Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Tam anlamıyla dürüst güvenilir, kazıklamayan motor ustası arıyorum.(İSTANBUL)

Motovento
    REKLAM ALANI
    dasmehdix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250R'15
    Aranızda grenaj tamir ve boyamadan da iyi anlayan bir usta tavsiye edebilecek var mı?Mümkünse Avrupa yakasında olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    HAZZILHAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Boulevard M109R B.O.S.S.
    Alıntı dasmehdix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aranızda grenaj tamir ve boyamadan da iyi anlayan bir usta tavsiye edebilecek var mı?Mümkünse Avrupa yakasında olsun.
    Sefaköy'de İstanbul Aydın Üniversitesi taraflarında İrfan Usta vardı. Gayet iyidir bu konuda. Telefonu: 0532 361 87 30

Hata bu forumda bir arkadaş X-Max karenajlarını tamir ettirmişti orada.
    dasmehdix bunu beğendi.
    Road never ends but life does. Ride to live, live to ride.

Zippo's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 600F ABS
    Alıntı dasmehdix adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Atasehir tarafi seref usta
    +90 555 662 91 91

Komple 2 motor boyattim, ozellike 2006 kasa 600f stickerler dahi cogu yerden aldigim fiyattan daha uygun ve kusurduz boyadi.Fabrikasyondan daha iyi neredeyse.Cok kirik bi abimiz boya konusunda tanimayan azdir.Olmayacak grenahi tamir eder.yzf r125 i komple 400-500 lira gibi bi rakama boyatmistim ( 20 parcaya yakin grenaj ) 600f komple grenaj tamir boya sticker dahil 900 ₺
    dasmehdix bunu beğendi.

Motosikleti
    Peugeot 103
    Vale Moto'yu öneriyorum.

konu takip.

ryangt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Valla ilk olarak düşük fiyat ustaya iki kere dikkat et. Bana verdiği fiyatı kendi defterine yazdırdım , defterin resmini çektim ,170 TL yerine inatla 250 dedi, "defterde yazıyor" dedim "bende yok yazmıyor" dedi. Resmi gösterdim "bu yazi benim yazim değil" dedi.

Merto54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R125 / Yamaha X-Max 250 ABS
    Her yeri bilmiyorum,ama Anadolu yakasında doğru düzgün Yamaha ustası bulamadım,yok yani. Motorları ben Adapazarına götürüyorum kendi ustama,işinin ehli,uygun fiyatlı oluyor. İstanbul’a dışarıdan gelen biri olarak yorumum şu; ipini koparan her sektörde bayiilik açmış,ipin ucu kaçmış. Bilen,bilmeyen herkesin bir dalda bayiisi var.

Herkese selamlar, konuyu hortlatıyorum ama demek ki bu zamanda da hala benim gibi arayış içinde olanlar varmış.

Varadero için İstanbul anadolu yakasında büyük motorlara bakan, anlayan, fiyatları önemli değil, işinin ehli, gerçekten kaliteli usta tavsiyeleriniz varsa almak isterim. İlgisi alakası olsun, dükkana girince bi selam versin, telefon açınca cevap versin, bir de motoru adam gibi yapsın yeter =) Zaten bunları yapınca mükemmel olunuyor. Hem düzenli bakım, hemde çeşitli aksesuar montajları için böyle bir tavsiyeye ihtiyacım var. Bu usta milletinin telefona bakmama, mesajlara cevap vermeme olayına uyuz oluyorum. O yüzden de bu kriterlerde bir vatandaş var mı yok mu merak ediyorum.

Bilen gören tecrübe eden varsa şimdiden teşekkürler.

Alıntı kptkagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar, konuyu hortlatıyorum ama demek ki bu zamanda da hala benim gibi arayış içinde olanlar varmış.

Varadero için İstanbul anadolu yakasında büyük motorlara bakan, anlayan, fiyatları önemli değil, işinin ehli, gerçekten kaliteli usta tavsiyeleriniz varsa almak isterim. İlgisi alakası olsun, dükkana girince bi selam versin, telefon açınca cevap versin, bir de motoru adam gibi yapsın yeter =) Zaten bunları yapınca mükemmel olunuyor. Hem düzenli bakım, hemde çeşitli aksesuar montajları için böyle bir tavsiyeye ihtiyacım var. Bu usta milletinin telefona bakmama, mesajlara cevap vermeme olayına uyuz oluyorum. O yüzden de bu kriterlerde bir vatandaş var mı yok mu merak ediyorum.

Sevgili kptkagan,

Önerim: orta halli bir lokma takımı, alyan takımı, birkaç boy düz ve yıldız tornavida bir de multimetre alıp kendin yapıyorsun motorunu.

En mantıklısı bu. İstanbul'da "meşhur" denilen, "motor doktoru" denilen bir sürü insana gittim, hepsi kazıklama peşinde.

Şimdi kafam rahat.
    kptkagan bunu beğendi.

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    Alıntı kptkagan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ataşehir Motopeak öneririm. Büyük cc Ducati ve Triumph'lara bakıyor genelde.

Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ataşehir Motopeak öneririm. Büyük cc Ducati ve Triumph'lara bakıyor genelde.
    Değerlendirebilirim, evet. Bir gidip bakmakta fayda var. Teşekkürler

HerveauX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07 2021
    Kazıklamayan usta yoktur, kazıklanAmayan motosiklet kullanıcısı vardır.
    1-) Yağ ve yağ filtresi değişecekse garajda 15 20 dakikanızı alır gerekli bilgiler kullanım kitapçığında ya da youtube da bolca var .
    2-) Ustaya gidilmesi zorunlu mekanik bir problemse 3 4 yeri arayıp telefonla fiyat alınır.
    3-) Sarf malzeme ustadan alınmaz ustalar %30 35 50 kar koymadan sarf malzeme satmaz.
    4-) Telefonla fiyat alındıysa yerine gidince teyit edilir, fiyat konuşmadan motora anahtar vurdurtulmaz adam işlemi yapıp motoru teslim ediyor ve o esnada fiyat konuşuyorsanız kazıklandınız demektir.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)