Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Yarın Motor alıyorum..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    başlıktada belirttiğim gibi yarın nasip olursa ''mondial 125 mh drift'' motoru alacağım sizin Güven ve Tecrübelerinize güvendiğim için bu konuyu acıyorum sizce bu motor benim için ideal mi ? bütcem en son buna cıkabildi cbr 125 istiyoudm ama kısmet olmadı neyse bunla başlıyayım. İzninizle kendimdeen bahsedeyim boyum 1.80 kilom 68 bu motor gözüme güzel gözüktü fiyatıda iyi 2.500 civarı yani bu motor dayanıklılık olsun ucuz parça olsun yakıt tasarrafu acısından olsun hız yönünden olsun idealmi ve bu arada daha ilk motorum olacak. Şimdiden herkeze teşekkür ediyorum. Allah'a emanet olun...
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper Kaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 FA (2011) Honda CBR 500R (2014)
    100daha verip keske mc alsaydın mondialin en iyi commuter i diyebiirim bu ondan biraz daha küçük kafa grenaji filan daha minyatür belki sana biraz küçük gelir bilemem ama
    bir yere gitmek için arabaya binilir motora binmek için her yere gidilir Önemli Olan Varmak Değil Yolda Olmaktır...

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    hayırlı olsun senin adına sevindim.
    artık para biriktirme yerine motorun modelini yazarsın;)
    kazasız belasız binersin inşALLAH..

fatih545 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '16Pulsar200-16'MT07
    Şimdiden hayırlı olsun Kazasız belasız yolculuklara.. Allah olmayanada nasip eder inş.

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    çok saolun İnşallah. Allah olmayanlarada En yakın zamanda hayırlısıysa nasip etsin. Aslında istediğim motor supersport tipindeydi ama bu nasip oldu diyebilirm , daha almadım ama İnşallah yarın alacağım ve kask olarak ne marka önerirsiniz benim aklımda kapalı olması ve siyah vizörlü olması önemli cevaplayanlarada çok teşekkür ediyorum , küçük adımlarla siz motorcu abilerimi takip ediyorum
    Kim demiş avrupa insanı medeni?Ne edep var ne haya çırılçıplak bedeni! Eğer medeniyet açıp saçmaksa bedeni; Desenize hayvanlar bizden daha medeni!...

!Lk£® - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R25
    nerden alıyosun kardeşim yiba daki mondialden mi ?
    hayırlı olsun bu arada
    Mondial 151RS ( 2009-2010) = 7.500Km
    Honda CBR 125R (2011,2016) = 27.000Km
    Yamaya YZF R25(2016, ∞) = 5550Km

Motosikleti
    şuan motor yok..peugeot 407 cup. land rover
    sen ss tip motor istiyordun neoldu özelden msj attım bak istersen

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı !Lk£® adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerden alıyosun kardeşim yiba daki mondialden mi ?
    hayırlı olsun bu arada
    evet Ankaradaki yiba çarsısından alıyımmi hani bişeyler felan duyuduysan söyle

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    ben derimki uzak dur....
    düşük modelde olsa japon al...
    sonra çok pişman olursun....

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı -unnamed- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben derimki uzak dur....
    abi iyi diyosun hoş diyosunda yani beinm alma amacım hani iş için felan değil okula dershaneye veya arkadaşlara giderken felan kullanmalık yani keyfi diyebilirim acıkcası o yüzden scooter veya halley tipindekileri düşünüyorum onalr hosuma gitmiyor ss yada motocross düşünüyodum ss e yakın düşük maliyatta bunu buldum ama yinede teşekkür ediyorum uyarın için eyvallah

Motosikleti
    HusaberG Sf650
    Alıntı BorTeCinE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi iyi diyosun hoş diyosunda yani beinm alma amacım hani iş için felan değil okula dershaneye veya arkadaşlara giderken felan kullanmalık yani keyfi diyebilirim acıkcası o yüzden scooter veya halley tipindekileri düşünüyorum onalr hosuma gitmiyor ss yada motocross düşünüyodum ss e yakın düşük maliyatta bunu buldum ama yinede teşekkür ediyorum uyarın için eyvallah
    kardeşim aynı dediğini ben zc ile yapıyorum...
    beni bilenler ve motoru görenler nasıl baktığımı biliyor...
    bu kadar bakmama rağmen yinede toparlıyamıyorum...
    kırk yılda bir çıkar gezerim ondada problem çıkarır...
    karar senin, saygı duymak düşer bizlere
    şimdide hayırlı olsun....

umut_gsr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Majesty 400
    ben derimki uzak dur....
    AYNEN KATILIYORUM VE SAKINNNNNNNN diyorum.
    Sıfır çinli alacağına git markalı bir bisiklet al daha iyi. Şimdi bana çin malı olan arkadaşlar kızabilir zamanında bende hata yapıp bir hevesle motor hevesine kapılıp mondial rs151 almıştım ki bayi tanıdık ustası arkadaşım olduğu
    halde başedemedim bıktım sattım. birçok motosiklet kullandım. Git sym al yada modeli bir kaç yaşında olan honda innova al v.b bir sürü marka var. Ama asla marka söylemeye gerek yok ÇİN MALI ALMA.
    Eğer bu tavsiyemi dinlerde almazsan dua edersin ileride yok aman boş ver deyipte alırsan ya kaşke dinleseydim diyeceksin. Neyse madem sordun bizde söylüyoruz karar senin yinede nihayetinde.
    Herkeze sevgiler saygılar....

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    kardeşim aynı dediğini ben zc ile yapıyorum...
    beni bilenler ve motoru görenler nasıl baktığımı biliyor...
    bu kadar bakmama rağmen yinede toparlıyamıyorum...
    kırk yılda bir çıkar gezerim ondada problem çıkarır...
    karar senin, saygı duymak düşer bizlere
    şimdide hayırlı olsun....
    eyvallah abicim gönül isterki temiz bi cbr 125r olsun ama her istediğimizi alamıyoruz :( bende bunu alayım hem parçaları ucuz hemde acemiliğimi bununla atlatırım diye düşünüyorum ilerde nasip olursa cc büyütürken daha iyi bi markadan alacağım honda gibi 2011 model ybr leri gördüm onalrda çok hoşuma gitti ama bana çok pahalıya patlıyor maximum benim bütcem 2.500 oda plakasız kasksız felan :( Ahh Ahh hep bunların sorumlusu aile Ailem çok karşı geliyolar motor alma diyolar ama hayırlısıyla bugun ikna eder gibi oldum

i.canver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR250R
    Aynen arkadaşların dediklerine katılıyorum.Ne alırsan al ÇİN'li alma şimdi ilk heves üstüne bineyim yeter ki motorum olsun diye için pır pır ediyor.Aynı duyguları bende yaşadım ve bu gün pişmanım.Biraz daha bekle adam gibi birşey al.

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Hepiniz haklısınız bişey diyemiyorum ve büyük bi kararsızlık içinde kaldım ama motosiklete verebileceğim son fiyat bu akdar 2.500 :( bu fiyatada ss tarzı yada ss modellerini yakın bi model bulamıyorum :( şimdi napsam karar veremedim hemde şimdi acemilik için honda felan diyip pahalıya kaçayım demiyorum ki zaten kaçamıyorumda keşke kaçılabilse

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili kardeşim,

seni bu formda az çok tanıyoruz. binbir emekle toplayıp biriktirdiğin parayı sokağa atmanı istemem.
    yapman gerekeni sormuşsun, bir abin olarak sana şunları tavsiye edebilirim

- http://www.sahibinden.com/search.php?a=6&&b[pricecurr]=1&b[lrt]=1&b[country_id]=1&b[city_id]=6&b[region_id]=0&b[uncompleted]=0&b[whole_word]=1&b[date_type]=date_first_activated&b[page]=1&b[sort_field]=date_first_activated&b[sort_order]=desc&c2=11757&c=11757&sKlasik=1&b[page]=1&c=11781&c2=11781

bu yukarıdaki ybr 125 ankara sahibinden.com sayfası. acele etmeden incele.
    alacağın en iyi çinliden bile daha çok dayanıklıdır bunlar. ama ille de sıfır alacam diyosan alacağın çinli motorun

- km ve gaz teli eksinlikle kısa zamanda kopacaktır
    - far ampülü başta olmak üere bütün sinyaller patlamaya başlar
    - beceriksiz bir yetkili servisle savaşmaya ve daha sonra akraba olmaya başlarsın.
    - sonra bir an önce satmak için değerindendüşük satmaya çalışırsın.
    - büyük oranda da aküyü değiştireceksin
    - sonra bu tip satırları yazmaya başlarsın.

2. el bir ybr, cbf 150 alsan. aldığın fiyat zaten 2. el olduğu için satarken de çok yakın fiyatlara satarsın.

ben bunu bili,p, bunu söylerim. az daha sabredip çok daha kaliteli bir motosiklet alabilirsin.
    içindeki heyecana da saygı duyuyorum, bnu da bil.
    ama aileni de ikna edip 1000 tl daha ekleyebilirsen va ya, tvs apache, cbf 150 ve hatta cbr 125 2. el alabilirsin

kask olarak Ls2 veya AGV tarzı kasklar işini şu anda görür. siyah vizör 20 tl civarında ise takarsın artık

şimdiden hayırlı uğurlu olsun...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Ali Sungur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor 125 cc
    Hayırlı olsun abicim,Drift güzel motor.Nasipse benim de niyetim var.

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    ağzınıza sağlık abilerim ama işte koyabilsem Valla bukadar parayı topladığıma ben bi hayret ediyorum heleki ailem zaten çok karşı motosiklete ama ben zar zor gizlice ehliyetimi aldım ancak kazandıkdan sonra haberleri oldu stajda çalıştığım için aldığım para okulda zaten bitiyor bana bile kalmıyor yok kıyafetiydi dolmuşuydu elimde hiç para kalmıyor. 2.500 e ankaranın her yerini gezdim ama 2.el cbr bulamadım daha doğrusu 3.000 den aşağıya bulmadım ben bu 2.500 tl yi hepsini motora versem bile kask ve eldiven alamıyorum :( plakayı felan hiç söylemiyoruum zaten o yüzden bu motoru tercih ettmim adamlada pazarlık edim 2.300e felan almayı düşünüyorum kask ve eldiven kilit alabilmek için ha bide sticker

atiturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şuan BMW R 1150 GS önce R 1150 R vardı
    Japon al laflarina kulak asma. Ben MC kullanicisiyim. yani kategorideki japonlari öttürüyorum. Kalite olarakta japona o kadar para vermeyi gerektirecek hic bir eksi yönü yok. Forumda Mondialin bu yeni serileri hakkinda yorumlari okuyabilirsin. Boyun uzun kilon hafif MC ile cosarsin sen. MH ye boyun uzun gelebilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

Bu topikte yazilanlari okudukca hayretler icinde kaliyorum. Bahsedilen sorunlar bu yeni seri mondilerde yok. Yok gaz teli koparmis. yok ampülü patlarmis.. Fasafiso...

Motosikleti
    Bekleniyor !!!
    Alıntı atiturhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Japon al laflarina kulak asma. Ben MC kullanicisiyim. yani kategorideki japonlari öttürüyorum. Kalite olarakta japona o kadar para vermeyi gerektirecek hic bir eksi yönü yok. Forumda Mondialin bu yeni serileri hakkinda yorumlari okuyabilirsin. Boyun uzun kilon hafif MC ile cosarsin sen. MH ye boyun uzun gelebilir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:57 ----------

Bu topikte yazilanlari okudukca hayretler icinde kaliyorum. Bahsedilen sorunlar bu yeni seri mondilerde yok. Yok gaz teli koparmis. yok ampülü patlarmis.. Fasafiso...
    saol abicim bilgilendirdiğin için ama sanki mh daha büyük gibi duruyodu yan yanalard bu motorlar ve ben siyahını beğenmiştim ama alma diyen kişi çok şuanda ve aklım çok karıştı neyse Hayırlısı neyse o olsun İnşallah parayı boşa vermeyiz ama yinede araştırıyorum cbrlerre felan bakıyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)