Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Halk-Benzin geliyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Halk ekmek, halk süt, halk bilmem ne...
    Alt tabaka ürünleri ha
    İkinci sınıf vatandaşa hizmet...
    Diğerleri elit ekmek, elit süt falan olsa gerek.
    Ucuz ürünlerde şu halk kelimesinin kullanılmasına hep uyuz olmuşumdur.

Yine dilin uzadı Levsy... !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    adı da halkpet olur. pompayı gerçek anlamda aracısız dübüre sokmak için yapılan dünyada eşi benzeri görülmemiş bir proje.

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Yapanlar bizden değil, kesin kötü birşeydir tu kakadır o zaman.

Biz neden böyle olduk
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

Motosikleti
    Regal Raptor DD150 E-2
    İlerde bunuda bi yabancıya satarlarsa hiç şaşırmam xd
    Yerli markalara devam kanmayın bu politikalara...
    [B][COLOR="Red"]34[/COLOR][/B] [B][COLOR="Red"]H[/COLOR][/B]oş [B][COLOR="Red"]G[/COLOR][/B]eldin [B][COLOR="Red"]3291[/COLOR][/B]

*Yeni motoruna isim arıyor:silent: [Önerilere Açığım]

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1 NİSAN ŞAKASI DEĞİLMİ BU
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Kocaeli İl Temsilcisi piyanist_irf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasakı versys,honda wın-go
    halk, kelimesini ucuz sütten ve bir takım bisküvi çikolota,markasından biliyorum ,sütü yarım yağlı oluyor ve çikolotaları evde aylarca dolapta duruyor benim çocuk bile anlıyor kalitesini öylece durup duruyor dolapta bu halk benzinde buna benzemesin sakın ( HALK ) kelimesi geçiyorsa bir yerde dikkat etmek lazım sayın halk

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

istanbullu arkaaşlara sesleniyorum

istanbulllu arkadaşlarım sürekli şikayet ediyordu yollar bozuk çukur dolu yeterince trafik ışığı yok levha yok diye. bakınız belediyeniz bu hizmetleri yaparken birde 20 milyar tlye bir hayal peşinde koşuyor. varsayalım bizim vergilerimizle kurdular bu istasyonları kime satacaklar ne kadara satacaklar. kesin belediye başkanının biricik oğlu vardır işsiz. belediye 20 milyara mal eder ona 1 milyona tl ye kiraya verir. ben istanbul da yaşıyor olsam belediye başkanına sayısız mail gönderirdim. kardeşim sen yolları düzelttin mi metro yatırımı yaptın mı. metroyu yapamadın başbakana atmadın mı. madem bu kadar paran var borcunu harcını ödedin mi. istanbul da trafik düzeni gelecek 20 yılı taşırmı. bunun için plan yaptın mı. imara açtığın yerlerde alt yapı çalışması yaptın mı. istanbul da olacak depremde herkezin dediği İstanbul'un yarısı yok olacak. bunla ilgili planın var mı? binalara teşvik verecek misin? yapılan yeni binalarda yeterince denetim yapıyor musun? sen önce belediye hizmetlerini yerine getir. vatandaşlarının trafikte geçirdiği her dakika senden sorulur. ben başbakanın yerinde olsam bu hayalperest adama dur derdim. sen metroyu yapamadın param yok diye bu para nereden çıktı diye?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Dün sabah Best fm e bağlandı toppbaş,aynı sorular soruldu kendisine ucuzmu olacak benzin falan filan
    Birsürü laf kalabalığından sonra dediki
    ne alaka biz benzini ucuzlatamayız rafineri çıkışı belli imkansız
    Yapacağımız sadece belediYE ye katlı saglamak
    yani yapılacak kar yada indirigandi varsa
    Oda bizim hakkımız

clemenze - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bafii Rullz

Motosikleti
    SYM XS 125 K
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Biz neden böyle olduk
    Aynen katılıyorum.... Eziklerin kronik hastalığı haline gelmiş bu tür konular...

Hele biri bişey yapsın, yaptığına yapacağına pişman olur... Deveye diken... misali...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:38 ----------

Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istanbulllu arkadaşlarım sürekli şikayet ediyordu yollar bozuk çukur dolu yeterince trafik ışığı yok levha yok diye. bakınız belediyeniz bu hizmetleri yaparken birde 20 milyar tlye bir hayal peşinde koşuyor. varsayalım bizim vergilerimizle kurdular bu istasyonları kime satacaklar ne kadara satacaklar. kesin belediye başkanının biricik oğlu vardır işsiz. belediye 20 milyara mal eder ona 1 milyona tl ye kiraya verir. ben istanbul da yaşıyor olsam belediye başkanına sayısız mail gönderirdim. kardeşim sen yolları düzelttin mi metro yatırımı yaptın mı. metroyu yapamadın başbakana atmadın mı. madem bu kadar paran var borcunu harcını ödedin mi. istanbul da trafik düzeni gelecek 20 yılı taşırmı. bunun için plan yaptın mı. imara açtığın yerlerde alt yapı çalışması yaptın mı. istanbul da olacak depremde herkezin dediği İstanbul'un yarısı yok olacak. bunla ilgili planın var mı? binalara teşvik verecek misin? yapılan yeni binalarda yeterince denetim yapıyor musun? sen önce belediye hizmetlerini yerine getir. vatandaşlarının trafikte geçirdiği her dakika senden sorulur. ben başbakanın yerinde olsam bu hayalperest adama dur derdim. sen metroyu yapamadın param yok diye bu para nereden çıktı diye?
    23 Nisan'a az kaldı O koltuğa sen oturmalısın, yoksa hakkın yenecek

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı Hisseci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen katılıyorum.... Eziklerin kronik hastalığı haline gelmiş bu tür konular...

Hele biri bişey yapsın, yaptığına yapacağına pişman olur... Deveye diken... misali...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:38 ----------

23 Nisan'a az kaldı O koltuğa sen oturmalısın, yoksa hakkın yenecek
    güzel di
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Alıntı aksoyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel di
    yahu halk adına yapılan bişey yok,sadece adı öyle
    kadir topbaş kendisi söyledi
    fiyat aynı fiyat
    sadece belediyeye gelir olsun diye özel sektöre olmaz denilen kıyak yerlerde istasyon açılacak
    tabi işin aslının bu olduğunu bilmeyenlerde gelecek seçimlerde oy oyy oyyy verecek
    olay budur
    gemiciklere 1 usd den mazot veriyorlar
    versinler bizede köylüyede görelim,normal olması gerekenin 3 katı fiyata sattıkları benzini uzaylılar kullanmıyor
    HALK dedikleri kullanıyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:07 ----------

Biz neden böyle olduk
    ne yapılmışki?????

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

keşke oturabilseydim

sevgili arkadaşlarım beni istanbul büyükşehir belediyesi başkanı seçerseniz siz motor severlere ayrı yol yapacağım avrupada ki gibi. merkeze giren arabalardan vergi alacağım motorlara beleş. herkesi ya metro ya motor diyeceğim. ama benım başkan aday adayı olabilmem için bile kişiliğimden kendi doğrularımdan dürüstlüğümden taviz vermem gerekiyor ben bunu yapmam. yalakalık yapmam. sırf benim partimden diye birilerine gerekli olamyan ihaleleri yapıp vermem. kardeşimde olsa binaya fazla kat çıkarsa ruhsat vermem. o katı yıktırtmadan halkı içine oturtmam. olan halka oluyor mut alıyo parasını gidiyor.
    gereksiz şirketler kurmam.
    söz sizde seçimde oylarınızı bekliyorum..

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    Alıntı drsteel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili arkadaşlarım beni istanbul büyükşehir belediyesi başkanı seçerseniz siz motor severlere ayrı yol yapacağım avrupada ki gibi. merkeze giren arabalardan vergi alacağım motorlara beleş. herkesi ya metro ya motor diyeceğim. ama benım başkan aday adayı olabilmem için bile kişiliğimden kendi doğrularımdan dürüstlüğümden taviz vermem gerekiyor ben bunu yapmam. yalakalık yapmam. sırf benim partimden diye birilerine gerekli olamyan ihaleleri yapıp vermem. kardeşimde olsa binaya fazla kat çıkarsa ruhsat vermem. o katı yıktırtmadan halkı içine oturtmam. olan halka oluyor mut alıyo parasını gidiyor.
    gereksiz şirketler kurmam.
    söz sizde seçimde oylarınızı bekliyorum..
    oyum senindir coo
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda

Biz neden böyle olduk
    Efendim, sizde buyrun, halk benzinin iyi taraflarini yazin,okuyalim.
    Maddeler halinde yazin ki anlasilir olsun.
    Evet
    madde 1:(burasi eyong tarafindan doldurulacaktir)
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,

Biz neden böyle olduk
    neyse şimdi darbeci olarak içeri alırlar durup dururken.. Siliyorum yazdıklarımı..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    adamlar yapar tabi ilk başta ekmeğe zam yap sonra fabrika aç ucuza sat yakında un şeker vs de çıkar nede olsa ellerinde herşey benzin diyolar ula benzine zam yapan kim ? petrol fırladı 1.20 ye çıktı sanıorım benzine zam geldi 2.5-3 tl gibi bişe oldu şimdi petrolin varil fiyatı 80 kuruşa düştü ama benzin 4 tl ye çıktı yemişim böyle işi milleti soy soğana çevir sonra kendi tekelinde kendi cebinin yararına yerler aç oğluna gemi al oğluna market zinciri aç holdink aç bu nasıl bir iştir ya ötv denilen zamazingo neden çıktı herkes iyi bilir geçici dendi noldu sonra baktı bu iş güzel salla kalsın. senin cebine sokacagıma o parayı 50 kurus fazla veririm. bu yazacağım bilimsel olarak denenmiş.kurbaga yı kaynar suya atın direk sudan çıkar çünkü canı yanar ama kurbagayı soğuk suya bırakın sonra yavas yavas altını açın su kaynayana kadar ölmüş olur çünkü hissetmez uyguladıkları politika aynen bu işte yavas yavas sindire sindire cepleri doldura doldura.... Yazık ya hakkaten yazık. sevgiler saygılar.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Şeytan dürtüyor sürekli.
    Yazdıklarımı geri siliyorum.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Yamaha Xmax 400
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şeytan dürtüyor sürekli.
    Yazdıklarımı geri siliyorum.
    yetmez ama öyle )

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neyse şimdi darbeci olarak içeri alırlar durup dururken.. Siliyorum yazdıklarımı..
    Yaptığın hareket, imzanla ne kadar uyumlu olmuş

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)