Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Motorcular ayıp oluyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesela bizdede scooter var selam verdikleirnde uzun yolda motorun üstünde takla atıyoruz sevinçten
    Selam motorun modeline, markasına değil, onu kullanan motorcuya verilir....
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam motorun modeline, markasına değil, onu kullanan motorcuya verilir....
    genelde bizim ülkede cc ye parasına göre veriliyo hocam

olmaması gereken birşey ama fakat durum böyle

stepfunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSR600 K9
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    genelde bizim ülkede cc ye parasına göre veriliyo hocam

olmaması gereken birşey ama fakat durum böyle

Sana sonuna kadar katılıyorum. Mesela bu sabah işe gelirken denedim. Bir Allahın kulu selam vermedi. Bende inatla selam vermeye devam ettim.
    Büyük cc'li motorlar genelde yanımdan çok hızlı geçtikleri için selam veremiyor olabilirler.

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    motorun cc'si hp'si torque ne olursa olsun umrumda değil ama motorun üzerindeki adama benzemiyosa selam vermem. kastım sadece kask takıp takmaması değil. tipi bozuklara selam verince adamları yarışa davet ettiğimi sanan andavallar o kadar çok ki.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    dün maltepe sahilde 3 tane maxiscooter la dolaşan ağabey vardı...
    en son benim motoru koyduğum yere geldiler...
    açıkçası ben selam vermeye çekindim, içlerinden biri gelip halimi hatrımı sorunca tedirginliğim gitti...
    dedim ki şükürler olsun motorumun modeline göre gelip beni yadırgamadılar...
    asıl olan dostluk buymuş dedim...

Motosikleti
    arora ks 150-23 Sarı :)
    dün malatyada 2 endüro'cu gördm baya tura çıkmışlardı 41 yada 34 plakaydı sanırsam ikiside akaryakıt istasyonumuz var orada yüzüme baktı ikisi de MT'den misiniz dedim dedi evet sendemi sonra bastı gitti hiç bi şey anlamadm
    Hızlı Yaşa Genç Öl Cesedin Yakışıklı Olsn...

Farukxtm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    Alıntı baris4444 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün malatyada 2 endüro'cu gördm baya tura çıkmışlardı 41 yada 34 plakaydı sanırsam ikiside akaryakıt istasyonumuz var orada yüzüme baktı ikisi de MT'den misiniz dedim dedi evet sendemi sonra bastı gitti hiç bi şey anlamadm
    mt nin rakipleri olabilir

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    valla yüce abi birkere allahın selamını vermek lazım abicim kim olursa olsun da istanbula bir çok kez gitmişliğim var hatta bu gün yine oradaydım farklı bir iş için şu kuryeci arkadaşlardan hepsinden allah razı olsun adres bulamadığım oldu taktı beni peşine gideceğim yere kadar uğurladı , kaç kere hangisinden yardım istediysem sağolsunlar onlar motosiklet kültürünü yemiş bitirmiş

ancakkk bazen motosiklette yol,duruş ,sürüş posizyonlarından, dalgınlıktan kaynaklanan görmemezlikten selam alamayabiliyorsunuz ben bunu o kadarda kafaya takmıyorum ben vereyimde karşımdaki almasın sorun etmem

ancak bu gün yine çift şeritli yolda karşı şeritten gelen gurubu farkederek sürüş pozisyonumunda müsait olduğu sırada selamımı çaktım biri geç gördü korna yaptı ardından gelenlerin alayı selamını çaktı ve ben inanıyorumki o arkadaşlar kesin mt üyesidir...

karamürsel çıkışı yalova istikametine giden bmw gurubu aleyküm selam.....

hatta şöyle bir şey düşünüyorum motosikletimin müsait görünür yerine mt çıkartması yaptıracağım nasıl olur ?
    | ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌| ▌▌| ▌▌▌|
    |_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_|_| http://www.irfmotor.com/

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende şehir içinde pek selamlaşmaya denk gelmiyorum.
    bazen trafik ışıklarında dururken yanıma motor denk gelirse öyle bir bakarım kafa işareti ile selam verirse alırım vermezse bende vermem.
    daha çok genç ve altında ufak cc motoru olan arkadaşlar genelde selam verirler,hatır sorarlar bende selamalarını alırım.
    ama şehirler arası yollarda cruiser-chopper tarzı motor sürücüleri hariç diğerlerinden genelde selam alırım ve selam veririm
    arada bir kaç tane çıkıyor cruiser'ci motorculardan selam verende oluyor ama çogunluk ayrı dünyaların insanı benim görüşüm.varsın öyle olsunlar
    geçenlerde yıldız duragının biraz ilerisinde bekliyorum nikotin molası ss-kurye-enduro çogunluk durdu hayırdır diye sordu yok bir şey dedim teşekkür ettim ve bir ticari taksi durdu abi hayırdır bir şeymi var dedi yok kardeş dedim kendisi'de motosiklet kullanıcısıymış hayırlı işler dedim yolladım.
    motosiklet kullanıcısı böyle olmalı aslında ama şu kaprisler olmasa daha güzel olucak
    küçük cc büyük cc fark etmez ikitekerci olmak yeter
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    selam, muhabbet, makara, arkadaşlık, samimiyet, sıcak bi çay, bazen bira rakı falan.
    mahallemde bu kadar arkadaşım yok bütün motosikliler arkadaşım, (kaskını takan ve kendine saygı duyan gerçek motosikletliler.)
    What goes around, Comes back arround...

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haklısınız hocam ama direk o şekilde düşünmemek lazım şimdi selam verilemeyen durumlar olabiliyor.hani o an farklı bişey düşünüyo olabilir yoldan geçen kızı kesiyodur.motordan bi ses gelmiştir yada sadece dalgındır
    Sonuçta her motosiklet kullananda motorcu değil.Bunun cc ile alakası yok kişiliklede alakası var.çevremdeki 10 kişiden 9 u scooterın var ulen ne bu kask falan diyolardı
    Motorumla bi yere gittiğimde full koruma görünce ''yarış motorunmu var?'' diyenlere sukuter diyince gelen kahkahayıda takmazdım.İnsan yaşamadan anlayamıyo. farklı bi kültür ve buna sahip çıkmayanlarda anlayamaz...
    600cc ile başlayan cebi sağlam olan adam sadece motoruyla tavlayacağı kızları düşünür.Ama aynı duruma sahip bir başkasıda gerçekten motorcu kavramını anlayışla karşılayıp saygı duyabilir.
    Bu olaylar insanların kültür seviyesiyle değişicektir. ama motorcuya saygı gösterilen bi dünyayı ben göreceğimi sanmıyorum.yada bizmi çok şey bekliyoruz insanlardan ? En iyisi keyifle binip zevkini çıkarmak kimse kimseyi anlamak zorunda değil.
    aynn katılıyorum bazende sen slm veriyosun onlar almıyo dedigin gibi dalgınlıkta oluyo başlıgı acan arkadas cbf le slm almıyolar demiş şahsen bana slm verse bende kurye diye dikkate almazdım şöyle düşünürdüm acaba önünümü kestim adamımı sıkıştırdımda kornaya bastı adamlar kasap gibi gidiyo araba sürerken dikizden bi kurye görim bütün dikkatimi ona veriyom.kabahat şimdi kimde
    Motosiklet mucidi

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)