forumda bi motora 30.000 EURO veren adamlar da var.
    Bu adamlar enayimi oluyor?
    Parası olan gider alır. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin der geçersin.
    Zaman zaman eleştiri hakkında olabilir.
    Ama eleştiriyi hakarete dökersen orada işler değişir.
    O zaman karşı tarafada hakaret etme hakkı doğar, buda hiç hoş olmaz.
    Tadını kaçırma..
    Ayıptır.. Forum'u biribirimize zehir etmenin anlamı yok..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

erimozel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Yaş ortalaması çok düştü bu konuda lafım ısrarla tartışan herkesedir. İyice makaraya sardı bu konu. Su taşımak için motor ile başladı, hyundai era, kymco x-citing, racing motorlar ve başka bir sürü şey üzerine dağıldı. Sizi ciddiyete davet ediyorum efendim

Ne diyorduk? Sym Fiddle a baktınız mı?(Konu sahibine soruyorum!)
    ---İTÜ Makina Mühendisliği 2009---
    2009-2010 UYARI Model Uydu Takımı
    2010- ? ITU Formula SAE Takımı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    [QUOTE=coolizma;2361665]

yaa daha hala konuşuyosun bana bitane kymco racing göster de alalım çok met ettiiğn markadan ozaman hani en iyi motorlar onda ya yoksa sadece çocuk scooter i maxi scooteri mi yapıyo o marka üzerinde 200 yazanları biile 160 cc hangi enayilere kakalıyolar çok açık :D
    O çok meşhur İtalyanların 300'lükleine bak bakalım kaç cc.Beverly300 263cc ve 22.5 beygir gücünde.Benim xciting250 ile aynı beygir gücüne sahip.Kimin kimi enayi yerine koyduğu çok belli.Bi de o italyanlar utanmadan o 22.5 beygirlik 300'lüklerine 13-14 bin TL fiyat çekiyolar.Ama gidip kymco'nun downtown300'ünü 12 bin TL'ye alıyosun , 299cc 29 beygir gücün tadını çıkarıyosun.

Motosikleti
    Alıntı erimozel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaş ortalaması çok düştü bu konuda lafım ısrarla tartışan herkesedir. İyice makaraya sardı bu konu. Su taşımak için motor ile başladı, hyundai era, kymco x-citing, racing motorlar ve başka bir sürü şey üzerine dağıldı. Sizi ciddiyete davet ediyorum efendim

Ne diyorduk? Sym Fiddle a baktınız mı?(Konu sahibine soruyorum!)
    fiddle sosyetik kibar motor gelmez öle işlere yaa manita gezdirilir onla suyu çıktı bu konunun hakkaten

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    fiddle sosyetik kibar motor gelmez öle işlere yaa manita gezdirilir onla suyu çıktı bu konunun hakkaten
    Yaw zaten sen ss'cisin senin ne işin var bu konuda.Sazan gibi atladın bi yerde.Şimdi çıkamıyosun işin içinden.Ne yazsan cevabını alıyosun.Yazacak bişeyin kalmadı.Sen git gazcıtim.org'un sayfasına orda biraz tek teker muhabbeti yap.Burası aştı seni.Kapsama alanının dışında kalıyo scooter , kymco muhabbeti.

Motosikleti
    Mondial 125 zn...Ufukta cbr 125 r : )
    Abiler çok komiksiniz yavKonuyu açan arkadaş alt tarafı damacana su taşımak için scooter alacak...Abi sen en iyisi al bir hayabusa,Galaksinin en hızlı alo su bayi ol Resmen dolmuşçu kahvesi gibi olmuş,Çiçek Abbas'la Şakir'in kapışması gibi......Bir markaya bu denli bağlanılmaz ki arkadaş.İsteyen istediğini alır.Parası çok olan istediği motora,arabaya istediği parayı verir...Karikatür dergisi yazıları gibi okuyorum......Herkes motoruna,arabasına güle güle pinsin
    [B][COLOR="Sienna"]Cesaret korkmamak değildir.Aksine çok korkmak ama yine de ben varım diyebilmek ve harekete geçmektir...[/COLOR][/B]

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş.
    Bak kullandıgın kelimeler çok yanlış.
    Uslubunu biraz düzelt.
    Bu forumda bi motora 30.000 EURO veren adamlar da var.
    Bu adamlar enayimi oluyor?
    Parası olan gider alır. Allah güle güle kullanmayı nasip etsin der geçersin.
    Zaman zaman eleştiri hakkında olabilir.
    Ama eleştiriyi hakarete dökersen orada işler değişir.
    O zaman karşı tarafada hakaret etme hakkı doğar, buda hiç hoş olmaz.
    Tadını kaçırma..
    Ayıptır.. Forum'u biribirimize zehir etmenin anlamı yok..
    Yok işte yok.O yüzden bu kadar rahat konuşuyorum.Koskoca Türkiye'de bi tane sıfır km. burgman alan , tmax alan yok.Önünüze resmi satış rakamlarını koyuyorum.Kimsenin almadığını bildiğimden bu kadar kesin konuşuyorum.

Motosikleti
    Yaw zaten sen ss'cisin senin ne işin var bu konuda.Sazan gibi atladın bi yerde.Şimdi çıkamıyosun işin içinden.Ne yazsan cevabını alıyosun.Yazacak bişeyin kalmadı.Sen git gazcıtim.org'un sayfasına orda biraz tek teker muhabbeti yap.Burası aştı seni.Kapsama alanının dışında kalıyo scooter , kymco muhabbeti.
    ölyle olsa herkes benim saçmaladığımı söylerdi farkına var artık herkes senin dengesiz olduğunu düşünüyo :D:D cevabını onlarca defa ıspatlı kanıtlı aldın ama okadar yüzsüzsün kiii yuh artık yaa.

al sen salak motoruna okadar para vericeğine 300 lük 23 beygir makine hemde kalite hemde aynı para hadi buna da b.k at ta artık ağzımızla gülmeye yorulduk sana yaaa
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...0925936/detay/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:20 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:17 ----------

Alıntı mınçıka_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abiler çok komiksiniz yavKonuyu açan arkadaş alt tarafı damacana su taşımak için scooter alacak...Abi sen en iyisi al bir hayabusa,Galaksinin en hızlı alo su bayi ol Resmen dolmuşçu kahvesi gibi olmuş,Çiçek Abbas'la Şakir'in kapışması gibi......Bir markaya bu denli bağlanılmaz ki arkadaş.İsteyen istediğini alır.Parası çok olan istediği motora,arabaya istediği parayı verir...Karikatür dergisi yazıları gibi okuyorum......Herkes motoruna,arabasına güle güle pinsin
    yaa bulduk bi maymun oynatıyoruz ortada sen de eğlencmizi mi kıskanıyon izle işte muhabbet bitmiyo malzeme bol tadını çıkar

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)