Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Köpek Korkusu

Motovento
    REKLAM ALANI

İşin özünde senin ondan değil onun senden korkması var. Eğer onu korkutamazsan her seferinde ne yaparsan yap sana saldırır.
    silenced bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşin özünde senin ondan değil onun senden korkması var. Eğer onu korkutamazsan her seferinde ne yaparsan yap sana saldırır.
    korktuğunu anladıklarında daha çok üstüne geliyorlar çünkü özellikle yolda yürürken

okuduğum okulun içinde çok köpek var bir gün geldi biri yanıma tam parkederken nasıl havlıyor yıktı ortalığı bağırarak sana burdan dedim bi çakarım kaçtı gitti sözlü uyarırsanız insanlardan daha çok anlıyorlar taş sopa vs kullanırsanız dahada bilenirler ama sürü halinde iseler uzayın direk hiç bulaşmayın çabuk gaza gelebiliyorlar.

Alıntı silenced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korktuğunu anladıklarında daha çok üstüne geliyorlar çünkü özellikle yolda yürürken

okuduğum okulun içinde çok köpek var bir gün geldi biri yanıma tam parkederken nasıl havlıyor yıktı ortalığı bağırarak sana burdan dedim bi çakarım kaçtı gitti sözlü uyarırsanız insanlardan daha çok anlıyorlar taş sopa vs kullanırsanız dahada bilenirler ama sürü halinde iseler uzayın direk hiç bulaşmayın çabuk gaza gelebiliyorlar.
    Dostum benim çalıştığım fabrikada bi kurt köpeği vardı akıllara zarar.Düşün ki ben 30 yaşındayım daha öyle bir kopek görmedim bağırmak falan nafile hic bir işe yaramıyor, hayvani bildiğin demir kafese kapatmışlardı.Zamanla güvenlik ve hırsız tehlikesi ile köpeği kafesten akşamları çıkartmaya başladılar. Diğer 6 kangal köpeği ile beraber hareket ediyorlar tam organize bir şekilde. O kurt köpeği ne zaman koşmaya başlasa diğerleri de saldırıyordu.Bende en sonunda bi kurusıkı silah alıp gittim.Ne zaman bana doğru koşmaya başlasa, çıkarıp iki uç el havaya sıktım.Sonuç itibari ile iki uç seferden sonra kopek beni her gördüğünde yolunu değiştirdi, üzerine gittiğim zaman kaçmaya başladı en sonunda fabrikadan kaçtı.
    silenced bunu beğendi.

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    köpeği görüyorsanız zaten saldıracaksa bakışlarından, yatıyorsa ayağa kalkmasından anlayabilirsiniz, en iyi yöntem şudur yaklaşın ve durup geh kuçu kuçu tarzında yaklaşın, şimdiye kadar bu şekilde sıkıntı yaşamadım hatta sevimli dostlarım oldu, aniden çıkarsa da yola konsantre olun hızınızı abartmadan arttırın geçin gidin. grup halinde önünüzü kapatırlarsa aralarından yardırmayın, yaklaşıp sevmeye veya ilgi göstermeye çalışın, kuduz falan değilse ya da çok yabani bir köpeğe yaklaşmadıysanız başınıza bir şey gelmiyor, çok ekstrem bir saldırganlık yaşarsanız da en kötü yol olan biber gazı spreyi yanınızda bulundurun, asla tekme atmaya çalışmayın, bunun iki kötü yönü var ilki ayağınızı kapabilirler ikincisi de motorlara düşman edersiniz, asıl yapmanız gereken iyice motora yapışmaktır. Bir çok defa köpekle karşılaştım bunları yaptığım için hiçbir sorun yaşamadım umarım siz de bu korkuyu atlatırsınız.

Alıntı Dark-ghost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum benim çalıştığım fabrikada bi kurt köpeği vardı akıllara zarar.Düşün ki ben 30 yaşındayım daha öyle bir kopek görmedim bağırmak falan nafile hic bir işe yaramıyor, hayvani bildiğin demir kafese kapatmışlardı.Zamanla güvenlik ve hırsız tehlikesi ile köpeği kafesten akşamları çıkartmaya başladılar. Diğer 6 kangal köpeği ile beraber hareket ediyorlar tam organize bir şekilde. O kurt köpeği ne zaman koşmaya başlasa diğerleri de saldırıyordu.Bende en sonunda bi kurusıkı silah alıp gittim.Ne zaman bana doğru koşmaya başlasa, çıkarıp iki uç el havaya sıktım.Sonuç itibari ile iki uç seferden sonra kopek beni her gördüğünde yolunu değiştirdi, üzerine gittiğim zaman kaçmaya başladı en sonunda fabrikadan kaçtı.
    Tabi o köpekler korumacı olduğu için genelde psikopat oluyorlar. Amcamda doberman vardı konuştuğu adam sesini yükseltti diye az daha adama saldırıcaktı zor tuttuk. Bende evde köpek beslediğim için sokak köpeklerini az çok anlıyorum kulaklarını falan çekiyorum bazen dişlerine bakıyorum o biraz insanların yaklaşımıyla alakalı insanlar o köpeklere kötü yaklaşınca herkes sanki ona zarar verecek gibi algılıyorlar düz mantıklar biraz adam belki hayatında köpeğe hiç bi zarar vermedi gidiyor ona havlıyor saldırıyor durup dururken başka insanın yaptıkları hem hayvana hemde bize dokunuyor aslında

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)