Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Hayatımdaki ilk büyük motor ile korku dolu anlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    cHreSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    Casillas dostum ve dıger arkadaşlar. Ben arkadaşım motor aldıgını arkadaşımdan duydum. Yalan soylemedıgını duşunuyorum. casıllas bana ınanır ya
    I'm solo, I'm ridin' solo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı irondark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu bastan takip etmedim ama arkadaşşın motoru olup olmadıgını merak ediyoruz sanırsam... La bari repsol demeseydin piyasada çok fazla yok... Bir tane kırmızı siyahla foto çeker benim motor derdin... Şimdi sen gercek motorunlada foto çeksen kimse inanmıyacak... Sonrada ruhsatın fotografını istiyecekler...Sende ruhsatı uzerime almadım belki satarım diye diyeceksin... Sözleşmeyi istiyecekler onun resmini koy derlerse... kankamdı sözleşme yapmadık diyeceksin... kankanın resmini koy diyecekler sende dağa kaçtı diyeceksin dağ nerde diyecekler yandı bititi kül oldu diyeceksin...
    Ulan ne zahmetli işmiş şurda hava atmak...
    ahaha güldüm gerçekten ama hava atmak gibi derdim yok burda zaten beni yüz yüze gören yada tanıyan yok hava atmak istediğim zaman motorla atıyorum zaten.ikinci bir konu yarın büyük ihtimalle videosunuda resiminide çekerim siz isteyin istediğiniz şekilde resim videosunu çekeyim ruhsat konusuna gelince ruhsat zaten cebimde adım serhat ruhsat benim adıma.ruhsat göstersem sahte dersiniz

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:38 ----------

Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün İzmir de marketi olan arkadaşımın yanına gıttım. O da söyledı bizim Serhat Binlik motor almış dıye hadı ya fılan kaç yasında honda mı fılan evet turuncu fılan dedı. Daha yenı ogrenıyo dedı. yok artık dedım olum öldürür o adamı.
    yakında ınş kotu haber almayız dedım. Senı burada gorecegım aklıma gelmezdı. Neyse hayırlısı olsun Allah kaza bela vermesın
    eyw saol kardeşim.hangi dükkan arkadaşınn?ben burak 21 ve mca motordan başka dükkana takılmam genelde

cHreSs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R 2008
    alışverıs merkezı. Fatıh adı. Izmır de aynı anda 1000 rr alan ıkı tane serhat olamaz herhalde kesın sensın
    I'm solo, I'm ridin' solo

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı cHreSs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alışverıs merkezı. Fatıh adı. Izmır de aynı anda 1000 rr alan ıkı tane serhat olamaz herhalde kesın sensın
    valla çıkaramadım ama dediğim gibi motor çok temiz olduğu için tanımayan yoktur bu motoru.önceden turk motorize birliğindeymiş.

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Tebrik ederim cidden iyi cesaret zira ben 125cc scooter ile o kdar cok kaza yaptım ki düşe düşe asfalt ile akraba olduydum onda bile içim acıyordu motora bir sey oldu diye :(
    tebrikler cidden iyi cesaret. bence motoru simdi garaja koymalı once ehliyet kursuna paralelinde honda eğitim kursuna gitmeli. 1000CC sakası yok cesedini bulamazlar adamın. tabi siz bilincindesiniz olayın söylediklerim uyarı mahliyetli değil sasırdım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:29 ----------

2.si merak ettim dostum madem 2 lt su kaybettin ve hala biraz sorun oluyo demedin mi kendine hatanın neresinden dönersem kardır. ben bir ilan acayım. 250 cc 600cc motorlar ile takaslıdır yazayım. önce ufak ufak bineyim. ha o sisman güçlü hatlara hasta oldum asağısı kesmez diyorsan hyosung Gt250R al. hem 600CC kadar tombul hemde nispeten daha kontrol etmesi kolay bir makine. Zenci ki gibi kılıcın olsun kullanamadıktan sonra ne işe yarar? mühim olan boyu değil işlevi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cbf150,(bayan isimlerine inat) CaBBaR VT750 Shadow
    Ben bu geyiği abonelerimden sildim,fakat fotoğraf falan olurda koyulursa birileri havaya iki el ateş etsinde haberimiz olsun bakalım.

scorpi0 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyo' GT650S
    film gibi konu walla, umarım sonu acıklı bitmez...

neyse çok şey yazıldı, çizildi... ben de çoğunluğa katılıyorum, aynı şeyleri tekrar etmeyeyim...

benim diyeceğim arkadaşa bu motoru satan veya arkadaşın tecrübesizliğini göre göre almasına aracı olan elemanlara... siz bu vebalin altına nasıl girdiniz?
    Sert cisimlere çarpmayın. Sert cisimlerin size çarpmasına izin vermeyin. Düşmeyin. Lastik kısmı aşağıda, parlak kısmı yukarıda tutun.

Motosikleti
    Çelik sk 125
    Arkadalar adamın parası var almıs niçin bukadar dert ettiniz hiç anlamıyorum adam düşerse kendi canına yapar yapacagını size birşeymi oluyor ?? adam birisine carparsa o derde bu adam girecek bize noluyor ???? adam motor aldım demiş 1000lik demiş bitek anasına sövmediniz alır almaz mahallemde bi abim var mercedes 300se aldı limuzin gibi araba her pazar 1 tur atıyor geri yerine koyuyor bazen 1-2 hafta binmediği bile oluyor ama abim arabaya toz düşmeden havada kapıyor zevk meselesi bunlar paran varsa 1000liğe binersin yoksa benim gibi 125liğe binersin
    Peugeot 103<Mobylette<Çift Mobylette<Mondial 125 uag sonradan 150lik oldu <Kanuni breton 125<Çelik sk 125

irondark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 600 k)
    Hayatımda ilk kullandıgım ve aldıgım motor GSXR 600 bu gune kadar hic sıkıntı cekmedim... 3. senemde dukkanın onunde hava atarken dustum bir kere okdar... bende en dorusunu yaptın 1000cc alarak cunku motordan korkacaksın ve daha cok sey ogrenmeye calısacak sın heee duseceksin ama ne zaman motoru cozdum dedigin zaman... İyi bir hocadan ders almanda fayda var tabi bazı akıl veren arkadaslar cin malı sufak motorlar ogrenmis hem seni hem malına verecegin zararı dusunerek ama emein ol o cin malı motorlar senin 1000cc nin yanında tekerkelli tabut ne firen var ne düzgün celik nede motor... Simdiden sana hayırlı olsun hayali motorunla

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL
    Alıntı irondark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayatımda ilk kullandıgım ve aldıgım motor GSXR 600 bu gune kadar hic sıkıntı cekmedim... 3. senemde dukkanın onunde hava atarken dustum bir kere okdar... bende en dorusunu yaptın 1000cc alarak cunku motordan korkacaksın ve daha cok sey ogrenmeye calısacak sın heee duseceksin ama ne zaman motoru cozdum dedigin zaman... İyi bir hocadan ders almanda fayda var tabi bazı akıl veren arkadaslar cin malı sufak motorlar ogrenmis hem seni hem malına verecegin zararı dusunerek ama emein ol o cin malı motorlar senin 1000cc nin yanında tekerkelli tabut ne firen var ne düzgün celik nede motor... Simdiden sana hayırlı olsun hayali motorunla
    aynı kafadan bir arkadş daha buldum

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    bu konu çok patlayacak gibi

irondark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR 600 k)
    Alıntı rc_serhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı kafadan bir arkadş daha buldum
    Benle aynı kafadaysan fazla sevinme... ben olsam bunu saklar ulu orta soylemezdim....

k4d1r - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    as200 gy-TAY
    hort!
    yok mu foto moto :D

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL

Shot at 2011-04-05

seyitster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    adama o kadar çamur attınız bakın resimleri koymuş işte

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL

Shot at 2011-04-05

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:57 ----------

Shot at 2011-04-05

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Ama kaç gün sonra acaba lar bitmez ama yazmaycagim acabalari
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR REPSOL

Shot at 2011-04-05

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:01 ----------

Shot at 2011-04-05

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:03 ----------

Shot at 2011-04-05

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:07 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:05 ----------

Shot at 2011-04-05

TutkuluAcemi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Türkçe giderse, Türkiye gider!

bende arkadaşımın cbr125 ini arasıra kullanyordum sonra cbr 600 sürdüm ama acemice bende 100 kh mondi var

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 7891011 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)