Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Antalya/kalkanda meydana gelen kaza[Video]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kartalizma07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok kötü Allah hepimizi korusun
    Apachenin gücü adına GÜÇ bizde artık

durmak yok ZAM a devam vergi manyağı olduk...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Malesef kendi hatası, inşallah bir şey yoktur ,yada en azından ucuz atlatmış olmasını temenni ederim,arkadaşlar büyük araçlardan uzak durun , çünkü araçlar yüksek ,değil motoru altından uçak geçse göremezler aman diyim sağına soluna girmeyin
    7 Tepe Motosiklet Kulübü

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Koruma olduğu zaman 50 km ye kadar hızlardaki kazalarda hiçbir zarar görmezsiniz diye düşünen arkadaşlar vardı. Onlarada ibret olur umarım. HAngi koruma o tırın ağırlığına dayanabilir.
    Çok gereksiz bi şekilde düşmüş ve en olmadık anda en olmadık yerde.
    Hani tekere kalkıpta ne olucak canım kime ne zararı var diyenler vardı. Onlarada örnek olsun. Ne kadar ufak hatalar ne sonuçlar doğurabiliyor.
    Ecelde ağlarını örmüş sanki ve o anı bekliyormuş gibi.
    Kurtulmuş ise acil şifalar ölmüş ise Allah tan rahmet diliyorum.
    Tecrübeyi hiçe sayanlar ben kendimi bildikten sonra 600cc ile başlarım diyenler onlarada örnek olmalı. Küçücük bir hamle ile sağa dönebilirmiş.

Kaç kere bu gibi durumlarda benzinciye , Otoparka , durağa , sapağa girdiğimin sayısını bile unuttum.

SAPILACAK BİR YER VARSA MUTLAKA ORAYA SAPABİLİCEK BİRİLERİ DE OLUCAKTIR. UNUTMAYIN!!!
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En ürpertici kaza tiplerinden.
    www.motorumla.net

Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koruma olduğu zaman 50 km ye kadar hızlardaki kazalarda hiçbir zarar görmezsiniz diye düşünen arkadaşlar vardı. Onlarada ibret olur umarım. HAngi koruma o tırın ağırlığına dayanabilir.
    Çok gereksiz bi şekilde düşmüş ve en olmadık anda en olmadık yerde.
    Hani tekere kalkıpta ne olucak canım kime ne zararı var diyenler vardı. Onlarada örnek olsun. Ne kadar ufak hatalar ne sonuçlar doğurabiliyor.
    Ecelde ağlarını örmüş sanki ve o anı bekliyormuş gibi.
    Kurtulmuş ise acil şifalar ölmüş ise Allah tan rahmet diliyorum.
    Tecrübeyi hiçe sayanlar ben kendimi bildikten sonra 600cc ile başlarım diyenler onlarada örnek olmalı. Küçücük bir hamle ile sağa dönebilirmiş.

Kaç kere bu gibi durumlarda benzinciye , Otoparka , durağa , sapağa girdiğimin sayısını bile unuttum.

SAPILACAK BİR YER VARSA MUTLAKA ORAYA SAPABİLİCEK BİRİLERİ DE OLUCAKTIR. UNUTMAYIN!!!
    +1
    doğru söze ne hacet

GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim anlayabildiğim kadarıyla adam tırcı ilk frene basıp durduğunda eziliyor ama adam yaşıyor. sonra 1 metre ileri kaydırıp adamı iyice tekerleklerin altına alıyor ve indikten sonra vatandaşların söylemesiyle tırı geri sürünce adamı tam eziyor Bu nasıl iştir Tırcı panikten iki lastigin arasında adam varken 2 metre geri sürüyor olucak iş değil.

İlk Kaza olduktan sonra tır hiç hareket etmese adam kurtulucaktı belkide. Yazık ya

Motosikletlide büyük hata var. Çok dikkatsiz geliyo ve panikten düşüyor. Gece gece çok kötü oldu bu

Çok feci bir kaza gerçekten.Benim hep aklımda olan şeydir.Büyük bir aracın tekerlekleri altında ezilip gitmek. Bu arkadaşın yaşadığını zannetmiyorum.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en korktuğum kaza tipi kamyonun-tırın altında kalmak.
    videodaki vatandaşın hayatta kaldığını sanmıyorum. ve görünüşe göre kendi hatası. zaman zaman benim ve bizim yaptığımız gibi kavşağa çok hızlı giriyor, tır sağa dönüncede panikleyip ön tekeri kilitliyor sanırım. sonrası ortada.
    tır solda durmalımıydı durmamalımıydı bilmiyorum ama sinyalini vermiş, dikkatli olsaymış keşke.
    ayrıca asıl büyük zararı veren durum ise tırı geri çekmesinden sonra oluyor, milletin tepkisinden adamın iyice ezildiği belli.
    Ne diyim, kask, koruma vs nin etki etmediği durumlardan biri işte. Allah hepimizi böyle durumlardan korusun.
    sana tamamen katılıyorum
    ama istediğin kadar koruman olsun o tekerin altından canlı kurtulamazsın mümkün değil
    arkadaş biz motosikleti gerçek anlamda sürmeye başladığımızda bize ilk öğretilen kesinlikle araçların sağından girmeyin di
    adamlar asla sağ aynaya bakmazlar sinek gibi yapışırsın aracın sağına
    bende herkese bunu öneriyorum arkadaşlar kesinlikle araçların sağından gitmeyin geç gidin gideceğiniz yere ölmekten iyidir
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o değilde insanlar olayı anlar anlamaz koşmaya başladılar.sanki istanbulda kaza olduğunda artık pek kimse umursamıyo gibime geliyo.tabi olayın büyüklüğüde farklı bi durum
    kurtulma şansının olduğunu sanmıyorum allah rahmet eylesin
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    hyundai 125
    bu kazada motorcu nun tek hatası,motoru ters yöne yatırması,buda hayatına maal olmuş,ALLAH dan umut kesilmez lakin görüntü sağ kaldığını pek işaret etmiyor,

gelelim tır şöferine

bu olayda tırcı %100 hatalı,sağa dönecek aracın yolun diğer şeridinde ne işi varorası karşı tarafa geçişler için,resmen kazaya davet çıkarmış,

tır uzun diye yolun diğer şeridin den dönecek diye bir kayde yok,o tır babaları gibi sağ şeritten döner,şöfer şöfer deyilmiş vesselam
    kadir 1973

MotorKafa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 1000 FA
    Motorcu arkadaş için gerçekten üzüldüm ama herkes tır şoförü için şöyle böyle demiş. Arkadaş adam orda kabak gibi duruyor ve seni görmeyeceğide aşikar... Sen o virajda o tırın dibine kadar giriyorsan, orada hata yapmamayı da bilmen lazım.
    Suçu sadece taksicilerde minibüsçülerde kamyoncularda değil birazda kendimizde arayalım.
    Arkadaşın ailesine sabır diliyorum...
    Motosikletli Kaplumbağa...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)