Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

herkese merhaba.ben ve yeni motorum takdim olunur...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı cekokk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşım bende er-5 imi alalı tam bir hafta oldu eğer temizse bir sorun yaşamaz ve uzun seneler binersin. Birşey dikkatimi Çekti Herhalde motorun Boyalı Dimi?
    egzoz olayına gelince egzoz çok güzel gözüküyor bence hiç elletme egzozsun kapalıysa açtır egzozu benim ki açık egzoz dehşet bir ses oluyor. boşuna başka marka egzozlara para verme soracak soruların varsa sorabilirsin bana sık sık elimden geldiğince cevaplamaya çalışcam SAYGILAR
    merhaba cekokk çok tşk ederim sanada hayırlı olsun.

motor temiz ,yaşına göre gayet bakımlı vede diri.yağına suyuna dikkat edip uzun zaman(en az 3 yıl ) kullanmak niyetim.benden önceki sahibi deponun sol tarafındaki küçük bir çökmeyi düzelttirip orijinal renginden özel güneşde ve gölgede farklı gözüken bu mavi tona boyatmış.zaten beni tav edende rengi oldu.egzoz açık zaten ve evet haklısın dehşet sesi var ormanda kükreyen aslan gibi ama yinede çok dikkat çekmemekten yanayım.. aslında egzoz görünüm olarak fena değil ama radyatör korumaları ile krom kaplatayım diyorum biraz hareket katayım görünüme yada karbon kaplamada olur sadece tüp için bakalım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:10 ----------

Alıntı innovacı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok güzel makina,hayırlı olsun kazasız belasız kullanmanı diliyorum
    çok sağol innovacı...aynı dileklerimle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cekokk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha mt-09 / Yamaha Fazer 6
    hadi bakalım inş istedigini elde edersin...
    bu arada motoru ne kadara aldın ayıptır sorması???

utkan35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    hayırlı olsun

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    hadi bakalım inş istedigini elde edersin...
    bu arada motoru ne kadara aldın ayıptır sorması???
    tşk dostum.tabi ne demek 2004 model 21.500 mil (35.000 km) 5.400 e aldım.ne dersin iyimidir?sen nasılsın memnunmusun paylaşmak isterim 1 haftalıkta olsa tecrübelerini artı-eksi gördüklerini.ben kısmetse yarın sele ile buluşturuyorum bünyeyi

Alıntı utkan35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    utkan çok tşk.ederim eyvallah

Motosikleti
    valla normal bir fiyata almışsın motoru iyi yani sanırım senin motor amerikan yapımı olandan km saatin mil miş.. bunu bilerek alman iyi olmuş
    valla bende 100lük mondial den buna bindim hala da 100 lük duruyor yani daha önce fazla vitesli deneyimim yoktu ama cok rahat bir şekilde 2 3 gün içinde alıştım. çok güzel torklu bir makine 1 2 3 4 5 demeden bir bakmıssın 100 ü geçmişsin. en cok da ışıklarda vites düşürmeyi seviyorum egzoz pata pata pata yapıor herkezin ilgisini cekiyor. dün okullu cocukların bagararak motora bak bee anasını satim dediklerini duydum bunlar insanı tatmin ediyor. benim arka fren yok denecek kadar az onu yaptırmam lazım acil motor freni yaparak duruyorum şimdilik 180 km yol yaptım böle bakalım hayırlısı denemelere devam ama ailevi sebeplerden dolayı satcam gibi gözüküyorr

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Hayırlı uğurlu olsun çok güzel görünüyor..
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    valla normal bir fiyata almışsın motoru iyi yani sanırım senin motor amerikan yapımı olandan km saatin mil miş.. bunu bilerek alman iyi olmuş
    valla bende 100lük mondial den buna bindim hala da 100 lük duruyor yani daha önce fazla vitesli deneyimim yoktu ama cok rahat bir şekilde 2 3 gün içinde alıştım. çok güzel torklu bir makine 1 2 3 4 5 demeden bir bakmıssın 100 ü geçmişsin. en cok da ışıklarda vites düşürmeyi seviyorum egzoz pata pata pata yapıor herkezin ilgisini cekiyor. dün okullu cocukların bagararak motora bak bee anasını satim dediklerini duydum bunlar insanı tatmin ediyor. benim arka fren yok denecek kadar az onu yaptırmam lazım acil motor freni yaparak duruyorum şimdilik 180 km yol yaptım böle bakalım hayırlısı denemelere devam ama ailevi sebeplerden dolayı satcam gibi gözüküyorr
    evet bu amerikan versiyonu...dikkat çekici motorlar bunlar evet haklısın trafikte saygıda uyandırıyor bazı çakal 4 teker sürücüleri için mz-titan-gn 250 den sonra benim içinde güzel bir deneyim olacak bakalım artık otoyollarda sağ şeritte gitmek zorunda kalmam sanırım arka frenini ihmal etme malum arka fren demek durmada %30-35 etkili bunun ihmalli olmaz..ailevi sebepler derken motosikletemi karşılar? 31 yaşındayım 17 yaşımdan beri motor kullanırım valide hala karşı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:03 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı uğurlu olsun çok güzel görünüyor..
    çok tşk barok...sendekinden almaya niyetliydim 3 yıl önce gn 250 mi sattıktan sonra kısmet olmamıştı.çok severim kendisini

Motosikleti
    kesinlikle sağ şeritte kalmazsın hatta herkez onunden çekilecektir pazar günü motorla sağ şeritte gidiyom uzun otoban gibi yol yan sol şerit boş adam dibime girmiş sellektör yapıo sinirlendim hızım 90 falandı birden bastım bi baktım adam arkamda yok ibre 170 olmuş ucuyorum sanki motor güzel yaaa diyecek birşey yok umarım üzülmezsin.
    yaa birde sana birşey sorayım abim yaaa bu egzoziçin uç takcam polis baktıgında dikkat çekmesin içine takcam ama egzoz gene acık kalcak aparat olarak nasıl birşey yapabilirim tavsiye verebilirsen??

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    kesinlikle sağ şeritte kalmazsın hatta herkez onunden çekilecektir pazar günü motorla sağ şeritte gidiyom uzun otoban gibi yol yan sol şerit boş adam dibime girmiş sellektör yapıo sinirlendim hızım 90 falandı birden bastım bi baktım adam arkamda yok ibre 170 olmuş ucuyorum sanki motor güzel yaaa diyecek birşey yok umarım üzülmezsin.
    yaa birde sana birşey sorayım abim yaaa bu egzoziçin uç takcam polis baktıgında dikkat çekmesin içine takcam ama egzoz gene acık kalcak aparat olarak nasıl birşey yapabilirim tavsiye verebilirsen??
    tornacı halleder onu benim gn 250 e yaptırmıştım vakti zamanında 1 parmak yada 1.1/4 çelik boru parçası takılıyor ağıza sonra diş çekiliyor içine.Daha sonra yine 1 yada 1.1/4 nipel denen dış dişli bir malzeme vardır tesisatçılar bilir onu güzel bir krom yada nikel kaplatırsın bu aparatı taktığında motor pıtır pıtır olur ,söküncede patır patır

Dostum arka baldırdaki Er-5 Stickerinı sökersen 10 numara olucak çünkü fake.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı Nfs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum arka baldırdaki Er-5 Stickerinı sökersen 10 numara olucak çünkü fake.
    evet Nfs haklısın stickerlar boyadan sonra değişmiş artık ya tümden kaldıracam yada iyi bir grafikçide tekrar yaptırcam...

Motosikleti
    bakalım birine baktırcam artık. er-5 sayfasına da yaz tanıt kendini asıl sohbete ordan devam edelim

Motosikleti
    mondial mg 125 deluxe
    Çok güzel hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin arkadaşım
    "NO MANITA NO DIRDIR YES ZX10 ONLY GIRGIR"

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    bakalım birine baktırcam artık. er-5 sayfasına da yaz tanıt kendini asıl sohbete ordan devam edelim
    zaten şu an er 5 sayfalarını okuyorum son sayfada girecem muhabbete güzel paylaşımlar var

Alıntı ezell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok güzel hayırlı uğurlu olsun allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin arkadaşım
    ezell tşk ederim amin cümlemize

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    ben de istiyorum bir er5 almak ama maddi durumum ortada... ybr'ye devam. güle güle kullanın, boyama işlemi çok başarılı olmuş motorun bazı yerleri orjinalinde mat siyah değil. yani örneğin eksoz. ancak çok asil olmuş
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun
    tşk ederim

Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de istiyorum bir er5 almak ama maddi durumum ortada... ybr'ye devam. güle güle kullanın, boyama işlemi çok başarılı olmuş motorun bazı yerleri orjinalinde mat siyah değil. yani örneğin eksoz. ancak çok asil olmuş
    ybr de iyidir yorumlar için tşk

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    güzel motor güzel renk bence hiç egsoz rengini elle me hayırlı olsun tekerin düz bassın
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Motosikleti
    pcx 125 / 2018
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel motor güzel renk bence hiç egsoz rengini elle me hayırlı olsun tekerin düz bassın
    çok tşk hemşerim F54 renk ile ilgili gayet güzel yorumlar yapılıyor sanırım bırakacam bu şekilde kalsın

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı srhtsglm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tşk hemşerim F54 renk ile ilgili gayet güzel yorumlar yapılıyor sanırım bırakacam bu şekilde kalsın
    benim moto da böyle gök mavisi değişik bi güzelliği oluyor ben gri istedim fabrika mavi yollamış ama iyiki mavi göndermiş çok sempatik bi renk
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)