Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Suzuki Gs 500'ü Gs 500 F yapmak

Motovento
    REKLAM ALANI
    SmirnouF - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tekirdağ - Çerkezköy & Kırklareli - Pınarhisar
    Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    arkadaşlar bildiğiniz üzere gs 500 f modeli türkiyede satılmayan bi model , peki standart bir gs 500'e grenaj döktürüp F'e çevrilme imkanı varmı sizce ?
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    sinan bence olmaz diye birşey yoktur....

maliyeti ne çıkar bir ön araştırma yapmak lazım
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    ebaydan yan sanayi 500f grenajlarını alıp takabılırsın. Daha uygun ve daha güzel olur.
    600rr 1000rr gibi motorlar için komple grenajlar cok uygun fıyatlara gordum . Mutlaka 500f içinde vardır
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Ne acaip adamlarsınız.... Harf takıntınızı anlamanın imkanı yok....
    GS500T yap bence.....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinan bence olmaz diye birşey yoktur....

maliyeti ne çıkar bir ön araştırma yapmak lazım
    abi acaba döktürme grenaj yapılsa maliyet ne çıkar ? bana özellikle bu lazım
    Alıntı acayüp adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ebaydan yan sanayi 500f grenajlarını alıp takabılırsın. Daha uygun ve daha güzel olur.
    600rr 1000rr gibi motorlar için komple grenajlar cok uygun fıyatlara gordum . Mutlaka 500f içinde vardır
    kafa , 2 yan ve far toplam 450-500 dolar çıkıyor ebay'da

Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne acaip adamlarsınız.... Harf takıntınızı anlamanın imkanı yok....
    GS500T yap bence.....
    yeni bi çığır açmak istiyorum abi , doğan görünümlü şahin efsanesini yeniden canlandırıcam F görünümlü GS
    Bir Afrika Atasözü; Sular yükselince, balıklar karıncaları yer.Sular çekilince de karıncalar balıkları yer .Kimse bugünkü üstünlügüne ve gücüne güvenmemelidir. Çünkü kimin kimi yiyecegine “suyun akışı" karar verir. - Drift Religion

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bir dönem çok uğraştım, araştırdım.
    türkiyede en baba grenajcılarla bile görüştüm, ama türkiyede olmadığı için kalıbı yok
    başka marka uymuor.
    ebay'dan getirtebilirsin ama aliyeti yüksk olduğundan gümrük problemi doğabilir.
    ebay için zeda3000 ile görüş. o çok çeşitli parça getirtiyordu, yardımcı olabilir.

bir de oradan gelen grenaj parçalarının bağlantı demir ve vidalarına da dikkat et.
    yalnız, en önemli husu olan hava soğutmalı olan gs500'e grenaj tavsiye etmeyen kaliteli bir ustam da vardı.
    bu sitede gsinanç( gs500 topiğinde sıkça yazar) var, sahibinden de ilan koymuş, geçenlerde gördüm. yağ radyatör kiti takmıştı gs500 e.
    bir danış bakalım
    onca araştırmamaın sonucu da bu. bir gelişme olursa haber et, en bir gs500 daha alayım hocam ;)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    ne bulursam gezerim xD
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir dönem çok uğraştım, araştırdım.
    türkiyede en baba grenajcılarla bile görüştüm, ama türkiyede olmadığı için kalıbı yok
    başka marka uymuor.
    ebay'dan getirtebilirsin ama aliyeti yüksk olduğundan gümrük problemi doğabilir.
    ebay için zeda3000 ile görüş. o çok çeşitli parça getirtiyordu, yardımcı olabilir.

bir de oradan gelen grenaj parçalarının bağlantı demir ve vidalarına da dikkat et.
    yalnız, en önemli husu olan hava soğutmalı olan gs500'e grenaj tavsiye etmeyen kaliteli bir ustam da vardı.
    bu sitede gsinanç( gs500 topiğinde sıkça yazar) var, sahibinden de ilan koymuş, geçenlerde gördüm. yağ radyatör kiti takmıştı gs500 e.
    bir danış bakalım
    onca araştırmamaın sonucu da bu. bir gelişme olursa haber et, en bir gs500 daha alayım hocam ;)
    abi gerçekten çok sağol bilgiler için , gerçekten çok işime yarıyacak bu bilgiler . özellikle kalıp olmadığı için grenaj dökülemiyo olması sorunumun cevabıydı ayrıca dediğiniz kişilerle en yakın zamanda iletişime geçicem , bi gelişme olursada yazarım buraya

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)