Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Arkadaşlar Yorumlarınıza İhtiyacım Var

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBR 600Fsport
    Bu ne kardeşim ya sohbeti bırakmış birbirinizin imla hatalarını düzeltiyorsunuz Benim yorumum şu: işe gidip gelmek için; en mantıklı olan araba sonuçda işe gidiyorsun yolda toz, duman , hele bi de bayansa saçına fön çekecek kask takacak ,takmasa saçlar rüzgardan elektirik çarpmış gibi olacak sürekli pantolon giyecek değil, arada etek de giyecek motorsiklet işe gidip gelmek için degil gezmek için daha ideal motoru öyle rastgelen yere park edip gidemiyosun hava güzel oldugu zamanlar atlayıp motora akacaksın caddeye degilmi?...:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

1- motoru kullanmak durumunda kalacak kişi erkek.
    2- yaşı 27
    3- gençlik zamanında arkadaş ortamında motor kullanmış ama bi motoru olmamış..
    4- B sınıf ehliyete sahip
    5- Bi fabrikada Bilgi İşlem sorumlusu ( kıyafet değişme problemi olmazmış)
    6- Sadece eşim kullanacak.

Hakkikaten bu işin bukadar tefferruatlı olduğunu tahmin etmemiştim ben..Biz en basitinden bi scooter alalım onunda bi süre idare edelim derdindeydik ama iş çığırından çıkmak üzere kafam pek karıştı..
    Daha yeni evliyiz çok fazlada bütçe ayıramıoruz oda var..
    Krediyle ilgilide şunu söyliyim, şuan itibariyle zaten evlenirken çektiimiz krediyi ödemekteyiz.. ordanda sınıfta kaldık
    Ve sanırım scooter tezimizide günde 100 km yola ne motor dayanır ne koca dayanır diyerek çürüteceksiniz

Biz en iyisi karşıyamı taşınsak ne?

Çok saolun tekrar, bunca bilgilendirme ve yönlendirmeler için...

kilic_mtr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN 500
    slm,
    kısaca tavsiyem Honda marka scoter almanız... Servis ağı ve parça garantisi olması.. benim düşüncem...
    iyi günler..
    [COLOR="DarkSlateBlue"][B]Insanlarin en buyuk dostu, zorluklardir ; cunki insanlari karsilastiklari zorluklar kuvvetlendirir.[/B][/COLOR][COLOR="Navy"][B][I]Casson[/I][/B][/COLOR]

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Tamamdır, bence herşey uygun. Alınması gereken motor Yamaha YBR 125 dir, fiyat performans oranı olarak en iyi commuter dir bence. Hem trafikte kıvraklığı açısından rahat edersiniz hemde yakıt tüketimi çok düşüktür. Yamaha kalitesinden bahsetmeye gerek yok zaten.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

HULK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tiger 250 Kanuni
    "Biz en basitinden bi scooter alalım onunda bi süre idare edelim derdindeydik ama iş çığırından çıkmak üzere kafam pek karıştı.." demişsiniz ya... A2 ehliyet yoksa cezalar için de bir bütçe yapmanız gerekebilir... Önce ehliyet sonra kask ve ardından motor... Bu sitedeki marka model topicleri sizlere yeterince fikir verir. İyi şanslar...
    Hayat hoştur, gerisi boştur
    Al motorunu her yerde koştur

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    Bak arkadaş bende bir zamanlar evliydim eşim izin vermiyordu BOŞANDIM MOTOR ALDIM Bence iş uzak zor mor bunlar yalan eşin motor tutkunu olmuş nereye taşınırsanız taşının eşine bütcenize uygun bir motor alın.
    MUTLU KALIN.

orası öyle zaten bi gün racing midir nedir ondan alıcakmış hayal kuruodu dün akşam...

Neyse biz karar verdik gibi, bu ay kursa gidip eğitim alacak, ehliyetini cebine koyuncada honda beat alıp yola koyulacak kısmet olursa..

tekrar alakanıza teşekkür ederim..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    tekrar alakanıza teşekkür ederim..
    Sanki gidecekmiş gibi konuştun, dur daha çok lazım burası sana
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Eğitim ve motor almakla bitmiyor iş, motora bindiğiniz anda onun sadece ulaşım aracı olmadığını anlayacaksınız, buraya daha da sık gelmeye başlayacaksınız

şimdilik ulaşım aracı olsun, kendimizi toparlayınca bakarız artık..

eşim bi kursala konuşmuş 225 ytl fiyat vermişler.motor 2600 12 taksit karta..

ruhsatı plakası kaskı osu busu 1 teklikte onlara gider en fazla..( umarım, işallah ) başkada bişi yoktu dimi?

sevgiler saygılar

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Aksesuarlar var, güvenlik için kask mont vs. 1 milyar tutuyor yaklaşık o da...
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Yanlız uyarayım; kask, mont, dizlik, dirsekliği "osu busu" olarak görmeyin lütfen. Korumasız motora binmek gerçekten tehlikeli, korumalara harcayacağınız her kuruşu olası bir kazada hastane masrafından kazanırsınız

Haklısınız, benim de hesapladığım korumalar+ehliyet+plaka/ruhsat toplam 1000ytl civarı tutuyor.

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor binmek cidi iştir cc ile alakası yoktur. Bu işe başlama kimsenin tavsiyesi ile olamaz illaki bir motorun üstüne çıkıp bakmak lazım dediğin gibi eşin daha önce bu işi tecrübe etmişse en doğru kararı kendi verecektir. Motor birzada yetenek işidir. Kimi 10000 lerce km sonunda erişebilir bu yeteneğe kimi 2500 kmde dengesini mükemmel sağlar dikkat edilecek en büyük unsur karşı tarafı kollamaktan geçer.
    size en uygun motoru ancak tecrübe ederek öğrenebilirsiniz ...
    Başlıklarda yine dikkatimi çekti al bi ybr al bi scoter mantığı hakim olmuş...
    scooter üzerinde durmak ta kolay iş değildir ... inanmıyosanız gidin deneyin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

motomonster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    cbr600f vereyinmi bendekıni

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    İlk tavsiyem istanbul'da yaşamamanız olacaktır ;) O şehir kelimenin tam anlamıyla kaos.
    Bence en iyi başlangıç motosikleti Yamah Crypton. Yarı otomatik, yakıt tüketimi çok düşük, kalirteli vs. Bir göz atın derim.
    http://www.beldeyama.com.tr/www/urunler/urun.php?k_id=9

jarmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway-Superlight
    Ayrıca Crypton daha rahat kontrol edilebilir bir makine, ybr'de olabilir ama başlangıç için en iyisi bence crypton.

Infaustus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Harley Davidson Sportster 1200
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı
    Aksesuarlar var, güvenlik için kask mont vs. 1 milyar tutuyor yaklaşık o da...
    2500 ytl'lik motor alıp da üzerinde ARAI kask, dainese mont, çizme vs. kullanmayacak ise 1000 YTL gitmez onurcan.. Abartıp insanların gözünü korkutmayalım.
    Kralını tanımam. Edirne Motorcycle Club!!!

Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    2500 YTL'lik motor da olsa, 20000 YTL'lik motor da olsa; "can" aynı "can". Seninkini bilmem ama, benim hayatımın değeri Yamaha BWS'ye bindiğimde azalıp, BMW K 1200 ST'ye bindiğimde de artmıyor
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

Motosikleti
    Arkadaşlar uygun bir konu açıp b ir motor almanın tüm maliyetlerini yazalım bence (bilsem çoktan açmıştım ).

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler