Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Moto itiraf

Motovento
    REKLAM ALANI
    TATLIHIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    (14) Yamaha Ybr (16) Yamaha Ybr
    Alıntı barex adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet ben verecektim, verdim de. 2 kez ehliyetsiz kullanımdan ceza yedim ben. gittim paşa paşa ödedim. Ben mi salağım, sen mi akıllısın?

Haydaa tmm bişi demiyorumm sen akıllısın
    Çözüm yolu var balansörlü çinli almak örnek su an kullandıgım drift , cbf 150 ye bile kafa tutabilirim titresimsizlik konusunda. Time Shift

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hedef_Turan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rx3i Evo
    Kask kullanmanın özgür bırakılmasını istiyorum ve buna kimsenin karışmasını uygun bulmuyorum kaskın nelerden koruyabiliceğinin farkındayım hayatınızda göremeyeceğiniz şeyler gördüm başkasının kask hakkındaki öğütlerini saçma buluyorum ayrıca bugüne kadar yüzlerce kez geçtim 4 veya 5 defa köprüye para verdim!
    (1996) Coba 175 > (2007) Yuki YK250 > (2013) Hyosung GT250R > (2014) Yamaha XJ6 Diversion F > (2014) Yamaha YZF R1 > (2015) Mondial Drift 125 > (2016) Mondial Cup 100 > (2016) Mondial RX3İ EVO

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Korumalıklı probiker eldivenlerimi ve ls2 kaskımı trafik ayılarının üstünde test etmek istiyorum bakalım güvenlik testlerinden aldıgı yıldızları hakediyor mu

10SuzAsLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar-200NS
    Kendileri'de kask takmayıp bizi kasksız görünce ceza yazan yunusların motorunun arkasına tekme atıp onları düşürmek istiyorum !!!1!!
    Şu Motorsikletine atlayıp da, keyifle çıkıp arada bir tırstığın uzun yol var ya, işte o “hayatın ta kendisi”, yollarda karşılaştıkların da onun içinden geçirdiğin “insanlar” aslında. Hayat bildiğin yol, sonu da varman gereken yere varıyor aslında...

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Motosiklet üzerinde değilde... Yaya olarak yürürken,yanımdan geçen trafiği tehlikeye sokan apaçileri tekme,tokat dövmek istiyorum.
    Kim olduğumu biliyormusun ? O zaman sus dalgana bak !

ozganugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Küba cg100 action
    Araba geçerken bekleyip. Motosiklet sürücüsünü takmayıp yola atlayan yayaları ezmek istiyorum...

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerinde değilde... Yaya olarak yürürken,yanımdan geçen trafiği tehlikeye sokan apaçileri tekme,tokat dövmek istiyorum.
    +1 size aynen katılıyorum 100lük 150lik motorlarını ducati sanan apaçileri kazığa oturtmak istiyorum
    2014 Salcano Wolf 125 > 2017 Bajaj Pulsar 200NS ABS > 2020 YAMAHA YZF-R25

v max - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    zx636r ninja
    hiç boşalmayan bir depo istiyorum
    7/24 dip gaz gitmekte isiyorum ayrıca
    ''KARANLIĞA IŞIK TUT''

mates - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba KEE 100 2017
    Benzinin litresini 1 liradan almak istiyorum

kanmix_x - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbf150,Ybr,Tvs üçlüsü :)]
    Yakıtsız çalışan motosiklet istiyorum
    İmza yok
    Ne Oldu Ha, Vuruyummu Sırtına
    Oğlum Bak Git

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hadise ile uzun yola çıkmak istiyorum :D
    yzf125remre bunu beğendi.
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

adem80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x-city 250
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende bedava benzin alana litre başına 1 tl hediye kampanyasından faydalanmak istiyorum.

babaduru - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yılların Eskitemediği Peugeot 103-CBR 250 R(2011)
    Peugeot 103 ile dünya turu...

Sakal yüzünden sınavdan çıkartan,kadın müdür yardımcısına : "sizin de bıyığınız var biz bir şey diyor muyuz?" dememek için kendimi zor tuttum.En son bu var
    Think Green!

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Bu dünyada en huzurlu insanların katiller olduğunu düşünüyorum.Bugün karşıdan karşıya geçilmemesi gereken bir yolda karşıya geçen bir adama çarpmamak için ön freni kilitledim ve düştüm.Tam cahil tiplerdi ve özür dilememe rağmen küfür etti.Fiziksel şiddet uygulayamadım ve şu an içimde kaldı.O anı tekrar yaşasaydım eminimki eşi ve çocuğu önünde o adamı döverdim.Sanırsam kaza stresinden yumuşuyorum

Günah ve suç olmayacağını bilsem eminimki arkamda binlerce ceset bırakmış olurdum
    glock bunu beğendi.
    ANGARAJ

Tropiksera - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda İnnova 125 (2007) Yağı : 10w40 Kask : LS2
    Cem Uzan'ın Başbakan olmasını istiyorum
    Mazot 1 Lira
    Benzin(kurşunsuz 95 Oktan) 1.5 lira..
    Nefesime gücü bahşet mevlâ , bir kuç daha atsam olur evvel Allah.

Karlıyollar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Malesef Yok :)
    Alıntı mates adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :D Keşke bir günlüğüne öyle bir şey olsa evde içine benzin konulabilecek ne varsa doldururdum :D :D
    Alıntı TEKTEKER_RAMÇO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadise ile uzun yola çıkmak istiyorum :D
    :D :D :D
    Alıntı babaduru adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peugeot 103 ile dünya turu...
    Oda güzelmiş :D
    Alıntı BurakTas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sakal yüzünden sınavdan çıkartan,kadın müdür yardımcısına : "sizin de bıyığınız var biz bir şey diyor muyuz?" dememek için kendimi zor tuttum.En son bu var
    Yav zaten çocukları öğretmenler soğutuyor okuldan :D
    Doğduğun yerde değil doyduğun yerde yaşarsın.

ÜmitDURA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX1300 R HayabusA
    Motor kullanmak istiyorum ne ile başlangıç yapmalıyım diye konu açanlara verilen 125cc ile başla sonra büyütürsün diyenlere inat (Doğru olanı budur), ben 600cc 107hp ile başladım ve hayatımda 80hp altı motosiklet kullanmadım demek istiyorum.
    hayatında 40hp üstü motosiklet kullanmamış motosiklet sürücülerinin SS sürücülerini eleştirmelerini ve hakkında sadece forum topıclerinden elde ettikleri yarım yamalak bilgilerle ders verme niteliklerindeki öğütlerini son derece ezikçe ve kıskançlık içerdiğini düşünüyorum.(Bundan dolayı cevap yazma gereği bile duymuyorum).
    SS sürücülerinin içinde apaçilik olduğunu düşünen kişileri kınıyorum(Sonuçta 70km hızla gitmek için verilmiyor o para).
    Asıl apaçilerin Her SS sürücüsü gödüğünde kendilerini ispatlama çabalaması içinde çok tehlikeli manevralar ve olmadık hareketler yapan düşük cc kullanıcıları olduğu bu forumda haykırmak istiyorum.
    Onlar motorcu değil,çünkü şöyle böyle diyenlerin aynaya bakıp kendilerini tokatlamaları gerektiğini düşünüyorum.
    Motosiklet.net 2006-2009'daki gibi olmasını istiyorum.Salak saçma konuları görmek artık öğhh getirdi.
    Lucas, yzf125remre, piyanist_irf ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

glock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Soykan67 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dünyada en huzurlu insanların katiller olduğunu düşünüyorum.Bugün karşıdan karşıya geçilmemesi gereken bir yolda karşıya geçen bir adama çarpmamak için ön freni kilitledim ve düştüm.Tam cahil tiplerdi ve özür dilememe rağmen küfür etti.Fiziksel şiddet uygulayamadım ve şu an içimde kaldı.O anı tekrar yaşasaydım eminimki eşi ve çocuğu önünde o adamı döverdim.Sanırsam kaza stresinden yumuşuyorum

Günah ve suç olmayacağını bilsem eminimki arkamda binlerce ceset bırakmış olurdum
    Kolay mı bu toplumla birlikte iç içe yaşamak! Ne tür insanlarla yaşıyoruz KİM BİLİR???
    komşusu-tanıdığı-akrabası kimin ne olduğu belli değil ki, zaman zaman insan kendisini bile tanıyamacak duruma düşebiliyor!
    Keşke herşeyi bıraksamda küçük ve medeni olan bir kasabada yaşasam, diyor insan...
    Sosyal Yaşam sorumluluk gerektirir ve çok zordur Size hak veriyorum... Benim de kendime itirafım; zaman zaman bu ülkeyi veya şehiri terk etmek istememdir.
    Toplumu lanetliyorum ve İnsanlardan Nefret Ediyorum! Ama insanda, İNSANLIK gördüğümde mahçup olup tekrar sevgi oluşuyor içimde...
    Soykan67, yzf125remre ve badircik bunu beğendiler.

Soykan67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Alıntı glock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kolay mı bu toplumla birlikte iç içe yaşamak! Ne tür insanlarla yaşıyoruz KİM BİLİR???
    komşusu-tanıdığı-akrabası kimin ne olduğu belli değil ki, zaman zaman insan kendisini bile tanıyamacak duruma düşebiliyor!
    Keşke herşeyi bıraksamda küçük ve medeni olan bir kasabada yaşasam, diyor insan...
    Sosyal Yaşam sorumluluk gerektirir ve çok zordur Size hak veriyorum... Benim de kendime itirafım; zaman zaman bu ülkeyi veya şehiri terk etmek istememdir.
    Toplumu lanetliyorum ve İnsanlardan Nefret Ediyorum! Ama insanda, İNSANLIK gördüğümde mahçup olup tekrar sevgi oluşuyor içimde...
    İnsan medeniyet arıyor bazen, hatta çoğu zaman.Bugün yaşadığım olayda aslında insanlıkta vardı fakat hayvanlık ön plana çıktı.Sağolsun otobüs şöförü yanımda durdu indi ve yardım etti.
    Cahil, eğitimsiz insanların arasında yaşamak çok zor.İşte bu yüzden şehri yahut ülkeyi terketmek istiyor insan.
    Sırf kültürleri bizimkine benzemiyor diye, bizim kültürümüzün en iyi kültür olduğu sanmaları yüzünden laf attığımız, kötülediğimiz batı medeniyetleri İNSANLIK konusunda fazlaca ilerideler.Sadece İnsanlık konusunda değil ya, neyse..

Bu da bir dürüstlük olsun
    ANGARAJ

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 678910 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)