Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Macera Dolu Amerika :)

Motovento
    REKLAM ALANI
    priapi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F 650GS
    Mrb, orada bizdeki A2 ehliyet ile motor kiralayabiliyormuyuz? Arabada pasaport bilgileri ve sigorta yeterli oluyor idi. Motosiklet te de aynı uygulama mı var? Sertifika istiyorlar mı? Kiralama hakkında bilgi verirsen sevinirim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MK America - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Okyanus ötesine selamlar.
    MT'e hoş geldiniz.
    Selamlar, hoşbuldum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:59 ----------

Alıntı hello_moto adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurban, hoşgeldin.

Biz senin sesini duyabilecek miyiz VOA dinlersek ?
    Tabii. Her gün ya da gün aşırı radyoda en az bir haberim oluyor. TV'de de... Ama ben daha rahat dinleyin diye bloga koyuyorum işte

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

Alıntı kizilkurt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sitemize hoşgeldiniz umarım faydalı paylaşımlarınız bolca takip edilir, motor aşıklarının ufkunu açar Malesef maxi-scooter da olsa, 1000 cc lik scooter da olsa ısınamıyorum bu motosikletlere tarzım değil diyelim ata binme hissi vermeli bence motosiklet, atalarımızdan gelen bir gen olsa gerek araba dışındaki taşıtlarda ayaklarım önümde gitmeyi hiç sevmem
    Hepsi birer kişisel tercih meselesi, haklısınız. Sizin gibi düşünen binlerce motorcu var. Bir kez Africa Twin kullanmış birisi olarak çok değişik bir duygu olduğuna katılıyorum. Ama ben bu Burgman'ın konforunu, minimalist rahatlığını ve sesini çok seviyorum Umarım bu ufuk açma konusundaki dileğiniz tutar... Çabalıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:05 ----------

Alıntı mitmuallim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu siteyi yaklaşık on yıldır takip edrim, çok şey öğrendim, daha öğrenecek çok şeyde var bloğunuzun içeriğine bakmadan sık kullandıklarıma ekledim ki unutmayayım zira okyonus ötesinden de öğreneceğimiz şeyler mutlaka vardır,bir öğretmen bilgi ve deneyimlerini paylaşan her kşiye şükranı bir borç bilirim..
    vesselam..
    Desteğiniz için teşekkür ederim. Ayrıca blogdan da yorumunuzu esirgemediğiniz için de...
    Her türlü deneyim ve tecrübenize blogumun kapıları açık...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:07 ----------

Alıntı inci24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgelmissen oralarada iyi kar yağdı bu sene esas memleket nere
    İzmir

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:09 ----------

Alıntı bugay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İyi niyetli bi çalışma ama tutmaz bence Türklerin bu konuda yeterli kültüre sahip olması için daha çook çalışmak lazım zaten çoğunun mt.net gibi sitelerden haberi yok hatta internet diyince feysbuktan başka aklında bişey canlanmayan motorcu da az değil adamların hayatı kaymış bi kere :D bunları aşmak için bi nesil geçmesi gerekir yahu Çalışmalarınızda başarılar diliyorum inşallah faydasını görürüz
    Bugay, umarım haksız çıkarsın demek istiyorum Ama anlatmaya çalıştığın şeye hak vermemek de elde değil. Belki kimileri sadece Facebook sayfamı takip eder. Oradan kulaklarına su kaçırırız azıcık??? Yine de "inşallah faydasını görürüz" şeklindeki dileğine katılmayı tercih edip gerisini zaman bırakıyorum
    Bu konu başlığını da, blogu da yalnız bırakmayın

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı priapi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mrb, orada bizdeki A2 ehliyet ile motor kiralayabiliyormuyuz? Arabada pasaport bilgileri ve sigorta yeterli oluyor idi. Motosiklet te de aynı uygulama mı var? Sertifika istiyorlar mı? Kiralama hakkında bilgi verirsen sevinirim.
    Merhaba, aslında sorunuzun yanıtı eyaletlere göre değişiyor. Aslında pahalılığının dışında Maryland'da bana Türk ehliyetiyle kiralamaya yanaşan bir bayii bulmuştum. Bazen satıcının yaklaşımına göre de değişiyor. En güzeli hangi eyalete geliyorsanız gelmeden önce bir-iki yeri internetten gözünüze kestirip e-mail ya da telefonla yoklamak. Her eyaletin kanunları farklı olduğu için yaklaşımları da değişiyor. Blogda bu konuya değinen bir yazı da var:
    http://blogs.voanews.com/turkish/selin/

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Merhabalarrrrr....

Maceranın devamı blogda... Tembeller için "Selin'in Sesinden" hali de...

http://blogs.voanews.com/turkish/sel...-kurtarabilir/

Burada da konuşuruz ama bloga da yorum eklemeniz projenin ömrüne ömür katar

Merakla bekliyorum,

Motosikletli Kız (Genel blog adresi için tıklayın:http://blogs.voanews.com/turkish/selin/)

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    hoşgeldiniz!

honda cub lar ile ilgili araştırma ve yazılarınızıda bekliyoruz

özellikle 60' larda abd de yarattığı ilgi ve beğeni ile ilgili..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldiniz!

honda cub lar ile ilgili araştırma ve yazılarınızıda bekliyoruz

özellikle 60' larda abd de yarattığı ilgi ve beğeni ile ilgili..
    Tabii, neden olmasın?
    Öneriniz ve ilginiz için teşekkürler. Bloga da beklerim

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    sizde n ricam new york caddelerinden çekilmiş foto kareleri yayınlmanız mümkünsee hep merak etmişimdir...bu arada hoş geldiniz...
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sizde n ricam new york caddelerinden çekilmiş foto kareleri yayınlmanız mümkünsee hep merak etmişimdir...bu arada hoş geldiniz...
    Ah... Çok New York fotoğrafım var ama hiçbirinde motosikletli değilim :( Ya da bir tane bile motosiklet çekmiş değilim... Ama genel olarak da ilginizi çektiğini düşündüğüm için ara sıra blgda ve burada yayınlayabilirim, neden olmasın.
    Bloga sık sık takılın

mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Selam tembel değilim ama bu seslendirme olayı süpe olmuş ağzına sağlık
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam tembel değilim ama bu seslendirme olayı süpe olmuş ağzına sağlık
    Tembel lafını espri olsun diye kullanıyorum, dert etmeyin

Teşekkürler ayrıca

Motosikleti
    tabanway
    Merhaba,

takipçiniz olacağım,

ben 3 yıl kadar yaşadım d.c. de kensington maryland de

ı 96 te az yol yapmadım ileri geri :D

d.c. downtown da zeytinya ve bethestadaki levante türk rest.leri tavsiye ederim laf arasında birde rockville de her türlü türk ürününü bulabileceğiniz marketi yazayım :D

tekeriniz düz bassın
    AT, AVRAT, MOTOR...

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı TUNARIDE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba,

takipçiniz olacağım,

ben 3 yıl kadar yaşadım d.c. de kensington maryland de

ı 96 te az yol yapmadım ileri geri :D

d.c. downtown da zeytinya ve bethestadaki levante türk rest.leri tavsiye ederim laf arasında birde rockville de her türlü türk ürününü bulabileceğiniz marketi yazayım :D

tekeriniz düz bassın
    Çok naziksiniz Demek buralardaydınız. Ben işe yakınlığı gereği Maryland'cılardan değil Virginia'cılardan oldum 3 yılı devireceğim yakında.

Ben genelde I-95'le, I-395'te turluyorum

Dediğiniz tüm restaurantlara gittim Ama maalesef en çok özlediğim lahmacunu güzel yapanı bulamadım :( Aramaya ve beklemeye devam

Marketi de biliyorum. Neredeyse her ürünü bulabiliyor olmak süper gerçekten. Eti Cin mesela

Bloga da katkılarınızı beklerim.

Motosikleti
    tabanway
    Alıntı MK America adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok naziksiniz Demek buralardaydınız. Ben işe yakınlığı gereği Maryland'cılardan değil Virginia'cılardan oldum 3 yılı devireceğim yakında.

Ben genelde I-95'le, I-395'te turluyorum

Dediğiniz tüm restaurantlara gittim Ama maalesef en çok özlediğim lahmacunu güzel yapanı bulamadım :( Aramaya ve beklemeye devam

Marketi de biliyorum. Neredeyse her ürünü bulabiliyor olmak süper gerçekten. Eti Cin mesela

Bloga da katkılarınızı beklerim.
    arlington tayfa ... :D

ben baltimore a gidip geliyordum,

lahmacunu ben de bilemiyorum ama bethestada old george town road civarında böyle donuta a benzeyen bir tek katlı binada italyan rest. i var, salaş bir yer.. pizzaları ince lahmacun kıvamında kıtır. muhteşem. fiyatlarıda çok uygun. deneyin derim en azından bastırır

takipteyim, inşallah katkıda veririm
    AT, AVRAT, MOTOR...

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hosgeldiniz.

Washington cok kuru duzen bi sehir binalar,soguk havasi hic haz etmedigim yerlerden biri.

Motorcu adamin velinimeti gunestir, olmadiktan sonra en guzel motor benim olsun neyleyim.

Blogada goz aticam.
    We are many...

Motosikleti
    Yamaha R1
    Allah allah yollara bak! d 100 karayolu yok. maltepe kartal arası keşmekeş yok. önüne atlayan kamyon şoförü, gıcıklık olsun diye canına kasteden dört tekerlekliler yok. süper vallahi. ben sadece yollara takıldım. işte burada gaz açılır

Motosikleti
    tabanway
    Alıntı pc-kopat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allah yollara bak! d 100 karayolu yok. maltepe kartal arası keşmekeş yok. önüne atlayan kamyon şoförü, gıcıklık olsun diye canına kasteden dört tekerlekliler yok. süper vallahi. ben sadece yollara takıldım. işte burada gaz açılır
    polisin nereden bittiğini anlamazsın arkadna

öyle çevirmede ytok enseden yakalıyorlar :D
    AT, AVRAT, MOTOR...

Motosikleti
    Yamaha R1
    polisin nereden bittiğini anlamazsın arkadna

öyle çevirmede ytok enseden yakalıyorlar :D
    yok gaz açmak dediysek 300 yapmayacağız herhalde. sadece ikide bir önüme birisi fırlamadan sınırlarda gitmeyi kastettim.

Hyp33Rx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125 ~ 2005
    Hoşgeldin ablacım. Blog takipçilerinden olacağım bende mutlaka.

Amerika iyidir güzeldir ya.

Sınırlı hayallerim arasındadır, Texas'ın ortasında bi anayolda, tek başıma, ıpıssız bir çölde, altımda bir chopper'la rüzgarın estiği yere doğru gitmek.
    Camlar kırılıyor, çığlık atıyorsunuz. İnsanlar ölüyor, susuyorsunuz !

Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hosgeldiniz.

Washington cok kuru duzen bi sehir binalar,soguk havasi hic haz etmedigim yerlerden biri.

Motorcu adamin velinimeti gunestir, olmadiktan sonra en guzel motor benim olsun neyleyim.

Blogada goz aticam.
    Buna katılmamak elde değil! Londra gibi mübarek sürekli yağmur ya da aşırı soğuk :(

Ama ben İstanbul'da da kışları birkaç ay motoru garaja kaldırırdım. O yüzden çok şikayet etmemeye çalışıyorum.

Bloga sık sık girin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:36 ----------

Alıntı Hyp33Rx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hoşgeldin ablacım. Blog takipçilerinden olacağım bende mutlaka.

Amerika iyidir güzeldir ya.

Sınırlı hayallerim arasındadır, Texas'ın ortasında bi anayolda, tek başıma, ıpıssız bir çölde, altımda bir chopper'la rüzgarın estiği yere doğru gitmek.
    Aynı hayali kurmadım desem yalan olur Ama Burgman'ımla

Bloga da girin ama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:38 ----------

arlington tayfa ... :D

ben baltimore a gidip geliyordum,

lahmacunu ben de bilemiyorum ama bethestada old george town road civarında böyle donuta a benzeyen bir tek katlı binada italyan rest. i var, salaş bir yer.. pizzaları ince lahmacun kıvamında kıtır. muhteşem. fiyatlarıda çok uygun. deneyin derim en azından bastırır

takipteyim, inşallah katkıda veririm
    Ben de peynirli pide yerine 4 peynirli İtalyan pizzası yer oldum Hem Türk restaurantlarından ucuza satıyorlar hem de daha bol malzemeli.

Bloga beklerim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:40 ----------

Dün Türkiye ile saat farkından ancak sizde geceyarısı olduğunda yayınlayabildim blogu.

Bir kez daha hatırlatayım. Yeni sesli, sözlü Amerika macerası şu adreste:

http://blogs.voanews.com/turkish/selin/

Yorum/Comment butonu öykülerinizi bekler

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    size özelden bir mesaj atacağım az sonra...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler