Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

2.el motorsiklet alımları???

Motovento
    REKLAM ALANI
    dkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 mavi istyor:)
    arkadaşlar size birkaç sorum olacak 2ci el motosklt alınca yetili servs yerine normal tamirciye göstersek sağlıklı olurmu yetkili servisler nekadar ücret alıyor bird 2 el motosklt satarken alıcı doğal olarak denemek istiyo o arada ya motru çalarsa ona nasıl bi çağre bulabiliriz

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cbr 125r - Hysoung 250R
    2.el motorsiklet satarken yanıma sürekli 2-3 motorsikletli arkadaş daha alıp test sürüşü yapacak arkadaşa eskortluk ettiriyorum. Dahada olmadı kapalı bir otoparkın içinde test sürüşü yaptırabilirsin.
    [B]Pırasanın piştiği günlerde masada 3 kişi olurduk çocukken. ben, annem bir de oklavası.[/B]

Motosikleti
    Suzuki GS500 K4
    Dostum yetkili servislerin birçoğu düzenbazdır. Bu konuda sana tarafsız yönlendirme yapacak kişi yok denecek kadar az. Sen kendin yakından tanıdığın bildiğin her zaman çalıştığın bir ustan veya uzman bir arkadaşın varsa, ancak o zaman sana güvenebilirsin. Onun dışında herkes elinden geldiğince yol göstermeye çalışır ama kim ne kadar anlıyor, kim ne kadar dürüst? 2. el piyasası malesef kurtlar sofrası bizim memlekette...

Motosikleti
    Alıntı BiZO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2.el motorsiklet satarken yanıma sürekli 2-3 motorsikletli arkadaş daha alıp test sürüşü yapacak arkadaşa eskortluk ettiriyorum. Dahada olmadı kapalı bir otoparkın içinde test sürüşü yaptırabilirsin.
    arkadaş bulamaki:S otoparkda güvenli değil sanki sonuçda direk kaçırabilir ordanda:/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

Alıntı SerhatSahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum yetkili servislerin birçoğu düzenbazdır. Bu konuda sana tarafsız yönlendirme yapacak kişi yok denecek kadar az. Sen kendin yakından tanıdığın bildiğin her zaman çalıştığın bir ustan veya uzman bir arkadaşın varsa, ancak o zaman sana güvenebilirsin. Onun dışında herkes elinden geldiğince yol göstermeye çalışır ama kim ne kadar anlıyor, kim ne kadar dürüst? 2. el piyasası malesef kurtlar sofrası bizim memlekette...
    güvenebilceğim yetkili servis yokmuki peki ücret olarak nekadr alıyorlar

Motosikleti
    Alıntı dkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaş bulamaki:S otoparkda güvenli değil sanki sonuçda direk kaçırabilir ordanda:/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:40 ----------

güvenebilceğim yetkili servis yokmuki peki ücret olarak nekadr alıyorlar
    ??????

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:49 ----------

hiçmi 2.el alıp satan yok herkz sıfırmı alıyo:S

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)