Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Venom kask ve mont ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    hisvarlar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Venomun montları çok güzel ancak kasklarını çok inceledim, taktım çıkardım fakat hiçbi şekilde içime sinmediler. Ls2 varken venomun kaskını almam şahsen.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BigLion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio xevo 250 ve Yamaha Tracer 700
    Merhaba, Venom Dynamic Mont kullnana varmı, benim şuan ki montum terletiyor içliği çıkarttığım halde. Şöyle rahat, terlemeden yolculuk yapacağım bir file mont önerir misiniz eğer venom file mont da terletiyorsa!!

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı BigLion adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Venom Dynamic Mont kullnana varmı, benim şuan ki montum terletiyor içliği çıkarttığım halde. Şöyle rahat, terlemeden yolculuk yapacağım bir file mont önerir misiniz eğer venom file mont da terletiyorsa!!
    Ben yazın Venom'un Compass Black montunu kullanıyorum, o da Venom Dynamic gibi fileli. Yazın giderken püfür püfür ama yolda durduğunda az biraz terletmesi var. Her ne kadar 3 defa bu mont üzerimdeyken kaza yaptığımda ürün hasar görmeden vücudumu çok iyi korumuş olsa da kışın kullandığım Difi Deri montun korumalarının yanında Venomunkiler karton gibi kalıyor.

Motosikleti
    hımm, baktım çok tarz mont ama deri işte yazın sıkıntı, durunca da terletmeyen arıyorum, yine de sağol

C.Q.Legend - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PULSAR NS 200
    Çok bir Kask denemişliğim olmasa da LS2'i baya beğendim.Tavsiye Ederim

Motosikleti
    Kaskım var nolan ben yazlık file mont arıyorum

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    yazlık mont olarak venom dynamic tavsiye ettiler denedim güzel gibi ama benimde aklımda revit ve alpinestars ile aynı koruyuculuğu yaparmı soru işareti var. bu konuda teknik bilgisi olan arkadaş var mı ? İçliği de olması sebebiyle 4 mevsim de kullanılabilir bence.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı mehmetk12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yazlık mont olarak venom dynamic tavsiye ettiler denedim güzel gibi ama benimde aklımda revit ve alpinestars ile aynı koruyuculuğu yaparmı soru işareti var. bu konuda teknik bilgisi olan arkadaş var mı ? İçliği de olması sebebiyle 4 mevsim de kullanılabilir bence.
    Bildiğim kadarıyla içliği yelek gibi yani bileğe kadar uzanmıyor. O nedenle soğuk havada göğsün etkilenmezken kol ve omuzların file yapıdan ötürü donacaktır.

Motosikleti
    YBR 125 ESD
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla içliği yelek gibi yani bileğe kadar uzanmıyor. O nedenle soğuk havada göğsün etkilenmezken kol ve omuzların file yapıdan ötürü donacaktır.
    Bende venom dynamic var içliği yelek gibi değil normal kol ve omuzları da kaplıyor ama kışın kullanmadım nasıl olur bilmiyorum

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Fuatt39 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende venom dynamic var içliği yelek gibi değil normal kol ve omuzları da kaplıyor ama kışın kullanmadım nasıl olur bilmiyorum
    Ben yanılmışım, bende de Venom Compass var fileli, benim içliği yelek gibi. Ben ilk aldığım sene kışlık montum yoktu, Venom'un üzerine 4Riders yağmurluk giyip kışın bile kullandığımı hatırlıyorum. İçlik kolları da kaplıyorsa İstanbul şartlarında iş görebilir ama daha soğuk iklimli şehirleri bilemem.

Motosikleti
    MT-07
    Venom Protex 2 ile sağlam 2tane kaza yaptım. Halen giyiyorum. Korumasından hiç şüphem olmadı. Hatta uzun şasili bir kamyon dönerken, dönüşünü hesaplayamadım. Durduğum yerde bana geçirdi. Kolumu paramparça edecekken üstümden sıyrıldı ve gene parçalanmadı mont.

Motosikleti
    Lifan Traveller 150 - Xmax 250 - NC 750 X DCT
    venom un 4 mevsim montunu aldım güzel tavsiye eder,m

Motosikleti
    Yamaha MT-25 & Honda XL 185S
    Anladığım kadarıyla venom un koruması yeterli.Dynamic alınıp gittiği yere kadar kullanılabilir. bin tl alpinestars veya revit yazlık monta vermek yerine 450 tl bu montu alıp biraz serin havalarda da kullanabiliriz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)