Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

krediver nasıl bişey?

Motovento
    REKLAM ALANI
    feliçita - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PİAGGİO BEVERLY 500**2006**
    bazı motosiklet bayilerinde kefilsiz senetsiz işte 36 aya kadar vade yapıyoruz diye bazı ilanlar görüyorum..bazılarında krediver tarafından motorun bedeli alınıyormuş..sizlere soracağım bu şekilde motosiklet alan arkadaşlar var mı?varsa nasıl şartlar ile aldılar..veya bu konu ile ilgili görüşleri olan varsa önerileri nelerdir..iyimidir kötümüdür..krediver bi bankamıdır yoksa başka bişey mi?
    apachi'ler ve kendini apachi hissedenler beni yasaklı listesine ekleyin...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Kredi ver yabancı menşeli olduğunu tahmin ettiğim bi finans kuruluşu yaklaşık 20 gün önce Lifan Tay 100 cup model bi motosikleti kredi ver ile aldım sadece kimliğini götürüyosun bayi tc numaranı girerek motorun bedeli için kuruluştan kredi başvurusunda bulunuyor uygun görülüp görülmediği anında yanıtlanıyor onay gelmesi halindede bayi motorun ötv sini maliyeye ödeyip faturasını kesip motoru size teslim ediyor. Lakin maliyeti biraz fazla yani aynı motosikleti kredi kartıyla almış olsaydım (peşin fiyatına 12 taksit gibi v.s) pek çok kampanyadan yararlanma imkanım vardı ama (benim gibi) kredi kartı kullanımına karşıysanız yada kredi kartıyla alma imkanınız yoksa iyi bi şey tabiki...
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    haojin hj 125
    vay be ben bunu bılmıyourdum keşke bende boyle bırsey dusunseydım

Motosikleti
    bankalardan daha esnek kredi veriyor demekki..faiz oranı fazla olsa da değer herhalde.

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    zamanında sıfır bi kanuni almıştım bende kocfinans kredisiyle maaşımı aldıgım banka kredi vermedi onlar vermişti 5 dakikada
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    aklıma yattı bu iş.araştırmak lazım..bankalar nasıl olsa vermiyor kredi..olursa böyle olsun

Motosikleti
    Hakkında herhangi bir icra takibi v.s varsa kredi ver sisteminin onay vereceğini sanmıyorum ama böyle bi durumunuz varsa genede kimliğinizle gidip bi başvurun denemekte fayda var genede
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hakkında herhangi bir icra takibi v.s varsa kredi ver sisteminin onay vereceğini sanmıyorum ama böyle bi durumunuz varsa genede kimliğinizle gidip bi başvurun denemekte fayda var genede
    peki hocam faizi ve vadeleri ne şekilde oluyor banka kredilerine yakın değerlermi ?
    2.alabilmek için ihtiyaç kredisi gibi para alabiliyomuyuz yoksa sadece 0damı oluyor?
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    Bankalardan kredi alamadığım halde, Krediver 1 günde 10bin Tl kredimi hiç bir belge istemeden onayladı ve parayı ertesi gün hesabıma yatırdı.
    10bin tl için 15 ay 11.400 TL olarak geri ödüyorsun.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Deryali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bankalardan kredi alamadığım halde, Krediver 1 günde 10bin Tl kredimi hiç bir belge istemeden onayladı ve parayı ertesi gün hesabıma yatırdı.
    10bin tl için 15 ay 11.400 TL olarak geri ödüyorsun.
    hocam burada kendi hesap makinesi var ama çok yüksek hesaplıyor.sizin dediğiniz rakam cidden iyiymiş. http://www.krediver.com/hesaplama.aspx

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:49 ----------

akşam akşam aklıma takıldı şimdi. internet üzerinden başvurudada kimlik seri no bile istiyor, güvenemedim.en iyisi pazartesi kredi başvurum olumsuz olursa son ümit avcılar şubesine gitmek maaş bordro ve imza sirkülerim hazır,fotokopi çeker hepsine başvururum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki hocam faizi ve vadeleri ne şekilde oluyor banka kredilerine yakın değerlermi ?
    2.alabilmek için ihtiyaç kredisi gibi para alabiliyomuyuz yoksa sadece 0damı oluyor?
    Faiz oranı banka kredilerinden kredi kartlarından yüksek vade sanırım 60 aya kadar vede sadece sıfıra veriliyor sanırım

Motosikleti
    Kanuni Ronny
    Merhaba.
    Bende Buna bezner bir şey arıyordum.
    Acaba Her Motosikletcide Bu Sistem varmı yoksa Büyük Şehirlerde İstanbul-Ankara da mı var.
    Daha evvel buna benzer bir şey vardı Onlarda Kolayca veriyorlardı fakat;Motorun Ruhsatına Satılamaz Damgası oluyordu.
    Tabi Kasko+Sigortada Oluyordu.
    Son taksit bedelini ödeyince ruhsatı uzerinize alabiliyordunuz Krediverde Böyle bir mantık varmı Acaba?
    Neyi Beğenip Seçersen Seç,Aklın Hep Seçemedigin de Kalır :-(.

Phantom264 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R TriColor Cibcib*
    Bende bu konuyu yeni gördüm merak ettim.

Krediver den kredi almak için gerekli koşullar neler? koşul yokmu anlayamadım
    Gaza gelme. Gaza getirme. TriColor

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı Phantom264 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Krediver den kredi almak için gerekli koşullar neler? koşul yokmu anlayamadım
    En önemli koşul yüksek faize dayanıklı bir bütçe

Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En önemli koşul yüksek faize dayanıklı bir bütçe
    aynen öleymiş bünyesi kuvvetli olan çekebilir şart şurt yok :D
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)