Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

otobus ve motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI
    man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Arkadaslar bodrumdan istanbula gidicem persembe gunu fakat otobusle goturmek istiyorum.bu konu hakkinda bilgisi olan var mi? hangi firma alir kaca alir? alir mi ? neye dikkat etmeliyim.yardimci olursaniz sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence hiç sağlıklı bir düşünce değil motoru yan yatıracaklardır kaldırırken indirirken sıkıntı üstüne çantada atarlar bence sağlıklı bir düşünce değil hocam ama motorunuz uzun yol için sağlam yolu da gözünüz kesiyorsa binin motorunuza gidin
    fazla para alacaklarını düşünüyorum

Motosikleti
    yamaha r 6
    bencede arkadaşa katılıyorum binerekte gelsen maliyeti aynı olur eminim motorunu çok seviyosan binde gel hacım saygılar..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:42 ----------

Tanıdık bi muavin ayarlarsan 50 liraya bu işi yapar
    :bounce: Efendi olcaksn Efendilik herzaman iyi prim yapar bak Yüzüklern Efendisine nasıl gişe yaptı Olay yüzüktemi ? Hayır efendilikte:bounce:

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    motorda ufak bi sorun var o yuzden istanbula goturuyorum.donuste surerek gelicem zaten ama goturmesi sorun :S

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşlar motosiklet otobüs bagajında yan yatırılıp taşınmaz. yan ayak üzerinde tutulur, ip ve gergi lastikleriyle bagaj içi kancalara sıkı bi şekilde sabitlenir. tabi bunu yapacak kişinin tecrübeli olması önemlidir.
    geçen ay istanbuldan ankaraya 1000rr 'ı bu şekilde 100 tl ödeyerek getirdi arkadaşım.
    ankaradan karşıladık pırıl pırıl indirdik motoru.
    eğer düzgün bağlandıysa milim kıpırdamaz.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar motosiklet otobüs bagajında yan yatırılıp taşınmaz. yan ayak üzerinde tutulur, ip ve gergi lastikleriyle bagaj içi kancalara sıkı bi şekilde sabitlenir. tabi bunu yapacak kişinin tecrübeli olması önemlidir.
    geçen ay istanbuldan ankaraya 1000rr 'ı bu şekilde 100 tl ödeyerek getirdi arkadaşım.
    ankaradan karşıladık pırıl pırıl indirdik motoru.
    eğer düzgün bağlandıysa milim kıpırdamaz.
    hangi firmaydi acaba hatirliyomusunuz? cunku kimi arasam yasak diyor :S

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi firmaydi acaba hatirliyomusunuz? cunku kimi arasam yasak diyor :S
    firmayı hatırlamıyorum ama bu o kadar çok kullanılan bi metod ki. özellikle bu işin ticaretiyle uğraşan insanlar devamlı otobüs bagajında naklederler. evet teoride yasak içinde benzin olduğu için ama muavin ok. dedikten sonra sorun olmuyo malum.
    bence telefon etmeyin motorla birlikte gidin hareket saatinden yarım saat önce birebir konuşun, yolcu yoğunlaşmadan yükleyin motorunuzu derim. telefonda yasak alamayız demelerini çok gözönüne almayın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

BWSTÜRK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Bws
    metro turizm hertürlü götürür yanlız travegolardan başkasının bagajına motosiklet sığmaz kaptanla hemen konusma ben izmirden karabüge 12 saatlik yol 100 tl verdim kaptanla konusmakla hata yaptım orada ayakçılar vardım 50 60 tl ver her türlü getirirsin zaten bagaj hakkın var ;)

MOTOSİKLETİ DİK ŞEKİLDE ALDIR YATMASINA GEREK YOK DİK ŞEKİLDE BAGAJA SIĞIYOR
    Yamahaşk 😍

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ÇaPPıR..../XGJAO-200-8
    Kardeş milasda bayimiz mevcut oradan kargoya verdinmi İST anadolu yakası şubemiz samandıra yada avrupa yakası şubemiz avcılara motorunuz gelir 1 gün içinde firma adı EGE ULAŞIM KARGO ücretide oradaki sorumlulara sorarsanız öğrenebilirsiniz..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Arkadaşım aynı otobüse iki bilet fiyatına oluyor bildigim kadarıyla bu iş
    bir kendine bir motora,ama önceden bunu söylüyorsun ve araç perona gelmeden 1 saat kadar önce dışarıda yuklüyorsun motoru
    rahat rahat acelesiz baglıyorsun ve aynı otobüsle sende geliyorsun molaradada kontrol ediyorsun iş bitiyor
    15 gün evvel antalyadan getirmek için ilgilendim konuyla benim motor shadow olunca buyuk geldi yapamadım ama oluyor
    Kargoyu tavsiye etmem işi alana kadar heyşeye eyvallah derler
    teslimde şansın yoksa olan motoruna olur,ben antalyadan yuklerken kamyonun durumunu gördüm anında aldım motorumu geriye
    nakliye ambarlarından acele yuk arıyan yarım kasası dolu kamyonlar bulabilirsin kasanın diğer boş kısmına pazarlık eder aynı kamyonla sende gelirsin,ben yükledim uçak biletim olmasa kamyonla gelecektim fakat şansıma kamyon kapalı kasa ve orta boydu çiziksiz hallettim

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Arkadaşların da dediği gibi motosiklet otobüste yan taşınmaz, bagaj arası bölmelere sağlamlaştıralarak konulur. etrafı kartonla kapatılır..
    Bunun için firmayı değil otobüs şoförünü aramanız lazım.. Firmalar yasak der..
    Ben KONTUR'da çalışıyorum.. Bagaj koli, paket, çuval gibi gönderme işlerine yazıhaneler karışmaz.. Otobüs şoförüne 1 koltuk parası ile halledilebilir...
    Alanya'dan K.Maraşa geçenlerde 1 arkadaşım motosikletini gönderdi... Dediğim gibi şoför ile konuşulmalı, firma ile değil..
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motorun sıkıntısı nedir?

Salla otobüsü falan,yanlama kralı diyosun,mt-03 e biniyosun,otobüs motobüs neymiş...

Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı Ls_motard adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun sıkıntısı nedir?

Salla otobüsü falan,yanlama kralı diyosun,mt-03 e biniyosun,otobüs motobüs neymiş...
    mt 3 e degil ducati monster 696 ya biniyorum.sikintisi program attirmam gerekiyor beyine egsozlari degistirdigim icin.cihaz sadece istanbulda var ve istanbulda motorla gezmek istiyorum hava durumuna baktim gunesli gorunuyor haftasonu.onu da degerlendirmek istiyorum.oyle yani

Biner gidersin be dostum,alt tarafı biraz fakir kalır orijinal map ile.

Otobüse bindir indir derken biyerlerine zarar gelebilir makinanın.(fotoğrafta mt-03 gibi görünüyor.)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)