Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardımm!! BELDERİA MARKA 125 FC 36A

Motovento
    REKLAM ALANI
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    arkadaşlar bi arkadaşımda bu motordan var almayı düşünüyorum arkadaşım baya temiz topladı baya güzell oldu motoru falan bunlar nasıl motordur yani sice sorun falan çıkarırmıı bana bide ortalama fiyatları ne bunun. yardım ederseniz teşekür ederim.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    o ne ? yenilirmi içilirmi ,ilk defa duydum ,kusura bakma cahillik işte
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    o ne ya öyle marka mı varrmış. chongoing chouia falan olmasın onun markası, çan çin çonn
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Motosikleti
    çukurova tarafında çok var bunlarda. motor kalıplı görünüşüde güzell. çok iyide gidiyo bi ybr peşinde gidemiyo kolay kolay. ne biliyim alırsam sonra yine konu açarım. bu forumun cılkı çıkmış zaten millet gıda peşinde. ben bişey derdim öyle yapanlara ama neyse. iyi günler

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çukurova tarafında çok var bunlarda. motor kalıplı görünüşüde güzell. çok iyide gidiyo bi ybr peşinde gidemiyo kolay kolay. ne biliyim alırsam sonra yine konu açarım. bu forumun cılkı çıkmış zaten millet gıda peşinde. ben bişey derdim öyle yapanlara ama neyse. iyi günler
    kardeş dediğin gibi millet çinli motor sorduğunda dalga geçer gibi konuşuyor aslında bu yazdığın markayı duymadım bende ama resim yada sitesi varsa atarsan yardımcı olan olur
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    herkes japona binecek diye bişey yokki paramız buna yetiyo ne yapalım yani dalga geçmeyi bırakıp da biliyorsan bilgi ver yani yoksa yorum yazma. kardeşim marka fengchi yazıyo üstünde buralarda çok var. motor burda var 125 fc 36a http://www.umitmotor.com/urunlerimiz.asp?kategori=43

Motosikleti
    hyundai 125
    kardeş ben bu motoru yakınen gördüm,500km yapmış adam 1250tl istedi,bir de dediki faturası halen kesilmedi alanın üstüne kesilecek dedi

dedim yenisi kaç para bunun daha plaka masrafı filan var eyvallah dedim,

özel bir yanı yok mondial kuba asya emsalleri nasılsa buda aynı,

bunların içinde en hoşuma giden kuba125 classıc oldu,onu aldım,eleman gelsin motoru almıya gideceğim

gelince yakınen çeşitli fotolar eklerim

not: sizin bahseddiğiniz serisi deyildi gördüğüm,onun için birşey diyemiyeceğim,lakin aynı tip in kuba nın var onu görmeni tavsiye ederim,
    motor kapağında japon yazıyor
    kadir 1973

kwsk-boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    belderia cd250 var köylü tipi özellikleri fena değil 21,7 hp 5250 devirde 24.6 tork üretiyo. fiyatı ve kaliteside uygunsa alınır bence. bi kaç dış modefiye ilede çok güzel bi motor olur diye düşünüyorum.

Motosikleti
    motosan tr 150
    kardes bu motoru alam bızım buralardada baya var en çok
    şikayeti titremesi dir aldıgında temızınden bı 300 tl masrafın gıder.kanuni breton al derim daha iyi yada motosan 150 al derim
    bıde bıraz daha beklersen belderia nın 200 lugu gelıyor ona bak manı tafsıye ederım 125 ten cok daha ıyı yapılmıs dıye duydum..
    HaYaT İnAtLa DoLu.....İnaDınA

fat280 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    en kısa zamanda olacak inş.
    Alıntı kwsk-boy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    belderia cd250 var köylü tipi özellikleri fena değil 21,7 hp 5250 devirde 24.6 tork üretiyo. fiyatı ve kaliteside uygunsa alınır bence. bi kaç dış modefiye ilede çok güzel bi motor olur diye düşünüyorum.
    evet hemde orjinalden 250 olması rabeti artırır iyi olmuş bence :D
    SALCANO WOLF125 SİYAH BENİM MAKİNE

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sahiden bunların çok ilginç modelleri var. O 250 cc model Türkiye'de tek.

http://www.umitmotor.com/urunlerimiz.asp?Kategori=43

Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    bu belderia cd 250 nin fiyatını bilen varmı acaba. nette bulamadım burda 2 tane bayisi var. onlarda dünyadan bi haber henüz bize gelmedi diyolar. torku honda cbf 250 den üstün. merak ettim bu motoru.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:12 ----------

az önce sahibinden.com da buldum fiyatını 1.999tl yazıyo. iyi bence. bi alıp kullanan olsa yorum yapsa. az çok kalitesi konusundada bilgi sahibi olurduk.

Motosikleti
    Honda cbr125r repsol
    şu motoru hiç kullanan yokmu ya bi yorum yapsın....

RruDeBoyY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha r6
    Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yetişemiyor derken uçarak mı gidiyo

Motosikleti
    Alıntı RruDeBoyY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr yetişemiyor derken uçarak mı gidiyo
    kimsenin zoruna gitmesin biz burda bu motorları denedik ben konuyu açalıda çok olmuştu apache aldım ben. ewt ybr yetişemiyo. gayet iyi anladıgını biliyorum. boşver senin motorun basmıyo ama sorunda çıkarmıyo bunu bile bile almış olman gerekiyo ok.

_w_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    bizim burada var belderia marka adamları beldeyamanın yeni modeli diye kandırıyorlar. ayrıca göstergeliri yanlış 100 lük kullandım. 4 viteste 120 görüyor 5 e atsam 160 bulcak yani klasik çin malı motosiklet belderia yerine mondial -kuba - kanunin modellerine bakarsanız ilerde sizi( belderiaya göre) üzmez .
    Ben Yaşadıkça Sen ÇıLdIrAcAksIn!!!
    Kanuni Breton _Mavi Ejder_

Vedalar Zamansız olur...

Motosikleti
    Alıntı _w_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim burada var belderia marka adamları beldeyamanın yeni modeli diye kandırıyorlar. ayrıca göstergeliri yanlış 100 lük kullandım. 4 viteste 120 görüyor 5 e atsam 160 bulcak yani klasik çin malı motosiklet belderia yerine mondial -kuba - kanunin modellerine bakarsanız ilerde sizi( belderiaya göre) üzmez .
    doğrudur kardeş. benim demek istediğim yukarda ben ybr ye yetişemiyo dedim çünkü biz burda denedik haa bu ybr kötü dür veya bu belderia iyidir onu bilemem fakat arkadaş biraz takılmış oraya sanırım herneyse boşver. dediğin gibi bildiğin çin ve çinlilerin hepsinin ibre kıyak

Crypton42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Crypton R
    arkadaşlar ben 1 bucuk ay önce bi kuba almıştım 125 lik daha 1 saat önce bi arkadaşım belderia aldıgını onu yaptırdıgını söyledi hemen gittim yanına merak işde bindim bnm kuba motorum 1. viteste 35-40 yaparken o 65-70 arası yapıyo ya anlatamam o zevki yaşamanız lazım bitmiyo vites hiç ybrsi falan halt etmiş derim ybrsine güvenen varsada hemen ulaşsın bana çin malı diyip küçümseyenleride görmek isterim...

AdmnEngineer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH Planet 5 350cc 2 zamanlı
    merhabalar arkadaşlar,bende bu motordan almayı düşünüyorum,motorün özellikleri gerçekten şahane görünüyor.antepde fiyatı sordum 2300 tl diyorlar.inşallah 1 aya kalmaz alacağım

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    250 cc tek silindir gayet güzel Fakat anlayamadığım neden köylü şasesine koyulmuşki o makine Ares 150 ye koysalarmış çok tutulurdu bence
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)