Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Pazar günleri BenziN daha ucuz olacak.

Motovento
    REKLAM ALANI
    htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Akaryakıt sektörünün yeni oyuncusu, pazar günleri tarifeli satış uygulaması ile ürünlerini indirimli olarak satacak.

Akaryakıt sektörünün yeni oyuncusu Full, pazar günleri tarifeli satış uygulaması ile ürünlerini indirimli olarak satacak.

Şirketin 20 Mart Pazar günü başlatacağı uygulamayla, yüzde 7'ye varan indirimlerine ek olarak yüzde 2'lik bir indirim daha yapacağı belirtildi.

Kampanya süresince tüm Full istasyonlarında, her hafta pazar gecesi saat 02.00'den, 14.00'e kadar ürünler indirimli satılacak.

Full Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Yalı yaptığı yazılı açıklamada, bugüne kadar gerçekleştirdikleri tüm kampanyalarda vatandaşın yanında olmayı hedeflediklerini, Türkiye'de benzin fiyatlarına gelen zamlara rağmen halen 4 liranın altında benzin sattıklarını bildirdi.

Ar Şirketler Grubu çatısı altında faaliyet gösteren Full'ün kendi istasyonuna sahip olduğu için akaryakıtı daha düşük fiyattan satabildiğini anlatan Yalı, Türkiye'ye yatırım yapan bir dağıtım şirketi olduklarını kaydetti.

Full'ün istasyon satın alarak yatırımlarına devam edeceğini belirten Yalı, şu bilgileri verdi:

''Şu ana kadar bu alana 350 milyon dolara yakın yatırım yaptık. Daha da yatırım yapmak, büyümek istiyoruz. Bu ülkeye inanıyoruz. Şu an istasyon başına 35 bin ton satan tek dağıtım şirketiyiz. Biz grup kaynaklarımızı buraya aktarma konusunda hevesliyiz. Büyüyebildiğimiz kadar büyüyeceğiz. Biz 1,5 yıl içinde 70 ile 100 istasyon aralığına oturmak istiyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir ve Bursa'da ciddi bir şekilde büyüyeceğiz. Yatırımlarımızı grup kaynaklarımızla yapıyoruz. Akaryakıtta yolumuz daha çok uzun. Gruba bu yıl akaryakıttan 1 milyar dolar ciro geleceğini öngörüyoruz. Hedefimiz, önümüzdeki dönem bu rakamı 3-5 milyar dolar seviyesine çıkarmak''

http://www.internethaber.com/benzin-...uz-335352h.htm
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben bunların bi kaç istasyonunu gördüm ama kalitelimidir bilmiyorum birde bahsedilen rakamlar 4lt lik depomda öyle çok büyük bi fark yapmadığı için neresi en yakınsa ordan alıyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben benzini genelde bu firmadan alıyorum uzun süredir, aynı rafineriden (Tüpraş) çıkan benzin için keriz gibi neden daha fazla ödeyeyim ki? Arabanın deposunu fullediğimde 10 TL civarı farkediyor.

Benzinde rekabet serbest olmasına rağmen büyük firmalar danışıklı dövüş misali fiyatları istedikleri seviyede tutuyorlar. Ülkedeki akaryakıt zorbalığına ve kartellere dur demek adına destekliyorum bu firmayı.

Zaten ABD'de ve diğer bazı ülkelerde de bu şekilde tarife ile benzin satışı mevcut. Bu sayede benzinde de dünya standartlarında pazarlama stratejilerine kavuşacağız İnşallah.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bunların bi kaç istasyonunu gördüm ama kalitelimidir bilmiyorum birde bahsedilen rakamlar 4lt lik depomda öyle çok büyük bi fark yapmadığı için neresi en yakınsa ordan alıyorum
    ben denk geldiği zaman almaya gayret ediyorum ama dediğin gibi benim depoda 3.7 lt zaten içinde 1lt kalınca ışık yanıyor
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben benzini genelde bu firmadan alıyorum uzun süredir, aynı rafineriden (Tüpraş) çıkan benzin için keriz gibi neden daha fazla ödeyeyim ki? Arabanın deposunu fullediğimde 10 TL civarı farkediyor.

Benzinde rekabet serbest olmasına rağmen büyük firmalar danışıklı dövüş misali fiyatları istedikleri seviyede tutuyorlar. Ülkedeki akaryakıt zorbalığına ve kartellere dur demek adına destekliyorum bu firmayı.

Zaten ABD'de ve diğer bazı ülkelerde de bu şekilde tarife ile benzin satışı mevcut. Bu sayede benzinde de dünya standartlarında pazarlama stratejilerine kavuşacağız İnşallah.
    emre
    performans da herhangi bir farklılık oldu mu ?
    bazı kötü eleştiriler okudum bu firmanın benzini hakkında.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Boluda full var mı ?
    HONDA

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Ben hep otomobilime hem de motoruma buradan tam dolduruyorum ( "fulleme" kelimesine uyuz olurum) .Şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. İstasyonlar kendilerine ait, yani işletmeci işletmiyor, bu yüzden hile ihtimali yok. Bütün akaryakıt firmaları aynı yerden yakıt doldururlar, farklı olan tankların temizliğidir.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben denk geldiği zaman almaya gayret ediyorum ama dediğin gibi benim depoda 3.7 lt zaten içinde 1lt kalınca ışık yanıyor
    benim yakıt göstergeside sakat bi ara şişeyle yanımda benzin taşımayı bile düşünmüştüm ilk başlarda ama şimdi öğrendim huyunu suyunu 1litrenin altına indiğinde benzincide oluyorum
    kurubuz
    bende pek kullanmam o kelimeyi daha çok dolduralım diyorum
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

inzell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben ilk zamanlarında 2-3 kere almış ve hiç memnun kalmamıştım. Kalitelerini yükselttilerse tekrardan deneyebilirim.
    www.motorumla.net

Motosikleti
    önce sl150 şimdi S&T gt250r

:)

beykent girişinde var.... bana yakın.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre
    Ben Ataşehir gümrük tarafındaki istasyondan alıyorum sürekli ve bir sorun yaşamadım şu ana kadar Barış.

Motosikleti
    ASYA AS 100 - 8
    Full (Y) (:
    Belki de ilk önce yanlış insanlarla tanışmasaydık , doğru insanı bulduğumuzda onların değerini anlayamazdık ...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    Alıntı The Dude adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emre
    ben kendi arabama aldığım mazotla 100 km eksik yol yaptım.. taksici ahmet abi solventli mazot olduğunu söyledi ama ben anlayamadım.... bir kaç taksici enjektör temizletmiş pompa söktürmüş....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)