Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Trekker 100

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba Arkadaşlar 2.el ,kullanılmış ,Hurda peugeot trekker 100 Arıyorum Mt il grubunda açtım konuyu ama ılgılenen olmadı Almak isteyenlere de açtım ama ordada olmadı
    Elinde böle hurdaya cıkarmış kullanılmayan peugeot trekker 100ü olan varsa alabılırım motoru üstüme almak istiyorum yanlız kendı kaza yaptıgım motorumun alt motoru saglam oldugu ıcın ona nakil edicem elinde trekker 100 olan varsa mesaj atabilir mi?
    İyi geceler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ooo viraGOO
    Alıntı ByPaTr10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Arkadaşlar 2.el ,kullanılmış ,Hurda peugeot trekker 100 Arıyorum Mt il grubunda açtım konuyu ama ılgılenen olmadı Almak isteyenlere de açtım ama ordada olmadı
    Elinde böle hurdaya cıkarmış kullanılmayan peugeot trekker 100ü olan varsa alabılırım motoru üstüme almak istiyorum yanlız kendı kaza yaptıgım motorumun alt motoru saglam oldugu ıcın ona nakil edicem elinde trekker 100 olan varsa mesaj atabilir mi?
    İyi geceler..

gayet iyi durumda 2 tane var ama hurda değil gıcırında :D
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

ne kadar istiyosun ?

Motosikleti
    ooo viraGOO
    hocam motosikletler şahsıma ait değil ama bin lira civarına verirler sanırım aklında bi kuşku kalmasın 2 sini de biliyorum düzen ve titiz kullanılan aletler
    parça sıkıntısı olur parçası yok diye satıcam dediler bana bende burda senin başlığı görünce belki senin işini görür düşüncesiyle yazdım
    [B][COLOR="Red"]BİZ İNSANLARA MOTOSİKLETİ SEVDİRMEYE ÇALIŞIRKEN SAĞDA SOLDA GAZ ÇEKİP ! ARA SOKAKLARDA TEKER YAPARSANIZ!! ASLA ÖNYARGILARI YIKAMAYIZ ! BİLİNÇLİ SÜRÜCÜLER OLALIM VE MOTOSİKLET = ŞEYTAN İŞİ TABUSUNU HEPBİRLİKTE YIKALIM !! :queen:[/COLOR][/B]

bana bı tanesı lazım en ucuza ne kadar verır sorsana bı

hocam banda lazım bitane ama sağlam olması lazım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)