Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ls2 çene açılır kask için tecrübesi olan

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    gv-650
    çene açılır kask ls2 için fikir verebilecek ,kullanan birisi varmı...ses ve hava izalasyonu vs.nasıldır fiyat kalite orantısıyla başka bi tavsiye ne olabilir...
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ls2 kullanıcısı olarak gayet memnunum...
    büyük motordada kullanırken rahatım, ufaktada...
    fiyat performans olarak ideal bir kask...
    ben tavsiye ederim...

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    bende çok çene açılır kask baktım fakat çarp ma anında çene açılması muhtemel tehlike olduğu herkes tarafından bilindiği için kapalı aldım daha az önce aldığım için performans hakkında birşey söyleyemem (ls2)
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

yasdal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph 1200 Jawa Classic /1971 ve E-bike sukutır
    Ağır biraz. FAzlaca da büyük görünüyor kafada. Ses performansı kötü değil. İdare eder diyelim. 1 sene kadar kullandım şu anda nolan n90 kullanıyorum. LS2 çok zor buğulanıyordu. N90 anında buğu yapıyor. Ayrıca aparat alman gerekiyor. LS2 fiyatına göre fena bir kask değil. içten vizörlü olması çok önemli bir artı.
    Gökhan YAŞDAL

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Xciting250i,Accent Era 110 HP
    Ben kullandım gayet memnundum ama yüksek hızlı bir motosiklette nasıldır yorum yapamıycam.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Hyosung GV 250
    Yaklaşık 2 senedir kullanıyorum. Fiyat/performans olarak çok iyi bir kask. Güneş vizörü falan çok kullanışlı. Fiyatına oranla kalitesi gayet iyi görünüyor. Olumsuz taraflarına gelirsek üzerinde yazan 1550 gr. pek gerçekçi değil 2 kiloya yakın ağırlığı var. 100 km/h hız civarında kaskın içinde fırtınalar esiyor. İçeri rüzgar almıyor tabii ki ama sesini alıyor. Çene açılır bir model olduğu için normal sayılabilir. Aynı kaskın çene açılmayanını da kullandım onda pek ses yok. Ama yine de bu fiyata çene açılır kask alacak olsam bunu alırım.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    2,5 seneden belli kullanıyorum ..parasını hak ediyor.. bir nolan n103 ile kıyaslamam... ama 200 lira civarında seyreden miktarın hakkını veriyor..
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Sinan Er - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS
    Güneş vizörü kısa kalıyor cok fazla ses yapıyor hiç memnun degılım. Çok az kullandım istersen 100 liraya sana verebılırım.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...4186458/detay?

ilandaki kaskın aynısı ilk seriden farklıdır ikinci seri ls2 delta
    Kuş olup uçmak isterken uzaklara, Ağaç olup kök salıyorum buralarda.........

Sergeant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2005 kle, 2007 kymco ck
    açılır kaskların hiçbirinde yüksek hızda hava ses izolasyonu olmaz dostum. para vereceksen fullface al. gerçek kask fullface olur
    Now the world is gone. Im just one.

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    Ses beni rahatsız etmez diyorsan buyur al.ben 1 ay önce ls2 blade aldım,hızım 50 km yi geçtikten sonra rüzgar sesi başlıyor 90 km ye gelince hiç bir şey duyulmuyor,Ls2 delta kullanan bir arkadaşım da aynı dertten muzdarip!sana bu kaskı tavsiye eden arkadaşlar eminim 25 tl lik çin malı kasklardan sonra LS2 ye geçmişlerdir.İstiyorsan bir aylık kaskı yarı fiyatına veriyim!

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    Alıntı yasdal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ağır biraz. FAzlaca da büyük görünüyor kafada. Ses performansı kötü değil. İdare eder diyelim. 1 sene kadar kullandım şu anda nolan n90 kullanıyorum. LS2 çok zor buğulanıyordu. N90 anında buğu yapıyor. Ayrıca aparat alman gerekiyor. LS2 fiyatına göre fena bir kask değil. içten vizörlü olması çok önemli bir artı.
    arkadaşımda nolan var acayip ağır.
    ls 2 yede ağır diyorsa arkadaş cidden ağırdır.
    bende airoh vardı(hala var ) bana hafif geliyordu ama shoei aldım shoei açılırlarda en hafif olanı. acayip hafif.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    bende yaz sezonu için almıştım şehir içi kullanım amaçlı,fena ses alıyor,rüzgar geçmeyen yeri yok gibi,ağır olması ayrı sorun ve büyük ebatlı,aslında o fiyatı hak eden bir kask değil.
    lazer filan alabilirsin o fiyatlara veya üzerine biraz daha eklersen daha kaliteli kask alabilirsin.
    zaten çene açılır kasklar dizayn yüzünden illaki ses alıyor kaçınılmaz.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    gv-650
    yorumlar için teşekkürler.agv incelemesi yapiim birazda..
    yuzde100cesurmotorcu@hotmail.com-
    yüz cesurmotorcu/facebook

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)