Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kurye işi...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    İyi aşkamlar arkadaşlar.Ben 4 aydır pendik dominosta çalışıyorum.Ama artık insanlarla uğraşmaktan bıktım yok müdürüydü yok patronuydu iş olmadığı zaman öle millete çatmalar filan insanı bir süre sonra sıkıntıya sokuyor.O yüzdende bu işten acayip soğumuş durumdayım.Kendi motorum var Ybr 125 eğer sizlerinde yardımları olursa kurye işine başlamak istiyorum.

Bir kurye tanıdığom yok bu iş nasıl olur pek bilmiyorum ama istanbulu ve pizza işinde iyi olduğumu söyleyebilirim çok biliyorum 30 dakika garantisi olduğu halde 2 sipariş birden aldığımı. O yüzden öğrenmek istediğim kazanç nasıldır?şimdiki işimde 750 +bahşiş çalışıyorum .Kurye işinde dahamı az olur? şirket motorumu yoksa kendi motorumlamı çalışırsam iyi olur?bu iş hakkında bilgilendirirseniz sevinirim bu arada çalışma saati filan nasıldır benim okulum var ben dominosada 1 den sonra gidiyorum akşam 11 e kadar .kuryedede olsun olsun 1 den 12 ye kadar.
    şimdiden cevaplarınız içn teşekkür ederim.
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    artık kuryelik yapılacak meslekten çıktı... ben de yıllarca kuryelik yaptım... hatta bir ara sizin dominosta ahmet özalp vardı çalışan o yanımda çalıştı... yapılacak iş değil.. gümrükleme ve trafik müşavirliğinde kuryelik sabit maaşla hakkı alınarak yapıla bilecek meslek.... yoksa pirimli kendi motorunla yapılacak iş değil çünkü çok kurye var... bu arada motorun sanırım kırmızı ybr idi.... serbes kurye her yolu ve yolun kısasını bilmezse iş yapamaz..operatör tanıdık değilse acemi kuryeye iş vermez... bu arada deli engin (engin aydın ) halen orda ise selam söyle..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Deli engin davalı bizim patronla işten çıkalı oluyor baya arada bi geliyor ama aleyküm selam sölerim tabi.

Ya biliyorum kurye baya fazla ama bu gıda işindede çalışılmıyor bir süre sonra.Hergün ayrı bi insanla uğraşmak hergün ayrı birisine laf anlatmak.Ayrıca dükkanda durduğun sürece 2 dk a bile oturmaman için ellerinden geleni yapmaları adam kayırmaları filan moralini bozuyor insanın. o yüzden 500 lira kazanım kafam rahat olsun hesabı benimkisi.
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...[COLOR="Red"][B][B][/B][/B][/COLOR]

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı Votkalı24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Deli engin davalı bizim patronla işten çıkalı oluyor baya arada bi geliyor ama aleyküm selam sölerim tabi.

Ya biliyorum kurye baya fazla ama bu gıda işindede çalışılmıyor bir süre sonra.Hergün ayrı bi insanla uğraşmak hergün ayrı birisine laf anlatmak.Ayrıca dükkanda durduğun sürece 2 dk a bile oturmaman için ellerinden geleni yapmaları adam kayırmaları filan moralini bozuyor insanın. o yüzden 500 lira kazanım kafam rahat olsun hesabı benimkisi.
    kafanın rahat olabileceği bir iş yok.... deli engin bulmuştur kavga edecek bir sebeb..hakkını yedirmez....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    10 saat çalışma ne yemek saatin var ne bişeyin para desen saten ortada insanlar sabrının son noktasında çalışırsa bi yerde patlar artık.Rapor alırsın hasta olduğunda onu bile kabul etmezler daha ne beklersinki sen böyle bir işten.Engin abide ne yapsın en iyisini yapmış.en son pizza pizzada çalışıyordu ama ordanda çıkmış galiba.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    hangi iş yapılacak durumdaki arkadaş.
    insanların birbirine tahammülü kalmamış artık.
    paran varsa kralsın yoksa sakat.
    ALLAH yardımcın olsun dostum.
    olacak olacak...

Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Alıntı scorpions_59 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi iş yapılacak durumdaki arkadaş.
    insanların birbirine tahammülü kalmamış artık.
    paran varsa kralsın yoksa sakat.
    ALLAH yardımcın olsun dostum.
    Allah razı olsun cümlemizin inş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:51 ----------

..........

Valla cenaze olur ikinci gün niye gelmedi bu adam diye surat ederler.Ne borçları biter ne yatırımları.Yıllardır çalışırım hiç bir patronun ne borcu bitti nede kriz.Her kurye firmasında operatöre komisyon veren bir iki kafacı vardır.İşin kıyağını o yer.Sen sürtersin akşama kadar birinci bölgede.Bütün müşterilerin fiyatları farklıdır.Hesap edersin iyi ciro yaptım diye akşam bi hesaba oturursun ondan keser bundan keser adeta sabrını dener.Bide maaşlı elemanı varsa sen yatar durursun metelige kurşun ata ata,yada maaşlı garibim duman ata ata gider.Aldıgın nakitler hariç cebine aylıgın adı altında toplu para girmez.İşin özü T.C de işciysen =kölesin gerisi boş.Ne dinleri var ne imanları.Herşey onlar için para.Ahtım var piyango felan cıksın hiç bir yatırım yapmıycam,iş yapmıycam çatır çatır yiycem parayı.Para ne için vardır görsünler.YıĞ YIĞ NEREYE KADAR.Bırakında biraz parası olmayanlar kazansın.Yalaka üç kagıtcı piyoncu degilsen her zaman sıkıntı yaşarsın.Allah yardımcın olsun.Fakat hiç bılaşma kuryeliğe.Kazandığın motora gider sana kalır asgari ücret.Kolay gelsin.

scorpions_59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    racer 200_discovery150_cbf 150_cbr 250_
    Alıntı piranha dört adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla cenaze olur ikinci gün niye gelmedi bu adam diye surat ederler.Ne borçları biter ne yatırımları.Yıllardır çalışırım hiç bir patronun ne borcu bitti nede kriz.Her kurye firmasında operatöre komisyon veren bir iki kafacı vardır.İşin kıyağını o yer.Sen sürtersin akşama kadar birinci bölgede.Bütün müşterilerin fiyatları farklıdır.Hesap edersin iyi ciro yaptım diye akşam bi hesaba oturursun ondan keser bundan keser adeta sabrını dener.Bide maaşlı elemanı varsa sen yatar durursun metelige kurşun ata ata,yada maaşlı garibim duman ata ata gider.Aldıgın nakitler hariç cebine aylıgın adı altında toplu para girmez.İşin özü T.C de işciysen =kölesin gerisi boş.Ne dinleri var ne imanları.Herşey onlar için para.Ahtım var piyango felan cıksın hiç bir yatırım yapmıycam,iş yapmıycam çatır çatır yiycem parayı.Para ne için vardır görsünler.YıĞ YIĞ NEREYE KADAR.Bırakında biraz parası olmayanlar kazansın.Yalaka üç kagıtcı piyoncu degilsen her zaman sıkıntı yaşarsın.Allah yardımcın olsun.Fakat hiç bılaşma kuryeliğe.Kazandığın motora gider sana kalır asgari ücret.Kolay gelsin.
    +1 aynen. katılıyorum.
    olacak olacak...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    daha bir ay önce beni ilaç firmasına çağırdılar şuan çalıştığım işten 150 tl fazla maaş motor ondan günde on saat mesai haftada birgün izin gerçekten istikrar abidesi bir firma ben kendime güveniyorum fakat bana dedikleri 2 ay deneme süresi dedi ya 2 ay sonra çık git derseniz ben neyapacam dedim orasını bilmem dedi görevli müdür bende hayırlı işler dedim çıktım odadan şimdiki işim çok çok rahat ve garanti diyebilirim bir resmi kurumda güvenlikçilik yapıyorum amir memur bazen can sıkıyor fakat genelde rahat ve günde 8 saat 6 gün iş 2 gün tatil ve böyle elma bahçesi ceviz ağaçları bolca bu sebeble o işlere girmek zor gelmedi fakat o 2 ay muhabbeti çok kızdırdı yani demek istediğim hizmet işi her an eleman bulurum mantığı bütün iş verenlerde var o yüzden burdan çıksan bile gideceğin yer buradan ne kadar ii olacak ki çıkmaya değecek mi yani?
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    Gazetelere Bak Kendı Motorunla Arayan Bujıterı'ler var denk getırebılırsen,
    1250 maaş ssk,benzın,bakım,yemek Gıbı Sosyal Hakları Oluyor,
    Piyasa kuryelıgı yapmak için emın cok yenısın,
    kaldıki gıder %'li (Yüzdeli iş verdıgın evrak ücretının yarısı sana kalır) ise gırersın,
    ilk 1.2 hafta cok ıyı gıder yenı oldugundan guzel para kalır Gözünü Doyurmak Amaçlı,
    Sonrasında Eskı Olanlar Ve Pıyasayı Iyı Bılenlerden Sağlam İş Kalmaz,
    Benzın Parasına Dolanır Durursun...

Sen En Iyısı Daha Başka Pizzacıya Gir
    En Azından Bildiğin Semt Olur...

Kolay Gelsın...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)