Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

kararsızım kafama göre bulamadım yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    erdibasak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok...
    arkadaşlar, comet'in sıfırı ne kadar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:11 ----------

şimdi buldum arkadaşlar, öncel motor'da 7550 TL imiş
    Ömrüm, hayatım... Başak'ımmm...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    NX4 Falcon çok kalıpsız gibi. CBF 500 ya da HYOSUNG GT 250 sana olur...
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

AHMADOW - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2.el düşünürsen kawa klr 650 bi göz at çok hoş motor
    I Like My Stylee BodyBuilding !!

4 Ever Yamaha

muratcan7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KMT Duke 250
    Kalite farkını kullananlar yazsın ama benim bildiğim kadarıyla bir farkı yok. Bir ara kaynak yerleri ile ilgili efsaneler ortaya atılmıştı..Ama yeni kasaların daha iyi olduğunu söyleyebilirim. ST yazması dışında. Kanuni'nin fahiş yedek parça fiyatlandırmaları dışında. Makina hyosung. Sadece depo üzerine st kanuni yazılıyor. 2011 modellerinde yine hyosung yazacağı konuşuluyordu. Ama onların fiyatları ne olur bilemem.

ST olduktan sonra gelen makinalar enjeksiyonlu. Egzantrik zinciri ile ilgili bir takım iyileştirmeler yapıldığını duydum. Bir kaç ufak tefek değişiklik var. Dijital göstergeler var. Yol bilgisayarı dediği en fazla mevcut benzinle kaç km yapabilirsin olabilir. Onun bile olduğunu sanmıyorum. Diğerleri yağ basıncını gösteren ışık olabilir. 7900 e görmüştüm ben. Bunu 7200 e alabiliyorsan kaçırma ama iyice sağına soluna bak.

Bir sıkıntı çıkarmaz sana. Ne çıkarsada halledilmeyecek çok baş ağrıtacak şeyler olmaz. Sen makinana düzgün bak o da sana sorun çıkarmasın
    Cygnus Rs | CBF150 | RRaptor | CBF150 | GT250 |...

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı muratcan7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kalite farkını kullananlar yazsın ama benim bildiğim kadarıyla bir farkı yok. Bir ara kaynak yerleri ile ilgili efsaneler ortaya atılmıştı..Ama yeni kasaların daha iyi olduğunu söyleyebilirim. ST yazması dışında. Kanuni'nin fahiş yedek parça fiyatlandırmaları dışında. Makina hyosung. Sadece depo üzerine st kanuni yazılıyor. 2011 modellerinde yine hyosung yazacağı konuşuluyordu. Ama onların fiyatları ne olur bilemem.

ST olduktan sonra gelen makinalar enjeksiyonlu. Egzantrik zinciri ile ilgili bir takım iyileştirmeler yapıldığını duydum. Bir kaç ufak tefek değişiklik var. Dijital göstergeler var. Yol bilgisayarı dediği en fazla mevcut benzinle kaç km yapabilirsin olabilir. Onun bile olduğunu sanmıyorum. Diğerleri yağ basıncını gösteren ışık olabilir. 7900 e görmüştüm ben. Bunu 7200 e alabiliyorsan kaçırma ama iyice sağına soluna bak.

Bir sıkıntı çıkarmaz sana. Ne çıkarsada halledilmeyecek çok baş ağrıtacak şeyler olmaz. Sen makinana düzgün bak o da sana sorun çıkarmasın
    eyvallah dayı yardımların için tşkr ederim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Konuyu açarken mondialden bıktım , kronik sorunları olmayan , başıma iş açmıyacak bir motor istiyorum demişsin ama sonuçta sorunlu bir motora karar vermişsin.Bu hyosunglar en çok şikayet edilen motorların başında gelir.Benden uyarması.

Motosikleti
    Mondial MR250 DESTRO
    Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açarken mondialden bıktım , kronik sorunları olmayan , başıma iş açmıyacak bir motor istiyorum demişsin ama sonuçta sorunlu bir motora karar vermişsin.Bu hyosunglar en çok şikayet edilen motorların başında gelir.Benden uyarması.
    site genelinde senin yaptıgın yorumlara bakılacak olursa memnun oldugun ve sorunsuz bir makina göremedim

erdibasak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok...
    arkadaşlar, cbx 250 twister nasıl bu aralıkta?tavsiye eder misiniz?
    Ömrüm, hayatım... Başak'ımmm...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)