Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eksoz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    merhaba arkadaslar honda daylan icin neo vincimi nedir bu eksozu kullananlar nasil memnunmudur orcinal gibi

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Leo Vince 4Road. Dylancılar genellikle bunu tercih eder.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

gürültü kirliliğinden başka bir şey değil
    4 silindir olsa güzel bir melodi gibi olurdu.
    orjınal daha iyidir.

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    konuya msc atan arkadaslara tesekkur ederim yalniz okudugum msclarda orcinalin yenide taktirsan cabuk bozuldu soyleniyor ve fiyatya ucuk

bozulacak bir şey yapmaması lazım hondanın

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    valla yapmamasi lazim ama taktiranlar soyluyor henuz benim bir sikintim yok ama hic olmaz anlamida tasimiyor motorda eksoz motor gibi onemlidir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:33 ----------

eksozcu ercan duyan varmi motosiklet eksozcusu

BBelt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ukalalık yapmak istemem, yanlış anlamayın lütfen ama konu başlığı "eksoz" olunca tutamadım kendimi, düzeltme ihtiyacı hissettim. Doğru yazılışı "egzoz" şeklinde olmalı arkadaşlar...
    I'm all alone, I smoke my friends down to the filter...

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    ercan ustayı kartal sanayiden tanırım bir kaç kez işimi halletmişti sağolsun,kendini geliştiren bu işi severek yapan bir arkadaş tavsiye ederim.egzoz zevk meselesidir,zevk meselesi olunca fiyatta artıyor haliyle.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    4Road..Harika bi egzoz.Antalyadaki tüm dylanlarda var..Bu egzoz olmadan şahsen dylana binmem 0'ı 750 lira.

Alıntı kaptani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konuya msc atan arkadaslara tesekkur ederim yalniz okudugum msclarda orcinalin yenide taktirsan cabuk bozuldu soyleniyor ve fiyatya ucuk
    Do you know turkish?
    Şaka bir yana dylanda bende gördüm.Gerçekten tatlı bir sesi vardı.

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    ercan usta ekzoz da uretiyormus karbon filitreli o ekzozlardan daylana uyun olmazmi acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

arkadaşlar çogu arkadasin sorunu ekzoz oldugu için böyle bir konu açtim bu konuyla ilgili bu pahali çin motoru fiyatina ekzozlardan hariç sağlam altarnatifleri olan arkadaşlar varsa lütfen yazsin denenmiş hesapli ve perfonmasli

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    ercan usta ekzoz da uretiyormus karbon filitreli o ekzozlardan daylana uyun olmazmi acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

arkadaşlar çogu arkadasin sorunu ekzoz oldugu için böyle bir konu açtim bu konuyla ilgili bu pahali çin motoru fiyatina ekzozlardan hariç sağlam altarnatifleri olan arkadaşlar varsa lütfen yazsin denenmiş hesapli ve perfonmasli
    Dylana En iyi 4road gider..Başka egzoz takan görmedim bu motora zaten 4road dylanda dinlersen anlarsın parasını hakettiğini..2.el bulabilirsin uygun fiyata..

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    ikinci el nerden bulunur ve ne kadara kadar alinir ve saglamligi onemli

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    ikinci el nerden bulunur ve ne kadara kadar alinir ve saglamligi onemli
    Dostum burada 0'ı 750 lira..Bazı yerler kampanya yapıyormuş bazen 0'ının 500 civarına gittiğini duymuştum..Kapış kapışda satılıyor bu egzozlar çünkü cok kaliteli ve dylana uyumu süper..300 civarına temizini bulabilirsin Benden tavsiye maddi imkanın varsa mutlaka bu egzozdan al çok memnun kalırsın

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    verdigin bilgiler icin tesekkurler arkadasim bu kampanyalar nerelerde yapiliyor ve temiz uygun fiyatlara nerden bulurum 1 tanede ben almak isterim

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı BBelt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ukalalık yapmak istemem, yanlış anlamayın lütfen ama konu başlığı "eksoz" olunca tutamadım kendimi, düzeltme ihtiyacı hissettim. Doğru yazılışı "egzoz" şeklinde olmalı arkadaşlar...

Uploaded with ImageShack.us
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Motosikleti
    honda daylan 150cc ses
    bbelt arkadasim sonucta ha ekzoz ha eksos ikiside agizdan cikan soylem tarzina gore degisir amacim bende dahil ekzoz la ilgili bilgi paylasimi sonucta boyle bir sitenin amamacida bu degilmidir gozumuz gibi sevdigimiz motosikletlerimizin motor kadar önemli parcasi ekzoz la ilgili sikintilar oldumu bunu arkadaslar arasinda bilgi paylasimiyla en ucuz en perfonmasli bir sekilde bilgilenmek ben burdan bu onemli konuya bilgisiyle ve tecrubesiyle konuya katki saglayan arkadaslara bir kez daha tesekkur ederim ruzgariniz bol olsun kazasiz vede belasız

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)