Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Hayatımdaki ilk büyük motor ile korku dolu anlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Evet arkadaşlar dün ilk defa bineceğim bir paraya gidip 15500 gibi bir para verip aldım. Ama gel sor ki ne ehliyet nede sürüş tecrübesi var. Hatta şöyle diyim üstüne binip foto bile çekmişliğim yoktur.ilk notere gittik satışını filan yaptık herşey güzel motoru aldım.şimdi sıra geldi motoru götürmeye sürüş tecrübem hiç yok ama ne olursa olsun götürecem dedim bindim mahalle içinden yavaş yavaş çıkıyorum bilmem nasıl olduysa gaza geldim gaza hafifbir dokundum motor patinaja başladı zar zor zapt ettim düşmedim.ama o korkuyu bir ben bilrim.neyse şimdi anayola girdim korkuyorum kullanamıyorum 200 metrede bir köşeye çekip dinleniyorum tekrar böyle böyle başınızı ağrıtmayayım tam 10km filan sürdüm ondan sonra alışmaya başladım şuan gayet iyi gidiorum allah böyle motor sahiplerine yardım etsin gerçekten ölüm makinası dün yaklaşık 2 litre su kaybetmişimdir tabi bu su nereden çıktı biliorsunuz.bu başlığı büyük motor kullanmak isteyen herkesin belki biraz ders belki biraz cesaret belkide biraz yardımım dokonur diye açtım allah tüm motor kullananların yardımcısı olsun.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

siz meklemeden yürümüşsünüz yoksa sizin o korkunuz sonra geçer. hatta şimdi 600 cc bile az geliyor 1000 cc bile az geliyor. yetmiyor.

size düşen gaz kelebegini açmamanız başka sorun olmaz hakimiyet sizde

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    hayırlı olsun ama motor ne sorması ayıp ?
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Tehlikeli abi gerek yok. En güzeli 100 cc cup. ) Onda bile full koruma giyiyorum. Korkmuyorum da tehlikenin farkındayım babında yani, yoksa motorla ne işimiz olur.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun ama motor ne sorması ayıp ?
    motor honda cbr 1000rr kardeşim unutmadan şunuda söylim babamın kanuni 200cclik bir motoru vardı o motorla taş çatlasın 5km yol yapmışımdır bisikletim vardı hep ona binerdim yani kısacası bisikletten 1000rrye geçmiş oldum.yanlış anlaşılmasın hava atmıyorum yaptığım yanlışın bende farkındayım ama ne yapayım heves binmeseydim çatlardım o motora en kısa sürede bir kursa yazılacam 10km yol yaptık diye bir yerim kalkmasın

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    emir paşa bu mevzuları bulasma bence eglenmek ıcın konu acıyorlar hangı akıllı ınsan hayatında motorun uzerıne bıle oturmamıs olmasına ragmen gıdıp buyuk motor alıp onu goturmeye cesaret eder bakırköyde bile bulamam o kadarını
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı rc_serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor honda cbr 1000rr kardeşim unutmadan şunuda söylim babamın kanuni 200cclik bir motoru vardı o motorla taş çatlasın 5km yol yapmışımdır bisikletim vardı hep ona binerdim yani kısacası bisikletten 1000rrye geçmiş oldum.yanlış anlaşılmasın hava atmıyorum yaptığım yanlışın bende farkındayım ama ne yapayım heves binmeseydim çatlardım o motora en kısa sürede bir kursa yazılacam 10km yol yaptık diye bir yerim kalkmasın
    hayırlısı olsun dikkatli ol aman Allah kaza bela vermesin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:00 ----------

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    emir paşa bu mevzuları bulasma bence eglenmek ıcın konu acıyorlar hangı akıllı ınsan hayatında motorun uzerıne bıle oturmamıs olmasına ragmen gıdıp buyuk motor alıp onu goturmeye cesaret eder bakırköyde bile bulamam o kadarını
    Erman bilirsin ben 600f topiği haricinde fazla bişiy yazıp çizmem forumda. belki dediğin gibidir ama arkadaşın uslübu samimi geldi bana.
    hem öyle deme 2006 yılında motora ilk başladığımda mondi agk125 ile hiç motosiklet tecrübem olmamasına rağmen bahçeli 7.'den strazburg caddesine kadar yoğun trafikte gelmiştim
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ilk defa motora biniyorum demedim iyi oku ilk defa büyük ccli bir motora biniyorum 98lerde peugeot cobra vardı ondan sonra babam 2006da kanuni racer 200aldı onunla dediğim gibi en fazla 5km yol yapmışımdır ikincisi bu motoru zapt etmemde cüsseminde bir katkısı olduğuna inanıyorum 2 defa kayma durumu oldu tabi oda gazı kontorl edemediğimden.dokunduğum anda patinaj vuruyordu.bir diğer konu kimseye yalan borcumda yok

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Honda'nın eğitim sürüşlerini tavsiye ederim. 4 Kademe. İlk iki kademe cbf 150 ile. İleri sürüş teknikleri ise 3. kademe 500cc, 4. kademe ise 1000cc ile. Her kademe 280 TL.
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    canım nasıl helva çekti şu günlerde, ev adresini yazda haftaya helvanı yemeye gelelim
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda'nın eğitim sürüşlerini tavsiye ederim. 4 kademe. Ilk iki kademe cbf 150 ile. Ileri sürüş teknikleri ise 3. Kademe 500cc, 4. Kademe ise 1000cc ile. Her kademe 280 tl.
    hondanın izmirde eğitim sürüşleri yk diye biliyorum motoru almamda yardımcı olan exper kadir abinin tandığı biri 1ayda tüm motor sürş tekniklerini filan veriyormuş 500tl gibi bir rakam istedi şimdi o parayı denkleştirmeye çalışıyorum

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Allah yardımcın olsun. Allah zihin açıklığı versin.
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    canım nasıl helva çekti şu günlerde, ev adresini yazda haftaya helvanı yemeye gelelim
    bence sağ elini ayarlayabildikten sonra bunun helvası melvası yok arkadaş dün iki kere gazı kontrolsuz açtım ramak kala yere yapışacaktım ilkinde gaza geldim ikincisinde ise kontrol edemedim

Alıntı rc_serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence sağ elini ayarlayabildikten sonra bunun helvası melvası yok arkadaş dün iki kere gazı kontrolsuz açtım ramak kala yere yapışacaktım ilkinde gaza geldim ikincisinde ise kontrol edemedim
    ben senin samimiyetine inanmıyorum.yoksa şaka dışında kimseye böyle bişey yazmam söylemem.
    10 gün önce üye olmuşsun 20mesaj atmışsın şimdide ilk motörüm 1000rr diyosun.insanlarla kafa bulmak çokmu eğlenceli?

Motosikleti
    Tvs Apache
    Alıntı Felon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç yakışmadı, temenni gibi olmuş.

Siz kaza yaptığınızda çok sevinmiştim birşey olmadığına. Tabii ki forumdaki arkadaşlarda öyle.
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Alıntı kh1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç yakışmadı, temenni gibi olmuş.

Siz kaza yaptığınızda çok sevinmiştim birşey olmadığına. Tabii ki forumdaki arkadaşlarda öyle.
    bir üstteki mesajımda neden öyle yazdığımı açıkladım, yanlış anlaşılmasın bence arkadaş bizlerle kafa bulmakta.

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    ben senin samimiyetine inanmıyorum.yoksa şaka dışında kimseye böyle bişey yazmam söylemem.
    10 gün önce üye olmuşsun 20mesaj atmışsın şimdide ilk motörüm 1000rr diyosun.insanlarla kafa bulmak çokmu eğlenceli?
    arkadaş yazıları galiba okumuyorsun ben ne diyorum bak iyi oku 25 küsür gündür motorlar hakkında bilgi fiyatları hangisi ne yapar ne işe yarar araştırıyorum dedim ben bu foruma kayıt olmadan önce diğer forumlarda takılıyordm isim vermiyorum reklam olmasın.hem ne için yalan söyleme gereği duyayım bana para mı yada madalyon mu vereceksiniz bu konuyu biraz ibret birazda yeni başlayacak arkadaşların o kadarda korkmalarına gerek olmadığını anlatmak için yazdım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:33 ----------

bir üstteki mesajımda neden öyle yazdığımı açıkladım, yanlış anlaşılmasın bence arkadaş bizlerle kafa bulmakta.
    sen inanmayabilirsin izmirde burak21 ve onun tamircisi kadir abi var onlar herşeyi iyi biliyor

casillas00 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ney 1000rr mı ilk mı aboww kaç kaç cenaze var.

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    bize neyi inandırsınki mecbur değil var yada yok.1000RR ım vay diyerek burada bize bişey mi ispatlıyor.arkadaş almış kulanmış buraya birşeyler paylaşmak istemiştir.bize neyi ispat etsinki.
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Yıllardır 600 lük naked kullanmama rağmen ben bile 1000rr ı altıma alsam çok tedirgin olurdum. Büyük cehalet.... Parmağını prize veya kafanı doğal gaz fırınına soksan veya kendini tavana assan daha ucuza ölürdün, neden 1000 rr a o kadar para verdin ki ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12311 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)