Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motorsiklet kaskoları ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    hangi firma yapıyor???? kaça yapıyor??? Bilen varmı....???
    Çoğu firma hiç yapmıyor yada fahiş fiyatlar istiyor ???
    Hiç yaptırmasak dahamı iyi acaba??? piaccio skp 150 için 400 ytl normalmiki???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ylmzzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Z800
    motorunun değeri ne kadar arkadaşım ona göre yaptır yaptıracaksan?
    Korkarak yaşıyorsan yalnızca hayatı seyredersin

orfoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650 gs
    ben motorun kaskosunu isviçre sigortaya yaptırttım,moto-kasko adlı poliçesi her türlü zararı karşılıyor ve hırsızlık teminatı için kilitli veya garajda muhafaza şartı aramıyor. Bir acentasına danışmanda yarar var derim...

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    Orfoz Ne Kadara Yapiliyor Ben Sadece Hirsizliga Karsi Yaptirmak Istiyom Kilitli Yerde Muhafaza Ediyorum..nekadarki

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    Maliyetleri nereden öğrenebiliriz?

tekirdağ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA 2011 T MAX 500
    demek bu sitede üyeler arasında motorcu bir sigorta mümessili yok galiba

orfoz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    f650 gs
    ben 650gs i herşey dahil aksesuarlariyla birlikte 950 ytl ye kasko ettirdim.burada bence önemli olan kafanın rahat etmesi. motoru binbir zorlukla alıyorsun zaten, sonra çalınacak ,birşey olacak diye tırsmaktansa biraz pahalı da olsa yaptırmanı tavsiye ederim. Bir çok sigorta şirketi risk fazla oldugu için kasko yapmıyor. bende isviçre sigortanın şu telefonu var = 0216 310 03 58

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    http://www.sairsigorta.com isviçre sigorta acentesi ve motosiklet kaskosu yapan ünlü bir yer olarak bilinir (ben tanışmadım ama)

Birde eğer devamlı olarak çalıştığınız bir sigorta şirketi varsa ama motosikelt kaskosu yapmıyorsa, özel müşteri statüsü ile yaparlar. (ben yaptırdım)
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

dönence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda shadow 2006
    bu konu ile ilgili daha önce topic açılmıştı. orda a dan z ye kadar bu konu konuşuldu. isterseniz o topici bulu oraya bi bakın
    SİYAH İNCİ -- Honda Shadow 750 cc
    bu dünya kimseye kalmaz hırsı bırak yaşamaya bak

yahuu ben ben1m peugeot 307 2004 model arabami bile axo oyak a bu sene 490 ytl kaskolattim :D adamlar scooterlara 500 ytl istiyorlar hauhauh

rider89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hussar125
    Scooterlara kasko yapılmıyo sanırm...Ben genel ve anadolu sigortaya sordum yapmıyoruz dediler
    0 Rh (+)
    06 - 09

nightwatcher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N

kasko hakkında bilgi + form

sair sigortaya mail attım sabah adamlar hemen döndüler. bana bir form yolladılar sonuçlansız sizlerle paylaşacağım. size boş formu ekleyim direk doldurup teklif alın.
    live to ride, ride to live

ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı orfoz adlı üyeden alıntı
    ben 650gs i herşey dahil aksesuarlariyla birlikte 950 ytl ye kasko ettirdim.burada bence önemli olan kafanın rahat etmesi. motoru binbir zorlukla alıyorsun zaten, sonra çalınacak ,birşey olacak diye tırsmaktansa biraz pahalı da olsa yaptırmanı tavsiye ederim. Bir çok sigorta şirketi risk fazla oldugu için kasko yapmıyor. bende isviçre sigortanın şu telefonu var = 0216 310 03 58
    ben dediğin numarayı arayıp cbr 125 için fiyat istedim ama 1.025,00 ytl fiyat verdiler çok değilmi arkadaşlar zaten motorun fıyatı 4.500,00 ytl.daha uygun kasko yapabılecek yerler yokmu

ÜYE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar Livinglegent arkadaşımızla konustum şimdi cbr 125 için kasko bedeli 707ytl ve bunu kredi kartına 6 taksit yapıyorlar peşin ödersenizde %5 indirim uygulanıyor.Sanırım Şair sigortadan çok daha uygun

KLEBER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha bws 100... WR 125 R
    benim ybr yi babam 260 milyona kasko yapmış.az önce sordum msn de bilginiz olsun babam sigortacı.bu arada kasko bedellerini ancak sigorta şirketlerinden ya da acentelerinden öğrenebilirsiniz kafalarına göre kimse rakam koyamaz bu rakamları devlet veriyo yani motorun markasını ve modelini girdiğinde otomatik olarak hem motorun değeri ortaya çıkıyo hemde kasko bedeli.
    MOTOSİKLET BİR TUTKUDUR...

Khutuck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2.5 yıl akbil, sonra CuBuF150, şimdi Fazer, az KTM
    AnadoluBank'a kredi sordum, kaskoyu bizim alaşmalı kuruluşumuz yaparsa aylık %1.24, başkası yaprsa %1.29 faiz uyguluyoruz dediler. Anlaşmalı kuruluşları neresi bilmiyorum, ama vaktim olunca aramayı planlıyorum.

kırmızı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben sigortacıyım yardımcı olurum

ozgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 lik jınlun
    slm ben antalya motorizeden özgün yapı kredi sigorta acentesiyim diğer firmaları bilmiyorum ama yapı kredi de her motor kaskosun da belli muafiyetler vardır.yani rizikonun gerçekleşmesi halinde hasarın tümü ödenmez bu muhafiyetler de en aşağı 100 ytl olup araç ın değerine göre farklılık arz eder
    ayrıca hırsızlık teminatı yalnızca kapalı korunaklı motorrun kilit altında olması şartı ile geçerlidir park halindeki çalınmalar teminat dışıdır.
    ilgili arkadaşların bilgisine.
    özgün

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler