Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Honda mı Yamaha mı? İşte Bütün Mesele Bu!

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlıktaki ikilemdeyim, Honda alsam/beklesem mi? Yamaha gibi kendini kanıtlamış, Everest'e bile çıkmış , yedek parçası bakkaldaki goflet gibi bulunan bir motosikleti mi altıma çeksem? Benim canavarı satalı 7 ay olmuş, herkesin başındaki bahar motosiklet vurgunluğu başıma da vurmuşken, ayağımı yerden kesecek, demir kafesi park edip mahkum edecek bir motosiklet lazım.. Motor teknolojisinden de pek anlamam, yeni kasaların aralarındaki farkı hiç bilmem, gönlüm Yamaha'dan yana ama ey forum ne alayım söyle bana!

arkadaşım kuyuya bir taş attın sonra kaçtın...ne alıyon baham söle...

ben seni bilirim...kıl bi adamsın...gider uyduruk bişey alırsın...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GP500-1st - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyiki bu segmentte Suzuki ve Kawasiki nin modeli yok!

Topu topu iki motor var işin içinden çıkamadık.. Diğer türlü 3. Dünya harbi çıkması olası gibime geliyo

Honda fena darbe aldı bu topikle Bence topik silinsin

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Mete sana birşey diyeyim; al birini vur ötekine, benimki biraz çaresizlik yoksa Hyosung'un bile tadını vermeyecekler biliyorum. Ama işte var bir sıfır hastalığı yoksa klr250 de bakmıyor değilim ilanlarda...

Bu arada evi tuttum, Hacıosman'da metro durağına yakın, az yokuşu var tek kusuru o!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosikleti
    Mete sana birşey diyeyim; al birini vur ötekine, benimki biraz çaresizlik yoksa Hyosung'un bile tadını vermeyecekler biliyorum. Ama işte var bir sıfır hastalığı yoksa klr250 de bakmıyor değilim ilanlarda...

Bu arada evi tuttum, Hacıosman'da metro durağına yakın, az yokuşu var tek kusuru o!

bilirim seni yaparsın bi afacanlık gider Husaberg falan alırsın...

özelimizi ne paylaşıyon siteyle yavrucum ya...kaç para kiran...bana yakınsın gelem bi ara şantiyeyi denetlemeye...ama motorsuz kişilerle ahbaplığım pek yok...sen motör al sonra gelirim ben...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

GP500-1st

Motosikleti: CBR is back!!!

Bugün, 19:15
    İyiki bu segmentte Suzuki ve Kawasiki nin modeli yok!

Topu topu iki motor var işin içinden çıkamadık.. Diğer türlü 3. Dünya harbi çıkması olası gibime geliyo

Honda fena darbe aldı bu topikle Bence topik silinsin

Kaynak: http://www.motosiklet.net/forum/moto...#ixzz1IxrkuURP
    Kullanıcıların sesine kulak vermeyen bir marka olsa olsa DARBELİMARKA olur Senki vetec i vfr yi üreten firmasın,yağ yakan çevre kirleten bir model hiç yakışıyor mu????.Bi sekmanı silindire uyduramadın gitti.Kaçtane motorsikleti T.C piyasasına soktun ve emisyonlardan takılıp yurda giriş yasağı yedi.Tamam nerdeyse kafaya oynuyorsun ama vefasızlık yapma.Bu halk seni baş tacıda eder ettiki,hakedersen rezilde eder azkaldı.Herzaman şunu derim:Hak edene hak ettiğini o an vereceksin.Atalarımız bunu ''Emeğin karşılığını alın teri kurumadan'' demiş .

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ybr cok güzel bence honda al

Motosikleti
    41 numara olan ayakkabılarım

slm

şehir içinde kullanmayı düşünüyorsan ybr - şehiler arası için de cbf ' yi tavsiye ederim . aklıma gelmişken şunu da belirteyim , uzun yolculuklar ybr ile daha zor geçiyor fakat cbf ayrı bir keyif veriyor . sonuç olarak her iki model de iyi bir tercih olup , benim şahsi seçimim cbf ten yana .
    ::puro::

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bilirim seni yaparsın bi afacanlık gider Husaberg falan alırsın...

özelimizi ne paylaşıyon siteyle yavrucum ya...kaç para kiran...bana yakınsın gelem bi ara şantiyeyi denetlemeye...ama motorsuz kişilerle ahbaplığım pek yok...sen motör al sonra gelirim ben...
    Yok yok o hataya bir daha zor düşerim, ülkemizde motoru alırken satmayı düşünmek farz olduğu için Kore, Çin vs. uzak duracağımı acı içinde öğrendim. Biliyorsun benim Hyosung'u satana kadar göbeğim çatladı..

Gizlimiz saklımız mı var siteden Metecan, hepsi birer kardeşimiz-abimiz-ablamız..

Kiramı denetlemeye geldiğinde konuşuruz, motorumu da en kısa sürüde almayı düşünüyorum.

Şimdi buradaki çatışma ve beni tanıyanların bu iki motorda sana göre değil demesini müteakip yönümü yüksek hacimli endurolara çevirdiğimi duyurmak istiyorum. Hatta bir tane temiz drz400sm, bir tane de klr650 var, dur bakalım ne alacağız!
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Enduro istiyon madem al bi tane nx4 falcon.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

Şimdi buradaki çatışma ve beni tanıyanların bu iki motorda sana göre değil demesini müteakip yönümü yüksek hacimli endurolara çevirdiğimi duyurmak istiyorum. Hatta bir tane temiz drz400sm, bir tane de klr650 var, dur bakalım ne alacağız!
    He ayildin demek.
    Dur ben üstüme hafif biseyler alip geliyorum. Sonra modelleri konusuruz.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ilk SAYFADA BABAÇİ abimiz 25 cc bir artısı omaz diyor du o zaman benin mondi ybr ile aynı ybr de cbf le aynı ne oldu şimdi benim mondi cbf le aynı ya geldi bu mantıkla
    Senin mondi ybr ile aynı ?
    HONDA

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk sayfayı okumadınız umarım
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bütün sayfaları okudum senin ne demek istediğini anlamadım.
    HONDA

Alıntı AmonRA34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enduro istiyon madem al bi tane nx4 falcon.
    Nx4 falcon rahmetli Kemal'in (Achille) ben tanıdığım zamanki motoruydu. Onunla kaza yapmadı ama yolda bir falcon gördüğümde aklıma hemen geliyor, alırsam aklımdan çıkmaz kötü olurum, o yüzden özellikle istemiyorum..

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    He ayildin demek.
    Dur ben üstüme hafif biseyler alip geliyorum. Sonra modelleri konusuruz.
    Bekliyorum canım!
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    KLR 650 diyorum kardes.
    Dzr ye enduro demek için çok iyi niyeti saf bir anadolu çocugu olmak lazim.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birisi 25cc'den bir şey farketmez demiş. Arkadaş da abartıp o zaman 100cc ile 125cc, 125cc ile 150 cc aynı o zaman 100cc ile 150 cc aynıdır demiş Ben öyle anladım en azından.

Sen de bütün forumu birbirine kattın, şimdi almıyorum diyorsun

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KLR 650 diyorum kardes.
    Dzr ye enduro demek için çok iyi niyeti saf bir anadolu çocugu olmak lazim.
    Doğrudur benim bahsettiğim sm supermoto olanı, onun birde s modeli var jant, lastikler değişik!

Ayvalık'ta satılık bir tane klr var, yalnız bizim müritlere daha motorun sicilini soramadım..

Alıntı Slayerrr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen de bütün forumu birbirine kattın, şimdi almıyorum diyorsun
    Forumun birbirine katılacağı varmış benim konu bahane olmuştur. ;)
    Mustafa Kemal ATATÜRK

salih425 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    yamaha nın tip daha güzel ama honda derim

Motosikleti
    Yok yok o hataya bir daha zor düşerim, ülkemizde motoru alırken satmayı düşünmek farz olduğu için Kore, Çin vs. uzak duracağımı acı içinde öğrendim. Biliyorsun benim Hyosung'u satana kadar göbeğim çatladı..

Gizlimiz saklımız mı var siteden Metecan, hepsi birer kardeşimiz-abimiz-ablamız..

Kiramı denetlemeye geldiğinde konuşuruz, motorumu da en kısa sürüde almayı düşünüyorum.

aga ne istediğini bilmiyosun sen...ha akıllıca adımlar atarsın o konuda güvenim tam ama hyo gibi yan basıcan çamura yine...fantazi işlere girme...kısa mesafeler için kullanıcan en sağlamı ybr...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga ne istediğini bilmiyosun sen...ha akıllıca adımlar atarsın o konuda güvenim tam ama hyo gibi yan basıcan çamura yine...fantazi işlere girme...kısa mesafeler için kullanıcan en sağlamı ybr...
    Hiç yakıştıramadım.CBF dururken YBR de ne ola ki?Hem adamın gönlü enduroya kaymış biraz.CBF'de enduroya çok yatkın bi motor.YBR ön kaldıran gençlerin cadde motoru

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 34567 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)