Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni Deer 152

Motovento
    REKLAM ALANI

kanuninin deer 152 modeli acaba hangi sınıfa giriyor ? ve fiyatı hakkında bilgi sahibi olan var mı ? kanuninin yedek parça fiyatları nasıldır ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Dostum www.kanuni.com.tr de soruna cevap bulabilirsinn.Orda kendi fiyatı ve yedek parça fiyatları var
    0 Rh (+)
    06 - 09

Deer 152

Dostum Uzun Süre Bende Onu Almanin Pesindeydim Ancak Halen Kanuninin Yetkili Saticisi Olan Bir Dost Edinmemle Beraber Vazgeçtim. Deer 152 Tip Ve özellikler Bakimindan Iyi Bir Motor Ancak Kanunin Yedek Parça Pahaliliği Servis Problemleri Sikça Bahsediliyor Bu Sitedede. Satan Arkadasimin Söylediğini Aynen Yaziyorum " 4058 Ytl Vereceksen Git Baska Motor Al!!!!" Artik Gerisini Sen Düşün. Arti 2 Kişi Bindiğinde Yolcun özellikle Uzun Yolda çok Sikinti Yasarmiş Sele Darliğindan Ve Bagaj Kapasitesi Yok Denecek Kadar Az. Ve Asil Bomba Motor Denildiği Gibi 15 Hp Değil 10 Hp Bilgilerine

baadir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    keeway superlight 150 (sonunda:)
    valla modeli çok hoş. gerisini bilmem...
    Gitarin.İyisi.com

pervane3 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla arkadaşlar benimde cok hoşuma gitmiş sayılmaz.cok acaip bir duruşu var.hemde baya pahalı.o parayı ona vermem doğrusu biraz daha sabreder cbr 125 alırım hem daha canlı duruyo.hemde honda

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Bu Kanunu'nin sitesinde hiçbir modelin fiyatı yazmıyor mu yoksa ben mi bulamıyorum.

yamahaybr125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.kanuni.com.tr/fiyatlar.aspx adresinde fiyatlari gorebilirsin.
    Not: Fiyatlari gormek icin mouse imlecini resmin uzerinde bir sure bekletmen gerekiyor
    Not2: Tum modeller icin fiyat vermemisler
    Not3: Deer in tavsiye edilen fiyati 4.058 YTL (Vergiler dahil) yaziyor

numan_tas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    pistanbul/tuzla bim marketi arkası sarı bina okk
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 ama er 5 için para biriktiriyorum.
    yaa bu motor race ile scooter ın karışmış modeli.yani her ikiside sayılabilir ama bu motoru pek tutan yok sen bu motora 4000 ytl vereceğine.150 lik yamaha al daha iyi.

yilmazelektrik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sri mokina klasmanına göre.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    duruşu benim cok hoşuma gidiyor ama pahalı
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Mengu16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj 200NS, Mondial 210MX
    Deer 152 nin tasarımı bence olağanüstü , motor taiwan malı cpi motor üretiyor. http://www.cpi-motor.com.tw/ :: Ama 15 değilde 10 hp olması
    büyük talihsizlik , birde galiba dijital gösterge paneli bozuluyormuş .

THE_LANCET - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Peugeot Trekker & Asya AS200GY2 Süpermoto niyetine
    beyler bence hiç güzel bi motor deil bizzat gidip inceledim o para ona cok derim herşeyi tuaf o motorun racinglere benziyo ama bindiğinde scooter gibi eğer hevesleniyosanız bula bilirseniz kiralıyıp binin derim ancak öle daha ıyı anlarsınız...

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Deer 152 Tip Ve özellikler Bakimindan Iyi Bir Motor Ancak Kanunin Yedek Parça Pahaliliği Servis Problemleri Sikça Bahsediliyor Bu Sitedede.
    Arkadaşım burda dur derim. Bunu sana kim söylediyse yalan söylemiş. Bende Kanuni motor sahibiyim. Etrafımda bir sürü insan var kullanan. Her hafta sonu servise uğrar sohbet ederim ustalarla. Ayrıca motosiklet parçaları satan koca bir dükkanın sahibini iyi tanırım. Şu an bu dükkan ağzına kadar Kanuni parçasıyla dolu.

Servis pahalı diyenlere şaşıyorum. Ben motoruma zincir dişlisi istedim. Parça fiyatını kanuni bana 37Ytl+kdv dedi. Ben 47 milyon para verdim takma, kargo masrafı, işçilik falan herşey içinde. Sence pahalı mı? Dışarda bi ton motor var parça bulamıyor servisler laçka, garanti takibinde bir ton sahtekarlık dönüyor, servislere eğitim verilmiyor.

Sanırım bunu diyen arkadaş rakip bir motor firmasının motorlarını satıyor.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

racingteam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ewt arkadaşım ben de deer 152 kullanıyorum ve tek bir sorun çıktı.o da kilometre teli koptu.zaten onuda garantiden değiştiriyorlar.aymı zamanda servisleri de gayet iyi.parçalar ucuz işçilik mükemmel(((BENCE)))tavsiye ederim...

arabaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Balıkesir gazi net adnan menderes...
    http://www.cpimoto.co.uk/cpi-gtr.htm

bi bakın derim bu modelin 50 cc lik versiyonu...
    G@Zİ net balıkesir

kanuni deer tek geçerim

ben de bu motoru almayı düşünüyorum.su soğutmalı scooter racing karışımı bir motor.nasıl beğenilmiyor anlamadım gitti.hem motor süper,hem de kanuni.

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Makine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşım burda dur derim. Bunu sana kim söylediyse yalan söylemiş. Bende Kanuni motor sahibiyim. Etrafımda bir sürü insan var kullanan. Her hafta sonu servise uğrar sohbet ederim ustalarla. Ayrıca motosiklet parçaları satan koca bir dükkanın sahibini iyi tanırım. Şu an bu dükkan ağzına kadar Kanuni parçasıyla dolu.

Servis pahalı diyenlere şaşıyorum. Ben motoruma zincir dişlisi istedim. Parça fiyatını kanuni bana 37Ytl+kdv dedi. Ben 47 milyon para verdim takma, kargo masrafı, işçilik falan herşey içinde. Sence pahalı mı? Dışarda bi ton motor var parça bulamıyor servisler laçka, garanti takibinde bir ton sahtekarlık dönüyor, servislere eğitim verilmiyor.

Sanırım bunu diyen arkadaş rakip bir motor firmasının motorlarını satıyor.

mrb öncelikle sizin söylediklerinizin üzerine bişey sölemek istemezdim ama parçaları gercekten pahalı

arka stop 155,00 ytl
    aktarma kayısı 100,00ytl

bunlar bazıları özellikle ayak basma yerleri cok pahalı

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler