Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

İje Planet 250 - 6000 KM'de

Motovento
    REKLAM ALANI
    VOGGY - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iJ JüPiTER5,ROMET CHART 50,HARKOV ZiM350 ATV
    dunpa dostum,motorun çok güzel allah kaza bela vermesin.farın etrafındaki grenaj çok yakışmış fakat ben istanbul sirkecide ona benzer bi grenaj bulamadım,nerden bulduğunu ve hangi motora ait olduğunu söylersen çok makbule geçer,birde arka bağaj demiride orjinalmi?ondanda izh ye uygun olanını bulamadım,yardımcı olursan sevinirim
    Ey bu topraklar için toprağa düşmüş asker;
    Gökten ecdad inip öpse o pak alnı değer;
    Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın;
    Gömelim gel seni tarihe desem sığmazsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dunpa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9B & IZHPLANET5 350cc-2zamanlı
    Alıntı VOGGY adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dunpa dostum,motorun çok güzel allah kaza bela vermesin.farın etrafındaki grenaj çok yakışmış fakat ben istanbul sirkecide ona benzer bi grenaj bulamadım,nerden bulduğunu ve hangi motora ait olduğunu söylersen çok makbule geçer,birde arka bağaj demiride orjinalmi?ondanda izh ye uygun olanını bulamadım,yardımcı olursan sevinirim
    Teşekkür ederim, motorsikletimi 2006 yazında komple bakımdan geçirdim.Parçaların %95 i orjinal Rus malı.Arka çanta demirinide Samsun/Çarşamba'da aldım IZH motosikletleri için yapılmış özel bir model, yedek parçacılarda bulursun inşallah.Farın etrafındaki grenaj? Galiba sis farlarının takılı oldukları korkulukları soruyorsun; onlar orjinal kendi grenajı 88 model.Zaten motorsiklet babama aitti ondan bana kaldı,bu haline ben getirdim, orjinal halide temizdi.Şuan Kocaelindeyim; ama yazın Samsunda olurum istediğin parçalar olursa yazın bulabildiklerimi yollamaya çalışırım.
    ...dunpa55...Geology Engineer & Profession of Engineering Management
    ...55VATAN41MEKAN...

Motosikleti
    planet 5
    slm bende 94 model planet 5 var cok saglam bir makina ama cok zor calıştırıyorum ısınınca sorunu kalmıyor sonra calıştırmak cok zor buji devamlı yaglıyor diger motor ayarları normal bana yardımcı olabilirseniz sevinirim başka bir motosiklet almak istemiyorum ama sorunumu da aşamadım
    erremar67@hotmail.com bana planet kulanıcıları meail atarsa sevinirim zordurumdayım

Motosikleti
    planet 5
    slm yeniyılınızı kutlarım sorunumu cözdüm planet 5 kullanan arkadaşların fikirlerini alamadım ama bilgiyi paylaşalım eksoz manifottan vida düşmüş dolayısıyla hava alıyormuş calışmada problem yapıyordu

titanxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba STR 250cross + mondial xtreme supermoto
    ya arkadasım o motoru alıp ne yapacan buna verdigin 1 yıllık benzin parasıyla cok güzel yeni bi motor alırsın.cok fazla benzin yakıyor benden sölemesi

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler