Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

a2 ehliyeti olana kurye işi veriyorlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cygnus rs yamaha
    floryada ova pastanesinin sokağında pastanenin yakşaık 20 metrre uzağında dominos pizza açılıcak. a2 ehliyetli kurye alıcaklarmış işe haberiniz olsun iş ihtiyacı olanlar gidip başvursun

ŞARTLARI NEDİR BİLMİYORUM. BEN YOLDAN GEÇERKEN GÖRDÜM PANKARTINI YARDIMCI OLMAK İÇİN YAZIYORUM BURAYA İHTİYACI OLAN GİTSİN GÖRÜŞSÜN
    İkarus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Votkalı24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    Eğer çok zor durumda değilseniz en son tavsiye edeceğim iştir dominos pizza.
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Bu dominos pizza yarım saatte siparişiniz gelmezse ücret almıyoruz diyen pizzacı değilmi?
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Votkalı24 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 ve toplama cross
    evet dedikleride doru sonuna kadar olan motorcuya oluyor onlar için birşey yok kelle koltukta gidip yetiştirirsen senden iyisi yok ama yetiştiremezsen direk kesiyolar maaşından.
    Şerbeti mayhoştur beyinleri bulandırır, tutsak eder.Lisanı umumi küfürdür lakin mahyalarda yanıp söner. Mekteb-i rüştiyesinde kalburüstü bi kaç fahiş mürebbiyelikeder.Lisanları hafi...

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu dominos pizza yarım saatte siparişiniz gelmezse ücret almıyoruz diyen pizzacı değilmi?
    yok o değil..

recep ivedik ' in -kardeşim sadece PROMASYONUNU ben yedim, nedir senin derdin ??derdin ne senin??? diye adamın kafasına pizza attığı firma
    Biliyorsan konuş,ibret alsınlar...
    Bilmiyorsan sus ki,seni ADAM sansınlar...

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Müşteri memnuniyeti :D ne kadar iyi hizmet o kadar bol müşteri ;) ve tabi para ;)
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

hayatımda bir kere bile içine girmediğim/sipariş vermediğim/yemediğim ve asla işimin olmayacağı bir tükkan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)